NXT Takeover: New Orleans

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la crocop97 »

Nikad nisam bio neki ljubitelj Garganovih mečeva, ali ovo ću bome pogledat. Prvenstveno mi je drago zbog Ciampe, još u indy danima bio je jedan od najboljih heel workera
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobro je znat da sad mogu ignorirat NXT žensku titulu do daljnjeg, stvar manje za pratit.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dave

Ladder match the best multi-man ladder match ever, Gargano vs. Ciampa one of the best matches in WWE history.

Neka nam WM pruži barem jedan meč na toj razini i ja sretan.
6 godina bez petice, sad će bit tri u 2 i po mjeseca.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I svi iz NXT-a.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Sake »

Lars Sullivan će imati 5 star meč. :lol:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la ejdzejp1 »

EC3 vs. Velveteen Dream vs. Adam Cole vs. Killian Dain vs. Lars Sullivan vs. Ricochet - Ladder meč za NXT North American titulu
Sjajan meč, vjerovatno jedan od najboljih openera koje sam pogledao u životu. Velika prednost ladder mečeva je to što čak i gubitnici u meču ne moraju izaći iz istoga kao gubitnici ako se meč pravilno bookira. Ovdje je učinjeno upravo to. Svi su bili odlično prikazani u meču i dobili su dovoljno vremena da zasjaju. Osim toga sama akcija je bila jako, jako zabavna sa tonom velikih i opasnih spotova. Cole kao pobjednik mi je bio veliko iznenađenje, očekivao sam da će to biti EC3 ili Ricochet. ****1/2

Ember Moon (c) vs. Shayna Baszler - NXT Women's titula
Zapravo i nije bilo loše. Svidjelo mi se što su Ember prikazali dominantnom kroz veći dio meča za razliku od prethodnih mečeva u kojima je bila Shayna. Arm work je bio solidan, kao i par callback spotova i svidio mi se kraj kada Shayna nije mogla koristiti lijevu ruku za choke nego se desnom uhvatila za kosu. Njena pobjeda je bila bezveze odluka jer je još prezelena u ringu, ali nisam se razočarao jer sam to i očekivao. ***

Kyle O'Reilly & Adam Cole (c) vs. Authors of Pain vs. Roderick Strong & Pete Dunne - NXT Tag Team titule
Jako dobar meč ali itekako je falila reakcija publike u određenim trenucima, pogotovo kod nekih nearfallova u stretchu. O'Reilly je po meni bio najbolji u meču i pružio je jako dobar performans. Nekoliko sekvenci i izmjena udaraca njega i Dunnea je bilo odlično, volio bih vidjeti njihov singles meč u budućnosti. Heel turn Stronga i pridruživanje Eri je bilo totalno outta nowhere i kao takvo je bilo odlično. Sada nam vjerovatno slijedi Strong-Dunne za titulu ili još bolje, British Strong Style-Undisputed Era. Jako me zanima nastavak ovoga. ***1/2

Andrade "Cien" Almas (c) vs. Aleister Black - NXT titula
Jako mi se svidjelo što je Black napao odmah poslije zvona umjesto onog klasičnog sporog početka. Sve ostalo je bilo super odrađeno isto. Nekoliko super spotova, dosta odličnih sekvenci, par callback spotova na meč sa Garganom i konstantna uplitanja Vege koja su bila tako dobra zbog odličnog payoffa na kraju, kada je upravo ona bila ta koja je koštala Almasa. Veselim se Blackovom reignu. ****

Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa - Unsanctioned meč
Ovo se desi kada ispričate odličnu priču i sjajne likove u koje su ljudi emocionalno investirani. Ne da mi se puno pisati, ali apsolutno fantastičan meč sa sjajnim character workom (pogotovo Ciampe, izgledao je kao najveći šupak ikada), odličnim callback spotovima i odličnim krajem sa feel good trenutkom. ****3/4

Možda i najbolji TakeOver koji sam pogledao. Zbog ovakvih stvari volim wrestling.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ciampa i Ziggler istu ulaznu glazbu, reakcije ne mogu bit drukčije. A moj Dolph.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la azo »

Adam Cole vs. EC3 vs. Killian Dain vs. Lars Sullivan vs. Ricochet vs. The Velveteen Dream
Jedno savrsentsvo od meca.Počevši od od sjajnih spotova,ne znam koji bi izdvojio.Svako je imao sanse da osvoji nekako sam mislio da ce Dream uzeti,ali na kraju sam zadovoljan odabirom pobjednika.I jos savrsena publika.Ma nemam sta puno dodati

Ocjena: ****3/4

Ember Moon (c) vs. Shayna Baszler
Prvo me je uspavao,a kad sam ga poceo gledat onda me je smorio,nije mi se skoro nista svidjelo osim Emberinog sellovanja.

