SummerSlam 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Wulf7X »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nije ovo bio vrhunski PPV, ali je mozda i najbolji ove godine.
Koliko je WWE trenutno jadna kompanija govori činjenica da je sinoćnji shitfest najbolji PPV u godini :roll:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la azo »

Iskrneo mi se ne gleda nastavak IC priče izmedju ove 4tvoke, dajte malo novih ljudi tipa Chad Gabel ili Sami Zayn.Ali realno tu su dobro postupili što se bookinga tiče.Što se tiče potencionalnog turna Deana ja jednostavno ne vidim niti jedan dobar razlog zasto bi Dean turna odmah.Neka prodje malo pa onda da razmišljamo o tome.Američka titula manje više loš meč, ali Nakamura je odbranio titulu sto je dobro, valjda bude konačno imao neki odličan meč na main rosteru.Feud sa Ortom bi trebao biti zanimljiv.RAW tag divizija je smiješna ne zato jer imaju loše timove, već zato što fali momentuma tim timovima kao dodak diviziji mogu komotno koristiti Dolpha i Drewa, Setha i Dean, KO i Samia.Na SD je druga priča, timovi su jako kvalitetni ali je dosta match upa vec puno puta koristeno ali sigurno da ce SaNiTy dati malo svježine toj diviziji sada kad su ih počeli bookirati za ozbiljno.Zenska divizija na SDu je trenutno jako dobra.Becky/Charlotte priča privukla je mnoge fanove.Blizi i zenski ppv tako da bi zene konacno mogle dobiti malo vise prostora, prvenstveno mislim na Asuku i Naomi.Na RAWu je potpuno druga slika imamo jednu Rondu kojoj se pola ljudi divi,a pola ljudi se gadi.Overpushanu plavušu, Big Showa zenske diviziji koji je čas heel čas face.Sashu i Bayley koji vec godinu dana fjudju, tu su i Riott Squad koji su loše iskoristene.Tu je Ember Moon koja ce se nadam se dobiti vise mjesta i par veteranki.Jako loša divizija ja dosadnim pričama, lošom main slikom.Siguran sam da AJ i Samoa Joe nisu dali sve od sebe, jako dobra priča, pogotovo radi izvrsnog mic worka kojeg oba lika posjeduju.A i nakon kraja ovog feuda tu su ljudi poput Miz i Almas koji mogu uskočit u tu priču, naravno Orton te Daniel Bryan za kojeg i dalje ne vjerujem da ga gledam u ringu.O muskoj main divziji na RAWu jos je rano suditi mada iskreno mislim da ce ici na pricu Roman vs Braun, a da ce mu dati nekog mid cardaera u pricu na mjesec dana.

Ukratko:
Vrijedi odgledati i RAW (highlates) i SD nakon SSlama, te tek onda suditi o potencionalnom nastavku gledanja nekog od bradnova.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la azo »

Meni je ovo drugi najbolji PPV odmah nakon Royal Rumblea.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

meni je wm najbolji ppv. kada god imam nesanicu samo pomislim na wm i ćorkica instanatno. Bar ima neke koristi od nje :D
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nije ovo bio vrhunski PPV, ali je mozda i najbolji ove godine.
Koliko je WWE trenutno jadna kompanija govori činjenica da je sinoćnji shitfest najbolji PPV u godini :roll:
a jebiga, kako ti je ono bio "shitfest"?

