WWE Super Show-Down

6/10/2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

WWE Super Show-Down

Post Postao/la Lujaa »

Bar i New Day i Becky i Charlotte trebaju vidno bolje biti ocenjeni.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

WWE Super Show-Down

Post Postao/la Lujaa »

New Day - Bar ***½
Charlotte - Becky ***¼
Cena Bobby - KO Elias **¼
Iconics - Asuka Naomi *½
Styles - Joe No dq No countout ****
Ronda Bella's - Riott Squad **½
Cedric - Murphy ****
Shield - Braun The Show ***¾
Bryan - The Miz Kratko za ocenu
Undertaker - HHH No dq *½
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

WWE Super Show-Down

Post Postao/la azo »

New Day vs Bar **3/4
Charlotte vs Lynch ***
Cena/Lash vs Elias/KO **
DB/Miz NA
Iconics vs Naomi/Asuka *1/4
Styles vs Joe ***1/2
Najgore cure u diviziji vs Buduci potencijali *
Cedric/Murphy ****
Shield vs Dogs of War ****
HHH vs Taker DUD

Prosjek dva meca dobra ostalo lose...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

WWE Super Show-Down

Post Postao/la Lujaa »

Mislis 2 meca odlicna
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WWE Super Show-Down

Post Postao/la ejdzejp1 »

konačno sam pogledao do kraja :D

The New Day (c) vs. The Bar - WWE SmackDown Tag Team titule
Nije bilo na razini nekih odličnih tag team openera koje su imali New Day i Usosi ili onog meča ova dva tima sa SD epizode ali je svejedno bio dobar meč. Nisu dobili puno vremena, ali su ono što su dobili iskoristili prilično dobro i išli su brzim tempom bez pretjeranog odugovlačenja. Pobjeda New Daya me malo i iznenadila ali nemam ništa protiv toga. ***

Becky Lynch (c) vs. Charlotte - WWE SmackDown Women's titula
Još jedan prilično dobar i zabavan meč, ali loš kraj ga degradira na razinu ispod openera. Sve vrijeme se činilo da bookiraju Becky kao nekog tweenera-antiheroja, ali ovdje se pokazalo da je ipak žele učiniti heelom što neće izaći na dobro. Publika je još jednom izbooala Charlotte i bojim se da će završiti kao novi Reigns ako ovako nastave. **3/4

John Cena & Bobby Lashley vs. Kevin Owens & Elias
Klasičan house show tag team main event. Heelovi skupljaju heat, faceovi dobiju hot tag i na kraju pobijede. Cenin novi "finisher" je užas. *1/2

The IIconics vs. Asuka & Naomi
Još jedan ne pretjerano dobar meč, sa prilično malo heata i iznenađujućim pobjednicima. *

AJ Styles (c) vs. Samoa Joe - No DQ, no countout meč za WWE titulu
I naravno, WWE titula je opet u sredini showa. Most prestigious prize in sports entertainment! To na stranu, meč mi se jako svidio. Storytelling je bio sjajan, ponovo su imali tu žestinu u udarcima što je netipično za main roster mečeve i dok jesu imali onaj jedan sporiji dio, bio mi je dobar jer su ga ispunili nekim odličnim stvarima poput sick chopova i lariata Joea. Jako mi se svidjelo kako je Joeova povrijeđena noga imala uticaja na kraj meča, a i Joe je super sellao. Sve u svemu za mene odličan meč, da je publika bila bolja u određenim trenucima u završnici bilo bi još i bolje ali šta je tu je. ****

Ronda Rousey & The Bella Twins vs. The Riott Squad
Iznenadilo me što nije bilo post match segmenta sa Nikki i Rondom. Meč je bio prosječan. **

Cedric Alexander (c) vs. Buddy Murphy - WWE Cruiserweight titula
Drugi najbolji desetominutni meč ove godine, odmah iza Ospreay/Riddle. Sve su sjajno odradili i nemam nikakve zamjerke, čak su imali i uključenu publiku za razliku od većine 205 mečeva. Murphy je bio ispravna odabir za pobjednika i usuđujem se reći da je njegova pobjeda jedan od najboljih trenutaka ove godine. ****

The Shield vs. Braun Strowman, Drew McIntyre & Dolph Ziggler
Nije na razini onih Shield six-man klasika iz 2014., ali je jako dobar meč. Bilo bi još i bolje da nisu previše umrtvili meč negdje u sredini sa dominacijom Brauna i ekipe. Donekle su to nadomjestili odličnom završnicom, gdje mi se pogotovo svidio tease Ambroseovog heel turna. Sve u svemu vrlo dobro. ***1/2

Daniel Bryan vs. The Miz - No.1 Contender's meč za WWE titulu
Čim sam vidio da je ovo zadnji meč prije main eventa, znao sam da neće dugo trajati i bio sam u pravu. Ali, ovo je po meni bio jako dobar booking i uklopio se u priču koju pričaju. Sada bi idealan nastavak bio da Miz košta Bryana titule što bi vodilo 3-wayu na TLC gdje bi Miz uzeo titulu. AJ bi dobio svoj revanš na Rumbleu, dok bi Bryan osvojio Rumble, a onda na WM i titulu od Miza čime bi kompletirao svoj povratak. NR

Triple H vs. The Undertaker - No Disqualification meč
HHH je ponovo pokušao imati tridesetominutni klasik i ponovo nije uspio. Ne bih nazvao meč jednim od najgorih godine, ali sa sigurnošću mogu reći da je bio loš. *

Kada se sve sabere i oduzme show nije bio loš. Dobio sam dva odlična i par jako dobrih mečeva uz jedan izvanredan trenutak. S druge strane bilo je i loših stvari ali sve u svemu, solidan show.
slika
Odgovori