Hell in a Cell 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la emirates »

Moje ocjene:

New Day v Usos - ****1/2
Orton vs Rusev - **3/4
Triple threat - ***1/2
Zene - **
Sramota - .l.
Roode v Ziggler - **1/2
Shane v Owens - ****

Shane je najbolji non-wrestler koji wrestla na rosteru. Uvijek se potrudi raditi flashy poteze za pocetak, sve zakuca odlicnim spotovima za kraj i uvijek protivnici koji jesu wrestleri idu over.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la TheViper »

Usos-New Day ****1/2
Shane-KO ****1/4
Triple threat ***1/2

Ostalo mi je *** i ispod. Jedino nisam pogledao Mahal-Nakamura zato sto sam cuo da je Mahal retainao, jbg takav sam. Same old shit sa Mahalom.

Tag team match je bio awesome, za mene najbolji u njihovom feudu, imaju sjajnu hemiju. Kapa dole.
Shane-KO nije razocaralo, bilo je odlicno sa nekoliko holy shit momenata. Finish je dobro odradjen, iako nisam zeleo Samijev heel turn. Nadam se da imaju neki dobar plan.
Match za US titulu je bio zabavan, cak mi ne smeta to sto je Corbin uzeo. Skinuli su titulu sa Stylesa, a nije pinovan. Prema rumorsima on i Shane ce se na SS boriti protiv Owensa i Zayna. Nakon toga Shane bi mogao Stylesa da nagradi sa title shotom i da skine titulu sa Mahala.
Orton Rusev je bilo solidno. Charlotte-Natalya i Roode-Ziggler me je malo razocaralo, pogotovo ovo drugo ali ok.

Dobar PPV, nakon EC najbolji SD-ov ove godine. Drago mi je sto HIAC matchevi nisu razocarali.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la Rio146 »

Znači oba Hell in a Cell meča su bila odlična, ovo između neki prosjek. Jedino mi krivo što je Jinder retain-ovo titulu, i Corbin uzeo titulu. Jel Charlotte stvarno povrijeđena ili, je ono bilo samo work? Jel Shane živ? I tko je ono bio rekao da Shane nije bolji od polovice WWE rostera?
Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la TheViper »

Ja imam feeling da ovo namerno rade sa WWE titulom, samo da bi UN titulu predstavili kao prestizniju. #LolWWE
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la emirates »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Ja imam feeling da ovo namerno rade sa WWE titulom, samo da bi UN titulu predstavili kao prestizniju. #LolWWE
Ne bi me cudilo uopce. Postoji i teorija urote da su namjerno degradirali titulu kako bi onda Shane mogao bez prigovora main eventati, ali ono... teorije urote :mrgreen:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la Sake »


odličan tweet.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Ja imam feeling da ovo namerno rade sa WWE titulom, samo da bi UN titulu predstavili kao prestizniju. #LolWWE
takođe niti mene ne bi čudilo, odmah na draftu 2016. se vidjelo koji je brand važniji u Vinceovim očima
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la azo »

Chad Gable and Shelton Benjamin defeated The Hype Bros (Mojo Rawley and Zack Ryder) ***1/4
Ljubitelj sam Tag Team akcije,svidio mi se meč,Shelton i Chad imaju dobru hemiju.Također mi je drago sto Shelton nije ispao iz forme.Chad dokazao zašto jedan od najboljih in ring performera.Zack je dokazao da je radnik i da je imao potencijal za nešta više i Mojo je bio to.Mogli su ima dati vise vremena ali i ovo je ok

The Usos (Jey and Jimmy Uso) defeated The New Day (Big E and Xavier Woods) (c) (with Kofi Kingston) ****1/2
Brutalnost!Mržnja!Poraz!Pobjeda! Kakav meč jedan od najboljih Tag Team mečeva ikada.Story telling nije mogao biti bolji.Sjajan HIAC meč.Nije bilo nekih fenomenalnnih tačaka ali su opet i bez toga je odličan meč

Randy Orton defeated Rusev ***
Loše su postavljeni za nemareni od publike,ali opet su mogli koliko toliko da odrade kvalitetan meč.Ok meč za PPV

Baron Corbin defeated AJ Styles (c) and Tye Dillinger ***3/4
Meč većini je bio prosjek ali meni se jako svidio odličan story telling sa odličnim AJ-om kao i uvijek.Kraj bih drugačije bukirao.Corbin je bio nesto losiji no AJ je odlično sellovao njegove poteze.Tye je bio vrlo dobar

Charlotte Flair defeated Natalya (c) via disqualification **1/2
Ok meč ,malo je bi pre dug ali to je uglavnom to očekujem bolji mel na narednom PPV-u.