Ocjena:DUD

The Undisputed ERA (Adam Cole & Kyle O'Reilly) (c) vs. Pete Dunne & Roderick Strong vs. The Authors Of Pain (Akam & Rezar) (w/Paul Ellering)
Nakon prvog multi man meca kojem je skoro pa ne moguce parirati,ovaj mec je ostao u sjenci.Nije bio neki vrhunski spot ali je bilo jako dobrih.Kraj senzacionalan,niko to nije ocekivao.

Ocjena:****

Andrade Almas (w/Zelina Vega) (c) vs. Aleister Black
Još jedan odličan mec.Par sjajnih poteza ipak je bilo za malo ispod mojih ocekivanja

Ocjena:****

Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa
Jel potrebno ista reci.NXT!NXT!NXT!NXT!Od početka do kraj su odradili mec savrseno.Prica sellanje,pa sta jos treba dodati ovom mecu.Ova dvojica imaju sjajnu hemiju kakva se ne viđa često

Ocjena:*****
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Rio146 »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Ovo se desi kada ispričate odličnu priču i sjajne likove u koje su ljudi emocionalno investirani.
E sad zamisli njihov reunion. 200x veća reakcija.
Yes Sir!
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la emirates »

****1/2 za ladder match. EC3 mi je bio najlosiji u matchu. Prilicno slabo predstavljanje NXT publici tbh. Ostali su svi bili vrlo dobri-odlični. Ricochet je bio fantastičan!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la TheViper »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Nikad nisam bio neki ljubitelj Garganovih mečeva, ali ovo ću bome pogledat. Prvenstveno mi je drago zbog Ciampe, još u indy danima bio je jedan od najboljih heel workera
Pogledaj i Almas vs Gargano, meni licno najbolji WWE match koji sam ikada pogledao.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la AlenB »

Znači sudeći po komentarima mogla bi past dva 5 star meča. Wow.

Mislim da je Ciampa/Gargano meč iznenadio mnogo po pitanja samo smjera meča. Vjerujem kako su mnogi mislili da bi oni mogli imati nešto nalik spotfestu, s velikom dozom korištenja oružja i ogromnom količinom near fallova na kraju, ali mislim da su ovdje odradili puno efektivniju priču, a o psihologiji da ne govorim. Volim kad meč nema neke užasno komplicirane spotove, kad ima jednostavne a kad oni imaju svoju težinu (recimo ono povlačenje za štaku, ili kad su bili povezani ljepljivom trakom s Ciampine ruke).
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Rio146 »

Kraj je bio fantastičan. Bas sam pomislio kako će mu se Gargano smilovati, ali ga onda Ciampa pokušava udariti, no Gargano se izmiče i ide na submission. Predobro. Možda su i trebali tako napraviti, da se Gargano smiluje, a ovaj ga udari i pobjedi. Bio bi broj 1 heel u svijetu. A i ovako je među top 5 sigurno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Igor »

Odlični mečei, Ladder mi bio vrh ****1/2
Gargano Ciampa isto ****1/2
Andrade-Black **** Drago mi je zbog Tommy Enda. Almas će biti bolja i kvaitetnija verzija Del ria na main rosteru.

Zašto ovo stalno uspoređujete s WM? Nema smisla. WM nije smišljen za kvalitetu mečeva nego za show.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: New Orleans

Post Postao/la Sake »

Igor je napisao/la:QR_BBPOST Zašto ovo stalno uspoređujete s WM? Nema smisla. WM nije smišljen za kvalitetu mečeva nego za show.
WRESTLE-mania. Ako mečevi nisu kvalitetni, ne može ni show biti zabavan.
slika
Odgovori