No Mercy 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Sherpa »

Baš ću poslušpati podcast da čujem što kaže. Meni je meč bio katastrofa, no recimo burazu se svidio - on je realno gledao, znajući da će formula meča biti baš ovakva.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

ne iznenađuje me visoka ocjena za Cena-Reigns, poslušao sam podcast i tu je rekao da mu je meč bio "great". Ostale ocjene su ok, jedino je za Miz-Jordan dao premalo imo, mogao je dati barem 3.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la AlenB »

Precijenio je Enzo/Neville. :mrgreen:

Što se tiče Reigns-Cena meča, ma ja sam to i očekivao. Barem je do sada znanstveno dokazano kako je Meltzer fan WWE-ove potez-near fall strukture i kickouta na finishere (čega je ovdje itekako bilo), tak da me ne iznenađuje.

ali ako uzmemo u obzir kako on u ocjenu računa i važnost feuda, build koji je imao i ostalo, onda možda i dio te ocjene pripada tome.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Sherpa »

Znam da je pričao da i publika ima utjecaj, a realnost je takva da je publika živa za svaki Cenin meč.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

No Mercy 2017

Post Postao/la emirates »

Ocekivao sam i ja ovu strukturu, ali mi je opet match bio meh. Ne bih dovodio u isti recenicu sa Styles vs Cena, a imao je slicnu strukturu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Sherpa »

Meni je bio problem i prokleta percepcija meča. Meni je on izgledao '3 godine pushamo Romana, ajmo sada baciti Cenu pod njega, ništa drugo nije upalilo'
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Sake »

Premalo za IC Title meč. Ako je Punjabi Prison bio 0.75 ne vidim po čemu je CW meč bio išta bolji. Reigns Cena opravdano, super build-up, super publika, super Spear, super kickout na Double AA.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Sherpa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST po čemu je CW meč bio išta bolji.
Bio je tri puta kraći. Dovoljan razlog
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la TheViper »

Previse za Cena/Reigns i Enzo/Neville, a Miz/Jordan je mogao vise da dobije. Ostalo ok.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Wulf7X »

i tag team je možda malo više
slika
Avatar
Kingslayer
Rank 2
Rank 2
Postovi: 19
Pridružen/a: 27 tra 2017, 16:52
7
Status: Offline

No Mercy 2017

Post Postao/la Kingslayer »

NO MERCY 2017 RECENZIJA

The Miz df. Jason Jordan(IC TITLE MATCH)- Jedan tipican mec za otvoriti show. Ova dvojica su dokazali da imaju hemiju u ringu i to mi se svidja, jer je mec tako zavrsen da ce se ova prica sigurno nastaviti. Mec je poceo dinamicno,obojica su radili dobar posao ovdje.Ocekivano se u ovaj mec umijesao Miztourage, koji je na kraju i Mizu pomogao da pobijedi.Na kraju kao sto sam rekao pobjeda Miza cime je odbranio titulu(na prljav nacin). Promo Jordana poslije meca kojim je nagovjestio moguci heel turn, mada ja iskreno to ne bi volio.

Finn Balor df. Bray Wyatt- Jos jedan mec njih dvojice. Njih dvojica jesu odlicni perfomeri, ali bi se konacno trebali odmaknuti od ove price jednom za sva vremena, vuku ovu pricu dva mjeseca i prestalo je biti zanimljivo(ako je ikad bilo). Mec dobija Finn, gdje je clean pobijedio Braya tako da se opet postavlja pitanje, sta s Brayom dalje, dva clean poraza od Finna ne nagovjestavaju nista dobrog no ostaje da vidimo.

Dean Ambrose and Seth Rollins df. Sheamus and Cesaro( RAW TT TITLES MATCH)- Mec veceri po meni. Momoci su dali 101% od sebe. Onaj ludjacki bump Cesara gdje je izgubio zube je pokazao koliko se ovaj momak zrtvuje za wrestling. Cak je i odbio medicinsku pomoc, da dobro ste procitali, odbio je medicinsku pomoc te je nastavio mec. Mec je imao nekoliko brutalnih spotova, te su totalno dokazali da imaju hemiju, ogromnu zajednicku hemiju. Ovakve meceve nismo imali ni u Attitude Era feudovima. Na kraju pobjedu odnose Dean i Seth njihovim zajednickim finisherom te su totalno dokazali da su najbolji tim na Rawu od brand extensiona.

Alexa Bliss df. Bayley,Nia Jax, Sasha Banks, Emma( Raw Womens Title Match)- Mec od kojeg nisam ocekivao apsolutno nista a dobio sam drugi mec veceri za mene. Nije bilo onih spotova gdje su dvije cure u ringu a ostale vani. Stalno je bila akcija. Niu su predstavili kao cudoviste. Braun Strowman zenske divizije, Nia Jax, to je to. Na kraju Bliss odnosi pobjedu i ne mora uvijek znaciti da najslabiji mora primiti pin, primila ga je Bayley i drago mi je zbog toga.

Roman Reigns df. John Cena- Mislio sam da bi ovo mogao biti MOTY, prevario sam se, gadno sam se prevario. Apsolutno razocarenje veceri, Reignsa bookiraju kao Boga, znaci lik je 'ladno prezivio 17 AA-ova. Veliki HBK je pao nakon 2 AA-a, a Reigns ne. A sto je najgore od svega Cena pada nakon Speara, OMG!

Enzo Amore df. Neville( CW CHAMPIONSHIP MATCH)- Nemam Rijeci. Shitty CW divizija je dostigla svoj vrhunac. Skinuli su s trona jedinog covjeka koji im vrijedi umjesto antitalenta Enza. Vince McMahon je bolji perfomer od Enza.

Brock Lesnar df. Braun Strowman(WWE Universal Title Match)- Takodje jedno od razocarenja veceri, mec kojeg su gradili toliko dobro dobio je samo 9 minuta. Pa da, Brock Lesnar je u mecu kako dobiti vise od 10 minuta meca. I na kraju Brock odnosi clean pobjedu i sad cemo se pozdravti s titulom do Royal Rumblea. SEE YOU UNIVERSAL TITLE!!

KONACNI UTISAK

OCJENA OD 1-10: 5

Ovaj PPV je imao dosta dobrih i losih stvari tako da ne mozemo reci da je show razocarenje, jer Tag team mec je bio vrh. Uglavnom ako WWE spozna kakve ljude ima u kompaniji, kakve talente ima(khm Zayn khm, khm Braun khm) a part-timer i jobber drze glavne titule, sta onda ima da pricamo.
slika
Odgovori