_I_ (c) (with The Singh Brothers) defeated Shinsuke Nakamura -* (minus jedna zvjezdica)
Koje sranje majko mila moja

Bobby Roode defeated Dolph Ziggler **1/2
Ok meč svidio mi se početak i kraj sredina manje više.Bobby dobio pobjedu jako bitno Dolph ostao zaštićen

Vidim da niko nije pomenuo FP segmenet jedva čekam da vidim šta će biti :D

Kevin Owens defeated Shane McMahon ****1/4
U grupi na fb-u sam napisao da moraju udruziti Samija i Kevina baš malo smo vidjeli njihvog "prijateljstva" skoro pa ništa.Kad ono bum,fenomenalan potez jedva čekam da vidim ovaj team/stabel.Lijepo bilo kao da nakon što pobijede McMahoona idu i pokre SD osvoje sve titule.Ili će ići pričom Shilda samo će ovi imati meč na kraju na WM ćemo imati meč 100% između njih dvojce ako ga ne dobijemo ranije.Meč je bio brutala borba na krovu Samijevo sellovanja onaj cannon ball.Auh jezim se sav kakav meč.

PROSJEČNA OCJENA MEČA:3,21
Konačna ocjena ppv:3,5
PPV je bio dobar,čak i odličan u odnosu na ono što smo imali.Par odličnih mečeva da je build up bio bolji imali bi jedan od najboljih (u top 3),mada je i ovako mozda u top 3 PPV-a godine
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la Sake »


da, definitivno heel turn.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la Melloo »

Mislim da cu gledat SD live ovaj put. Ovo me jako zanima
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la Sherpa »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST fb-u sam napisao
tamo ih trebaš nagovoriti da dođu na forum :D
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2017

Post Postao/la TheGrimm »

Poprilično dobar PPV, nije mi greatest of all time, ali je imao jako zabavnih trenutaka. Pogotovo prvi HIAC meč, odličan Tag Team bout između dva tima s fenomenalnom kemijom i koliko god puta da sam ih vidio kako se bore u zadnje vrijeme, i dalje mi je bio baš pravi užitak od početka do kraja. Najbolji meč večeri po meni.

Styles/Corbin/Dillinger su imali par jako zabavnih trenutaka, no meč kao takav me nije pretjerano zanimao. Corbin kao lik mi je postao dosta vanilla i dosadan nakon što je izgubio MITB briefcase, ali dobro, možda ga ovo sad pogura u dobrom smjeru. Samo da mu ne uzmu prebrzo pojas jer će to ponovno naštetiti reputaciji US titule koja nije pretjerano jaka trenutno. AJ užitak za gledati kao uvijek, Dillinger s par dobrih spotova, ali onaj zadnji kick od Corbina gdje je Styles izletio van ringa na put, e to je izgledalo pre prebrutalno.

Cure su mi bile eh, i to nažalost. Očekivao sam puno više od Charlotte i Natalye, ali možda im ovo nije kraj feuda (nadam se), pa ćemo vidjeti nešto bolje u idućim mečevima. Možda neka stipulacija.

Main event nije razočarao, ali me cijela ta priča osobno nije pretjerano uvukla u to da budem hype za nju. Očekivao sam da će Owens odnijeti pobjedu, ali nikako ne na ovaj način. Heel turn Samija? Nikako očekivano, ogroman surprise i za to sam zahvalan WWEu, da unesu malo neizvjesnosti u svoj program. Kakav će Sami biti kao heel pojma nemam, ali trebalo mu je nešto malo da zapapri run koji ima u WWEu i ovo bi moglo biti baš to. Šteta jedino što će mu morati mijenjati ulaznu pjesmu, jer mu je ova daleko daleko među boljima trenutno u kompaniji.

Cijeli dio meča koji su Owens i Shane imali na kavezu je bio jako dobar i moram priznati da sam bio na iglama cijelo vrijeme i na trenutke mi nije bilo ugodno gledati. Nije me strah visina inače, ali ovo je bilo poprilično suspenseful. I naravno, izmicanje Owensa u zadnji čas jako lijepo odrađeno. :dance:

Mahal i Nakamura... ne znam jel Mahal imao i sa kime dobar meč otkako je postao prvak? Na početku sam bio jako hypean na njega kao prvaka jer ono, malo promjene, totalno drugačija stvar za WWE. Ali trenutno mi se uopće ne sviđa njegova kvaliteta mečeva, niti na mikrofonu više nije zabavan. I splasnulo je sve to. A i feud s Nakamurom koji nije mađioničar na mikrofonu me ne veseli, ako se misli nastavljati. Dosta Pikachu šala, jesus.

Sam fulao koji meč? Osim Breezango segmenta, koji i dalje ne znam kamo ide, ali su mi super njih dvojica i... i... Rusev Orton? Meh.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE Hell in a Cell 2017 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WWE Hell in a Cell 2017 recenzija

Post Postao/la Wulf7X »

Zašto ne snimate više ono kao podcast? :)
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Hell in a Cell 2017 recenzija

Post Postao/la AlenB »

Imamo u planu nešto za ovaj vikend. ;)
slika
Odgovori