Dosta dobrih mečeva, par odličnih, booking je svugdje imao logike (osim toga što je Owens squashan, i iako sam maloprije rekao suprotno, samo što se nije desio MITB cash-in ili heel turn kojeg smo mi zamislili ne znači da je to loš booking, samo drugačiji booking), feudovi zahuktani (AJ-Joe ima sad osjećaj feuda koji se mora riješiti u Hell in a Cellu), daleko od "shitfesta".
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la AlenB »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST samo što se nije desio MITB cash-in ili heel turn kojeg smo mi zamislili ne znači da je to loš booking, samo drugačiji booking
To se po meni zove "nasamarit ćemo ljude s onim što želimo tako da ćemo prvo dati do znanja da mislim da ćemo im dati ono što oni žele i izvući nešto pozitivne reakcije a onda ćemo na osnovu toga napraviti oko što mi želimo"

Možda sam komplicirano objasnio može to i kraće ali ne da mi se brisat
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la azo »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST samo što se nije desio MITB cash-in ili heel turn kojeg smo mi zamislili ne znači da je to loš booking, samo drugačiji booking
To se po meni zove "nasamarit ćemo ljude s onim što želimo tako da ćemo prvo dati do znanja da mislim da ćemo im dati ono što oni žele i izvući nešto pozitivne reakcije a onda ćemo na osnovu toga napraviti oko što mi želimo"

Možda sam komplicirano objasnio može to i kraće ali ne da mi se brisat
jebeš Ajnstajna...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Becky heel turn!!!!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

@~MandyRose~ daj mi reci koliko ti imaš visoko ili nisko mišljenje za nju. Baš me zanima, pošto si recimo jako kritičan prema bayley
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @~MandyRose~ daj mi reci koliko ti imaš visoko ili nisko mišljenje za nju. Baš me zanima, pošto si recimo jako kritičan prema bayley
Ovisno kada uspije deliverati. Becky je katastrofa na mikrofonu, no ima dobru karizmu. Bugley je loša na mikrofonu, nema nikakvu karizmu, dosadna je i ima low energy. Vrijeme je da zaboravite taj match sa Sashom Banks, jer Sasha je bila zvijezda tog meča i radila sve detalje, Bugley je bila likeable zato sto je Sasha bila THAT BITCH u tom meču.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Melloo »

~MandyRose~ je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @~MandyRose~ daj mi reci koliko ti imaš visoko ili nisko mišljenje za nju. Baš me zanima, pošto si recimo jako kritičan prema bayley
Ovisno kada uspije deliverati. Becky je katastrofa na mikrofonu, no ima dobru karizmu. Bugley je loša na mikrofonu, nema nikakvu karizmu, dosadna je i ima low energy. Vrijeme je da zaboravite taj match sa Sashom Banks, jer Sasha je bila zvijezda tog meča i radila sve detalje, Bugley je bila likeable zato sto je Sasha bila THAT BITCH u tom meču.
Ako je malo akcent tezi za razumjet ne znaci da je grozna
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

meni je ona na mikrofonu baš odlična, iskrena je, zna dobro dostaviti to što govori. ima jak, ali baš jak naglasak.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Becky je katastrofa na mikrofonu
je l' to nisi poslušao... svaki Becky Lynch promo ikad?
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Vrijeme je da zaboravite taj match sa Sashom Banks, jer Sasha je bila zvijezda tog meča i radila sve detalje, Bugley je bila likeable zato sto je Sasha bila THAT BITCH u tom meču.
a zašto je onda Bayley bila masovno over sljedećih godinu dana sa Sashom nigdje na vidiku?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @~MandyRose~ daj mi reci koliko ti imaš visoko ili nisko mišljenje za nju. Baš me zanima, pošto si recimo jako kritičan prema bayley
Ovisno kada uspije deliverati. Becky je katastrofa na mikrofonu, no ima dobru karizmu. Bugley je loša na mikrofonu, nema nikakvu karizmu, dosadna je i ima low energy. Vrijeme je da zaboravite taj match sa Sashom Banks, jer Sasha je bila zvijezda tog meča i radila sve detalje, Bugley je bila likeable zato sto je Sasha bila THAT BITCH u tom meču.
Ako je malo akcent tezi za razumjet ne znaci da je grozna
nema nikakve veze s akcentom, jednostavno je loš promo govornik kada je pred publikom na mikrofonu
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori