Fastlane 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la FilipS »

Rusev vs Nakamura **1/2
Roode vs Orton **3/4
Žene Tag **3/4
New Day vs Usos **1/4
Ruby vs Charlotte **1/2
6-Pack ***3/4

Prosječan PPV, nekih 5/10

Asukin dolazak je bio odličan, Charlotte vs Asuka je meni dream meč
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la TheViper »

Rusev-Nakamura ***1-4

Odlicna odluka da ovo bude opener jer je publika bila jako ukljucena. Bilo je zabavno, sa nekoliko dobrih countera, ali problem je to sto je pobednik bio jasan. Mozda najbolji Rusevov performans u poslednje 2 godine.

Roode-Orton ***1/2

Meni se ovo svidjalo vise nego mnogima, za mene je ovo drugi najbolji match veceri. Mozda je u trenucima bilo malo sporo, ali je bilo zanimljivo i fluidno. Obojica su bili izuzetno motivisani. Finish je bio dosta dobar, i na kraju Randy pobedjuje uz lep RKO i kompletira Grand Slam. Ja sam jedan od retkih koji je ocekivao njegovu pobedu, mislim da je ok odluka iako je Roode mogao da ima duzi reign. Na kraju Mahal se ocekivano pojavljuje, i najverovatnije cemo imati triple threat na WM.

Naomi & Becky-Carmella-Natalya

Ovo nisam gledao, nije me zanimalo.

Usos-New Day **1/2

Ma bravo za njih, uporopasili su su moguci MOTN upadom BB, a tako su lepo krenuli.

Charlotte-Ruby ***

Sasvim solidno je ovo bilo. Takodje upadi su mi bili ocekivani i drago mi je da ih je sudija poslao u backstage. Na kraju Charlotte pobedjuje i pojavljuje se Asuka. Charlotte-Asuka ima potencijal da bude zenski MOTY.

Styles-Cena-Corbin-Zayn-Ziggler-Owens ****

Bila bi veca ocena, da nije bilo nekih stvari koje su mi smetale. To su upad Shanea, i to sto je Cena odmah na pocetku skoro svima podelio AA. Ali ipak, match je bio odlican, manje-vise svi su se iskazali.Bilo je dosta dobrih akcija i uzbudljivih near fallova, svidjao mi se deo kada je Zayn hteo da previari Owensa kako bi ovaj uzeo laku pobedu, ali to je on hteo da iskoristi i da pobedi na roll up. Na kraju AJ ocekivano pobedjuje, samo mislim da Owens nije trebao da pretrpi pin.

Solidan PPV.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la Sake »

FUN FACT: AJ završio prvi i zadnji brand-exclusive PPV kao WWE šampion.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Breezango & Tye Dillinger vs. Mojo Rawley, Chad Gable & Shelton Benjamin - Kickoff meč
Sasvim solidan kickoff meč, podsjetilo me malo na NJPW undercard tag mečeve. Bilo je random i nevažno, ali nije bilo loše. **1/2

Shinsuke Nakamura vs. Rusev
Prije svega moram pohvaliti odluku da ovaj meč otvori show, jer pored onog jednog backstage segmenta (koji mi je bio odličan btw.) nisu imali nikakvog builda i upitno je da li bi izvukli i približno dobru reakciju kao na otvaranju showa. Meč mi je bio dosta dobar, lijepo izgrađen sa nekoliko stiff kickova i par jako lijepih kontri u stretchu, te dobrih nearfallova. Najbolji meč za Ruseva u dugo vremena, a isto tako i najbolji Nakamurin singles PPV meč još od debuta na main rosteru. ***1/4

Bobby Roode (c) vs. Randy Orton - WWE United States titula
Iskreno, očekivao sam smrtno dosadan meč jer sam mislio da se njihovi slični stilovi neće poklopiti. Umjesto toga dobio sam jedan dobar meč sa ne pretjerano brzim tempom, ali jako fluidnim i tehnički dobrim radom u ringu. Završni RKO je bio odličan i pobjeda Randya mi je došla kao malo iznenađenje, ali po meni to i nije loša odluka. Kao što je bilo i očekivano, sada idemo prema triple threatu na Maniji. ***1/4

Becky Lynch & Naomi vs. Natalya & Carmella
SmackDown meč na PPV-u. Nije bilo loše, ali nije bilo za PPV. I zašto Becky stalno gubi? **1/4

