NXT Takeover: Philadelphia

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

Bilo bi odlično da ga nisu izbotchali. Ne znam šta da mislim o ovom meču.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la AlenB »

Predobar početak, odlično su nastavili priču na onaj intervju prije meča a i publika je prepoznala to pa brojala do 30. Zanimljivi potezi, ali još bolje izmjene udaraca. Malo su smrdali onaj DDT, nije izgledao tako moćno kao i dosadašnji, ali meni to nije toliko smetalo. ***1/2
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

Kada je wrestlerova porodica tu to obično znači da on osvaja titulu. Ili je ovo da Ciampa navuče još više heata kad turna? :lol:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

Solidan meč, svidio mi se Eclipse spot i završna sekvenca je bila veoma dobra. **1/2
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la AlenB »

Baš mi se svidio meč, Ember nikad bolje nije odradila posao sellanja. Jako mi se svidjelo kako je Ember imala ravnopravnost u početku kada se nekako prilagodila stilu Shayne i onda kada je krenula raditi karefeke, onda je sve krenulo po zlu. Odlično sellanje, vrlo napeta završnica, pomislio sam da će tapkati, ali završetak je bio izvanredan jer je bio iznenađujuć jer je Ember tri minute provela u armbaru. ***1/4
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la AlenB »

ona neka kutija nama lijevo od komentatorskog stola mi je sumnjiva :think: :think: :think:
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Mortiis »

jbt ovo sto je adam cole pao ledjima na naslonjace od stolica,moglo je zavrsiti puno puno gore...iako obozavam hardcore stuff i slicno...ovo je ipak prevelik rizik ovako nesto radit...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la AlenB »

^Da, no mislim da su to sigurno odradili. Cole je pao na gornji dio leđa taman da se nadovagne odmah i ne ostane previše u tom položaju. Da je pao u ravnotežnom dijelu, onda bi bio problem.

Inače, meni odličan meč. Nisu mi smetali upadi Ere i Sanitya, odličan payoff nakon što su Era pretukli Sanity prije par tjedana. Kreativni spotovi, intenzivnost i odlična gradacija poteza. ****-****1/4
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

Kakav. Jebeni. Meč.

Ne znam šta reći, bukvalno sve je bilo odlično od početka sa fenomenalnih character workom, mnoštvom vrhunskih spotova (Superkick kroz dva stola i dr.), odličan Death Valley Driver na stolice callback spot. Upadanja su odlično odrađena. Double Knees kroz sto neću ni da komentarišem. Perfektan sell Colea na Black Mass. ****2/3

Holy fuck, EC3.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la AlenB »

Kakva je tek ovo mečina bila!! Za sada definitivno meč godine za mene, a onaj meč koji ovo želi prestići trebat će se dobrano potruditi, premda mislim da će teško itko to napraviti.

Ovaj meč je imao sve, ali apsolutno sve. Drama, napetost, izvanredni potezi, fantastični near fallovi kojih je bilo itekako dovoljno, ali nikada ne bih rekao da je ovo bio spotfest, zbog psihologije koja je bila top notch ovdje. Nadogradnja poteza, recimo Slingshot DDT na apron, Double Knees Almasa u ovaj stup, agresivnost, sve sve sve. Jednostavno divno. ****3/4 zasad, ali moram razmisliti.

CIAMPA! Kakav još i završetak showa! Wow!

Opet odličan Takeover
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

I love wrestling. Bez sumnje, *****.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Melloo »

EL IDOLO!
KAKAV MEC JEDAN OD NAJBOLJIH KOJEBSAM IKADA GLEDAO. MELCI BACAJ TIH 5 ZVIJEZDICA
I ONDA DODJE CIAMPA
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Wulf7X »

Odličan meč, trebalo je Ciampa da se umeša u samom meču i košta Gargana pobede, na trenutke sam se nadao da će Johny osvojiti titulu :(
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la Sake »

Nadam se, nadam se da ovo vodi do rematcha u Brooklynu gdje Gargano osvaja.

Ciampa angle odlično odrađen, nije ništa previše radio, samo je došao tu da svi znaju da je nazad i da želi meč s Garganom.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Philadelphia

Post Postao/la TheViper »

Undisputed Era def. AoP ***1/2

Iznenadio sam se kada sam video da je opener, ali meni je sasvim ok odluka. Dobra psihologija i storytelling, Svidjao mi se leg work Fisha i Kylea, a Akam je jako dobro sellao i na kraju Era ocekivano pobedjuje, a AoP treba na main roster. Odlican nacin da se zapocne show.

Dream def. Ohno ***1/4

Sasvim solidno je ovo bilo, jedini problem je to sto nije bilo nikakvog build upa a i pobednik se znao. Velika pobeda za Dreama, puno ocekujem od njega.

Ember def. Shayna ***

Za mene najslabiji match na showu (sto sam i ocekivao). Ember je spasila ovaj match da ne bude los, njen selling je bio jako dobar kada je Shayna radila arm work na njoj. Na kraju Ember po mnogima neocekivano pobedjuje, ali post match segment mi govori da b mozda mogla da ima neku kayfabe povredu. Sto mi je ok da bi Shayna navukla heel heat.

Black def. Cole ****1/2

Stvarno odlican match, bilo je sjajnih spotova, bilo je brutalno. Svidja mi se deo kada je Aleister bacio kendo stap, a Cole kao pravi heel nije to uradio. Overbooking za Fishom, Kyleom i Sanityem je dobro odradjen, na kraju Black neocekivano pobedjuje (zbog cega sam i malo povecao ocenu) jer sam sve vreme ocekivao da ce Cole uzeti pobedu.

Almas def. Gargano *****

What. A. Fucking. Match. Ovde sam imao prilicno velika ocekivanja i nisam pogresio. Ne samo da je ovo prvi, a verovatno i glavni kandidat za MOTY, nego je ovo meni najbolji WWE match jos od Zayn/Neville pre 4 godine. U pocetku sam se dvoumio oko ocene, ali mislim da ovo apsolutno zasluzuje 5*. Trajao je 32 minuta, ali u nijednom trenutku nije bilo dosadno. Bilo je zaista dosta odlicnih akcija, sjajna psihologija, storytelling, uzbudljiva drama, odlicni near fallovi za obojicu, i ubedili su me da obojica imaju sanse da pobede. Cak je cini mi se bilo i nekoliko callback spotova na njihov prethodni match. Publika je takodje bila sjajna, bili su na strani Johhnya. Upad Garganove devojke je pametno odradjen. Na kraju Almas retaina, a post match angle od strane Ciampe je bio dobar. Malo mi je zao sto Gargano nije uzeo, pa da feud sa Ciampom bude za titulu.

Kakav show, RR ovo nece moci da nadmasi.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 28 sij 2018, 16:36, ukupno mijenjano 3 puta.
Odgovori