Greatest Royal Rumble

Za WWE događaje koji su iza nas
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la ante »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Universal-Maharaja
Nedaj boze :lol:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la TheBesir »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ako neko ima gif Mahalovog bisera od juce naka ga postavi ovde, treba mi. :D

slika

evo i link
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Sake »


WWE editing team je čudo.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Cenation Leader »

Show bio srednja žalost, a vala ko je i očekivao više varao je sam sebe u početku, ovo je bilo čisto marketinški i ništa više, svaki meč je imao ravno 0% značaja.

Cena i Trips je čak bilo i okej, malo iznad očekivanja, pobjednik dobar, zadovoljili su me ovdje. Mečevi za tag team titule isto bili sasvim solidni, drago mi je zbog Wyatta i Hardya ali ovo je bilo predvidljivo iz aviona, Usos-Bludgeonsi isto okej.

Jeff i Mahal, najgori meč večeri, strašan amaterski botch Mahala, i on nam je bio WWE šampion :lol: :lol: :lol: :lol: pa meni bi letio iz kompanije.

Ladder match je bio MOTN bez dileme, jedini kod mene da je podigao atmosferu bar malo, kraj mi je bio fenomenalan i Seth na moje zadovoljstvo retaina.

AJ-Nakamura bolje nego na Maniji ali daleko opet ispod standarda kojeg od njih očekujemo, sam kraj opet pokazuje koliko je meč bio bitan iako je bio dobar onaj nearfall kad je Styles dobio low blow, mislio sam tu da će Nakamura uzeti.

Roman i Lesnar još jedna žalost od meča, samo glupo spamanje poteza, iako je završni spot bio fenomenalan koji je opet ispao sumnjiv, pravilo glasi ko dotakne sa nogama pod a to je Roman definitivno prvi učinio, Lesnar je cijelo vrijeme bio na rešetkama i nije dodirivao pod ni cjelim tijelom kako treba a kamo li nogama, sjetimo se samo da u Rumble meču također glasi pravilo da sa obje noge na podu si eliminisan ali ne i nekim drugim dijelom tijela tako da...

Rumble meč isto žalost, očekivao sam više, nekih okej momenata je bilo, Strowman osvaja očekivano i nema se tu više šta reći, Bryan je stvarno dao maksimum u ovom meču bez obzira na to koliko je nebitan.

Konačni sud za ovaj marketinški show bi bio neka srednja žalost možda čak i manje.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Sake »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Roman i Lesnar još jedna žalost od meča, samo glupo spamanje poteza, iako je završni spot bio fenomenalan koji je opet ispao sumnjiv, pravilo glasi ko dotakne sa nogama pod a to je Roman definitivno prvi učinio, Lesnar je cijelo vrijeme bio na rešetkama i nije dodirivao pod ni cjelim tijelom kako treba a kamo li nogama, sjetimo se samo da u Rumble meču također glasi pravilo da sa obje noge na podu si eliminisan ali ne i nekim drugim dijelom tijela tako da...
ma sve je to da Reigns ima ispriku za još jedan rematch i da dobije simpatiju od publike jer je prevaren. :D
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Cenation Leader »

Ma ne znam sam više, želio sam u jednu ruku stvarno da Roman pobjedi kako ne bi gledali Lesnara kao prvaka više ali ipak će mu reign potrajati do Bog zna kada.

Ovaj Titusov pad je isto bio cirkus, al barem se je desilo pravoj osobi ako ništa :mrgreen:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Sake »


Moram spomenuti koliko je dobra bila Angle-Bryan sekvenca u Rumble meču (onaj flip-out iz Belly-to-Bellya), valjda dobijemo njihov singles meč.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo i moji dojmovi.
Cena v Hunter Hearst 'Triple 'HH 'Tri' H' H' Helmsley
Dosadan nebitan meč, odi samo da publika popa.

Alexander v Kalisto
Najbolji meč na showu.

Woken Wariors v The Bar
Jako dosadan meč, bar su Tag Team titule na pravom tag teamu ovaj put.

Hardy v Big Poppa Poo
Jeduno čega se sićam je onaj botch i da je Hardy dobija, tako da ne virujem da je neki ***** classic.

Braća Batinjanja v The Usos
Najbolji tag team meč eventa.

IC Ladder meč
Run of the mill WWE ladder meč, sve već viđeno. Kraj mi se ne sviđa, i da Finn sad postane heel koga briga kad su Gallows, Anderson i AJ na drugom brendu. A realno neće ni postat heel jer Gay Community™.

Styles v King of Dong Style
Krenia dobro, onda sam skužia da neće ubrzat. Low blow, double countout, ako ne dostave dobar meč na Backlasju odustajem od Nakamure u WWE-u i samo se nadam povratku u NJPW di će ga Tana redeemat.

The Undertaker v Rusev
Slično prvom meču u smislu da ovo niko nije tia i nema razloga da meč postoji. Taker je triba ostat u mirovini.

Italy vs Germany
Ako će nam već dat meč koji smo vidili prije mogli su bar ne botchat finish. Pravilo je obe noge na podu, za ovo nema izgovora. Bar sad znamo da Romanetty će dobit Joea.

""""""""""Greatest"""""""""" Royal Rumble
Sin Cara se udeblja. DBry je sjajan. Braun postoji.

Preporuka:
Sutra je Wrestling HI NO KUNI.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Sake »

Kakav review, dajte ovom čovjeku mjesto u uredničkoj ekipi. :lol:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la TheBesir »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Roman i Lesnar još jedna žalost od meča, samo glupo spamanje poteza, iako je završni spot bio fenomenalan koji je opet ispao sumnjiv, pravilo glasi ko dotakne sa nogama pod a to je Roman definitivno prvi učinio, Lesnar je cijelo vrijeme bio na rešetkama i nije dodirivao pod ni cjelim tijelom kako treba a kamo li nogama, sjetimo se samo da u Rumble meču također glasi pravilo da sa obje noge na podu si eliminisan ali ne i nekim drugim dijelom tijela tako da...
ma sve je to da Reigns ima ispriku za još jedan rematch i da dobije simpatiju od publike jer je prevaren. :D
Mislim da će na to i ići.Možda je to bilo slučajno,možda zbog priče.Volio bi gledat Triple Threat Meč na Backlashu Joe vs Reigns vs Brock.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bilo bi predobro da Roman zahtjeva rematch nakon šta je prigovara da mora u kavez s Brockom. Koji underdog!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa Romanu bi čak prošlo da dobije revanš, ako se snimci bolje pregledaju može se vidjeti da je on zapravo dobio taj meč i trebao biti novi prvak, ako se na taj razlog bude krenulo onda ima podloge za treći meč.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I još da kažem, nije mi jasno zašto he publika stalno radila neku buku tokom prve polovice AJ v Shin meča. I još nedostatak booanja kad je Roman doša :lol:
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Greatest Royal Rumble

Post Postao/la Cenation Leader »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I još da kažem, nije mi jasno zašto he publika stalno radila neku buku tokom prve polovice AJ v Shin meča. I još nedostatak booanja kad je Roman doša :lol:
Pa Arapima je bila čast imati WWE event tu pa su čak i Romana cheerali, da je to bilo negdje u SAD dobio bi Roman svoju dozu zvižduka :mrgreen:
slika
Odgovori