The Usos (c) vs. The New Day - WWE SmackDown Tag Team titule
Jako mi se svidjela struktura meča, nije bilo nikakvog chain wrestlinga na početku već su odmah krenuli sa brzim tempom. Krađa poteza i finishera mi se isto svidjela jer je to nešto što nismo viđali u njihovim prethodnim mečevima. Moram priznati da sam bio ljut što je meč završio kako je završio, ali barem je beatdown bio jako dobro odrađen i triple hreat na Maniji bi potencijalno mogao biti sjajan. Nisam zadovoljan što je ovako završilo jer sam se nadao još jednom sjajnom meču pogotovo nakon promo packagea i svega ostalog, ali eto. Ok način za postaviti triple threat. **3/4

Charlotte (c) vs. Ruby Riott - WWE SmackDown Women's titula
Prilično dobar meč iako je bilo dosta stvari koje mi se nisu svidjele, pogotovo timing uplitanja ostalih žena. Ali to na stranu, bilo je malo bolje nego što sam očekivao. Ruby je dobro odradila posao, pogotovo one male stvari. Segment poslije meča je bio odličan, jako me zanima meč na Maniji. **3/4

AJ Styles (c) vs. Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. John Cena - Six Pack Challenge za WWE titulu
Mislio sam da će biti žešći clusterfuck od meča, ali kada je završilo bio sam puno više nego zadovoljan. Odličan meč. Prepun akcije i bez dosadnih dijelova, sa dobrim bookingom svih ljudi i dobrim nastavcima više priča. Nisu pretjerali sa nekim stvarima, svi su dobro odradili posao, recimo Corbin me kao i uvijek u ovakvim mečevima pozitivno iznenadio. Shane-Sami-Owens priča je bila dosta dobro nastavljena, ali Shane mora biti heel nakon ovoga. Bilo je i nekih stvari koje mi se nisu svidjele i koje me sprečavaju da dam i veću ocjenu (Cena na početku npr.) ali ih je bilo malo. Pobjednik nikada nije bio u pitanju, iako je bilo par situacija gdje sam se zabrinuo (Samijev nearfall na Owensu je jedan primjer). Sve u svemu, odlično odrađeno. ****

Dosta solidan PPV. S obzirom na to kakav je build bio jako sam zadovoljan.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la Melloo »

Pogledao i ja bilo je bar dobrih kontri zanimljivo cijelo vrijeme. Ziggler ima jedan od najboljih move-setova u wrestlingu i mozda je najbolji seller u kompaniji. Nije mi jasno kako niko nikad nije bio hot na njemu u kompaniji. Baron Cobrin ponoov dobar u multi man mecevima ali mora popravit 1 na 1 meceve.Cena spamao aa citav mec ali dosta od njega. Zelim da viidm Styles vs Zayn 20 minuta bez ikakvog uplitanja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ziggler mi je uvik paria bolji za bumpove ne selling. Možda sam steka krivi dojam al lik nema psihologije, svi dobri mečevi u zadnje vrime su mu overbookani spotfestovi.

edit: da naglasim nisam još pogleda Fastlane tako da to ne ulazi u ovo šta sam reka, možda mi tu promini mišljenje.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la HunterDX »

Dosta tu booking utice, kao i njegova zelja. Da zeli da gradi karijeru, otisao bi u drugu kompaniju i dobio mnogo vise. Jednostavno se lik okrenuo drugim stvarima, dok ce mu posao u WWE kompaniji najvise znaciti u finansijskom smislu. Ziggler je u ringu jedan od najkompletnijih u WWE kompaniji i ima neverovatne mogucnosti, ali kada gledamo talentovane wrestlere sve deluje tako jednostavno.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Fastlane 2018 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Dillinger & Breezango/ Rawley & American Beta **
Nakamura/Rusev ***1/2
Orton/Roode ***1/2
Zenski tag **1/4
Usos/New Day **1/2
Charlotte/Ruby **3/4
Main event ****1/4
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la FilipS »

Rusev vs Nakamura mi je definitivno najprecjenjeniji meč godine za sada
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Fastlane 2018

Post Postao/la azo »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Rusev vs Nakamura mi je definitivno najprecjenjeniji meč godine za sada
same

mene smorio samo tako,Suzuki vs Tana ne racunam jer je to mec koji se ne mora svidjeti svakome,mislim nije za svakoga
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori