WrestleMania 34

Za WWE događaje koji su iza nas
Sake
Rank 12
Rank 12
Status: Offline

WrestleMania 34

PostPostao/la Sake » 12 tra 2018, 21:51

I Bryan je draw, povećao se SmackDown TV rating kad je objavljen njegov povratak u ring, kao i ulaznice za WM.
1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Harabaya
Rank 4
Rank 4

WrestleMania 34

PostPostao/la Harabaya » 12 tra 2018, 21:54

Nicholas je najveci underdog i steta sto ga nisu uspijeli zadzati duze,povecali bi rating mnogo,nije bez veze bio na Maniji... :D
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

WrestleMania 34

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 12 tra 2018, 21:55

Ovaj podcast je bia patnja za slušat.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

WrestleMania 34

PostPostao/la Sherpa » 12 tra 2018, 22:08

ako si ga slušao, vidiš da ne prrati program i da lupa

onaj dio kada kaže da kako to da je alexa bliss heel kada je nia tri put veca od nje? razmisljanje iz prošlog stoljeca
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

WrestleMania 34

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 12 tra 2018, 22:11

Ma ne samo to, žene nesme bumpat vanka zbog fiziologije, al muški smiju? Asuka djeluje jače građena nego neki cruiserweighti. Shin v AJ mu je bia dobar nekako? Brock je draw?
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

WrestleMania 34

PostPostao/la Sherpa » 12 tra 2018, 22:13

ma on je tu samo da snima podcast

ja sam ga iskreno slušao samo zbog nicolasa (ne volim njegovo mišljenje), zato što je brat komentirao kada smo gledali WM, cornette negdje dobiva mlade.
slika

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator

WrestleMania 34

PostPostao/la Rio146 » 13 tra 2018, 00:19

Pa vi ljudi niste normalni. 30 minuta mi je trebalo da prođem 22 stranice u ovoj temi i da pročitam sve komentare. Uff a sad na onaj zeznuti dio.

ATGMT
Katastrofa. Očekivao sam da bi možda mogao ovo Tye uzet, ali koliko vidim sad će gurat ovu Wyatt/Hardy priču. Hardy mi se čini kao prestar da ovo osvoji, ali ajde, neka bude.

Cedric Alexander vs Mustapha Ali
Meč mi se u jednu ruku i svidio. Nije bilo ništa posebno, ali komotno su mogli završiti na main cardu, pogotovo što su ovaj turnir i ovu diviziju u zadnje vrijeme i gurali.

Women's Battle Royal
Zapravo nije loše ovo bilo. Dosta NXT cura, pa su unijeli malo svježine u više mjesečnu kolotečinu. Svidjelo mi se kako je Bayley sjebala Sashu, pa je mislila da je osvojila Royal. Još kad je Bayley "osvojila", pitao sam se kad je to Naomi ispala, ali ipak se vratila i pobjedila. Pobjednik nije loš, ali navijao sam za Becky.

Seth Rollins vs The Miz vs Finn Bálor
Jedan od dva meča, koja sam očekivao da bi mogla biti dobra. Ovaj nije razočarao, ali moglo je to i bolje. Rollins kao prvak nije loš, ali mislio sam da će Balor dobit.

Charlotte vs Asuka
Iskreno ovaj Asukin streak ja i nisam shvaćao ozbiljno. Kao prvo izgubila je u onom Battle Royalu i to od Eve Marie :facepalm: a kao drugo, protivnice su joj bile katastrofa, i koju god da pobjedi, momentum joj je isti. Drago mi je da je Charlotte pobjedila.

Orton vs Roode vs Mahal vs Rusev
Od ove točke WM ide nizbrdo. Znači imaš 75% šanse da odabereš pravog pobjednika, i opet fejlaš. Meč sam po sebi je bio čak i ok, ali grozna odluka za prvaka.

McMahon/HHH vs Rousey/Angle
Pravo iznenađenje. HHH i Angle odrade 2 meča godišnje, Rousey je tek debitirala, a Steph je ovo 24. meč u karijeri, i opet odrade iznad prosječan meč. Nisam fan Rousey, ali iskreno oduševila me. Meč mi je brzo proletio, i stvarno sam uživao. Ko bi reko.

The Usos vs New Day vs Bludgeon Brothers
Osim onog kul Dayovog entrance, ja se doslovno ničega ne sjećam iz ovoga meča. Kao da sam ga gledao prije 3 godine, a ne 3 dana. Dobra odluka za prvake. Ipak su im se isplatili onoliki squashevi.

The Undertaker vs John Cena
:facepalm: Jedino što mi se ovdje svijdjelo, jest da su Undertakera vratili, onako kako su ga i otpratili, sa šeširom i jaknom u sred ringa. Bolje da do ovoga nije ni došlo. Btw. komotno sa, mogao malo i odspavat za vrijeme Undertakerovog entrancea.

Bryan/McMahon vs Owens/Zayn
Tko je uopće očekivao da će Bryan izgubiti povratnički meč? Nije ovo bilo loše, ali daleko od očekivanja.

Jax vs Bliss
Meč dosadan, ali napokon smo dobili novu prvakinju. Alexa više nije champ! (sad kad pogledam RAW, i vidim da je vratila titulu, ima da kroz prozor skočim) Nia je ipak zaslužila ovu titulu. Mnogi se neće složiti samnom, ali mislim da na RAWu nema puno boljih od Nie.

Shinsuke Nakamura vs AJ Styles
Ovo je drugi meč, od kojega sam očekivao najviše, ali me ovaj meč i najviše razočarao. Imaš dva borca fantastičnog kalibra. Imaš vremena. Imaš publiku. Imaš hype. I onda složiš ovako lošu skriptu. Veliko razočarenje.

Braun Strowman & ??? vs The Bar
Kako se WWE u četiri minute koliko traje meč, posrao po cijeloj RAW diviziji, te uništo Sheamusa i Cesara. Zašto su uzimali djete za ovaj meč? Zašto? Kako su mogli ispričati puno bolju priču, to je nevjerovatno. Od Curt Hawkinsa, ili da mu se dva tri jobbera ulizuju kojeg da odabere. Ili jednostavno vidi prvog u backstageu, i dovuče ga do ringa samo zato jer mora imat partnera. Elias, jer su donedavno bili u feudu. :facepalm:

Lesnar vs Reigns
Kakav je Vince troll, pa to svijet nije vidio. Prvo nam Universal titulu daje na kapaljku, i sad kad smo konačno stigli do toga da je možemo gledat svaki RAW, on nam opet uvali Lesnara kao champa.

Ukupno: Preshow je bio solidan. Baš onakav kakav i treba bit. Puno ljudi, puno uključenosti u show. Taman da nas malo digne na noge. IC, Charlotte vs Asuka i Mixed Tag Team bi izdvojio kao dobre mečeve. Jax vs Bliss, Ženski Battle Royal i Alexander vs Ali kao solidne mečeve, a za ovo ostalo nemam riječi.
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 34

PostPostao/la TheViper » 13 tra 2018, 08:23

Rio146 je napisao/la:Source of the post Pa vi ljudi niste normalni. 30 minuta mi je trebalo da prođem 22 stranice u ovoj temi i da pročitam sve komentare.

Sam si kriv, treba ti milenijum i po da bi pogledao WM :D
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 34

PostPostao/la TheViper » 13 tra 2018, 08:49

Big Dave:

Battle Royal *1/2
Alexander-Ali ***
Zene *1/2

Miz-Rollins-Balor ***1/2
Charlotte-Asuka ****
US F4W **3/4
Mixed tag ****1/4
SD tag team **
Taker-Cena *1/4
Bryan/Shane-KO/Sami ***1/2
Nia-Alexa **3/4
Styles-Nakamura ***3/4
Strowman-Bar *
Lesnar-Reigns ***
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

WrestleMania 34

PostPostao/la Sherpa » 13 tra 2018, 08:57

očekivano
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 34

PostPostao/la TheViper » 13 tra 2018, 09:00

Po meni overrateao vecinu matcheva, posebno Alexa-Nia, Mixed tag, Styles-Nakamura i main event.

Triple threat je mogao da dobije vise.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 34

PostPostao/la emirates » 13 tra 2018, 09:05

IC match je po meni trebao dobiti malo vise. Obzirom da je Nakamura-Styles bolje ocijenjen, a iskreno ne bih rekao da su imali bolji match.
Mixed tag dobio 4.25, najbolje ocijenjen, i mogu razumiti zasto. Match je bio prezabavan, mozda i najzabavniji match sa tog aspekta.

Prosjecna ocjena ovog PPVa je 2.69, sto je isti prosjek i za Mania 29. A tek toliko da predstavim koliko je vazan main event, Mania 24 ima gori prosjek od ove, ali je meni ta Mania bila draga, jer je main event dostavio. Svi matchevi koji su trebali biti dobri, su to i bili. Dosta pozitivniji utisci, bez obzira sto je undercard bio dosta gori.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Online

WrestleMania 34

PostPostao/la HunterDX » 13 tra 2018, 09:17

Ima nekoliko meceva koji su bili za 0*, ma nisu ni kompetentni da budu ocenjeni.
Mecu za IC titulu bih dao malo vise, ali to je skroz nebitno i ovo sto je on dao je skroz ok.
slika

ejdzejp1
Rank 10
Rank 10

WrestleMania 34

PostPostao/la ejdzejp1 » 13 tra 2018, 09:43

Gdje nađe 3 za main event, meni je bio grozan. Osim toga možda bih ja dao malo više openeru ali uglavnom su ocjene ok.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Online

WrestleMania 34

PostPostao/la HunterDX » 13 tra 2018, 10:42

Meni je ME za nizu ocenu.
Opet je Lesnar krenuo sa dominacijom.
Roman je inicijativu oreuzeo na slican nacin kao i na WM 31.
Svaki F5 je bio identican, bukvalno kada gledate high verziju, kao da se ponavlja ista scene.
I amateri ce nauciti da rade F5 i Spear na svoj nacin i odradice onakav mec.
slika

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.