Battleground 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la dejanpetkovic »

Ustanem jutros i ceo show pogledam za nekih pola sata.
Sve zivo sam premotavao,jos i Khali na kraju :ugeek:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Melloo »

Imao sma u planu da ovo gledam online ali nesto se zadrzao vani i kad sam dosao legnem spavat. Mogu reci da mi je drago sto nisam gledao ovaj shit
Procitao sam ove vase kratke reviewe i dosta mi.
G1 CLIMAX <3

MAKNITE YEBENU TITULU SA JINDERA TO JE DISRESPECT ZA SVE WRESTLERE U WWE
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la AlenB »

Usos vs New Day - ****
Shinsuke Nakamura vs Baron Corbin - **3/4
5-Way Elimination match - **3/4
AJ Styles vs Kevin Owens - **
Rusev vs John Cena - ***1/4
Sami Zayn vs Mike Kanellis - **1/4
Jinder Mahal vs Randy Orton - DUD

Kakav grozan main event, ubjedljivo najgori meč koji sam gledao ove godine. Užasno, grozno, sporo, dosadno. Fuj.

Opening meč je bio super i daleko najbolji meč na showu. Rusev i Cena su imali iznenađujuće dobar meč. Ostalo je sve zaboravljivo.

Jebeš SmackDown više. Sad će Mahal bit prvak zauvijek. Odjebite. Ko ovo dopušta?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Yaaassss Natalya!!! :clap: :dance:

mislim da ima sanse za pobijedu na SummerSlamu! i kako mi nedostaje Talking Smack :(
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Melloo »

Ma ovo da se zahvale Natalyi za sve godine u kompaniji i sto je uvijek tu kad treba. Samo mogli su to uradit na nekom manjem PPV al eto
Ovo je trbealo da uzmu Bekcy il Šarlot pa da skinu titulu sa plesacice
Mada posto je ovako moguce da bi CArmella mogla cashirat na SS
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la AlenB »

Uz dužno poštovanje Natalyi u ovom trenutku nikoga nije briga za nju. Ljudi su očito naklonjeni Charlotte i Becky i njih dvije su trebale imati jebeni meč na SummerSlamu ili je barem jedna od njih trebala ići na Naomi. Nikoga nije briga za Naomi/Natalya. I još ako pridodamo tome da će SummerSlam imati 56 mečeva, ovo će možda biti 55. najvažniji meč na cardu. I to je sramota.

Nemoguće je povjerovati da je ovo jebeni SmackDown koji je imao tako dobre stvari prošlu jesen i zimu.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Melloo »

VIdis da ne postuju nimalo ko je over kod publike
Od svih ljudi koji drze titule samo Miz i Alexa Bliss su over
Mada i Miz sve manje kako ga lose bukiraju na Rawu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Sherpa »

Usos vs New Day - vrlo dobro, jedino vrijedno spomena
Shinsuke Nakamura vs Baron Corbin - zašto nakamura mora imati turbo spore mečeve?
5-Way Elimination match - užano loše konstruirano i loše
AJ Styles vs Kevin Owens - mislim da eć biti priča da su oba imala ramena na tlu, ili tako nešto. loš kraj. Ludac sella bolje nego pol rostera
Rusev vs John Cena - bilo bi zabavno da nije bilo jasno tko će dobiti
Sami Zayn vs Mike Kanellis - w/e
Jinder Mahal vs Randy Orton - najgori meč godine, uz to potpuno negledljiv od ove užasne konstrukcije, niš se od nje nije vidjelo.

-2/10
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Mortiis »

slika

nazalost ja sam se i sam uvjerio,da gledati wrestling iz 5-6 reda (od ringa) je katastrofa...malo toga se vidi nazalost...a ulaznice preskupe...
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

Battleground 2017 review

New Day vs. Usos - ****
Ovaj meč mi je bio odličan, sjajan način za otvoriti show i definitivno najbolja stvar na ovom blijedom PPVu. Da mi je netko prije četiri mjeseca rekao da će tag team divizija biti najbolja stvar na SDu pomislio bih da je lud. Meč je bio malo bolji od njihovog prošlog i imao je čist kraj, što je veliki plus. Xavier je dosta dobro odradio svoj posao iako ga nisam očekivao u meču, kao i ostala trojica. Stretch je bio sjajan sa dosta odličnih nearfallova koji su podigli napetost i uvukli publiku u meč. Pobjeda New Daya me malo iznenadila, mislio sam da će uzeti titule tek na SSlamu. Ovaj feud se definitivno mora nastaviti barem do SSlama, želim još njihovih mečeva.

Shinsuke Nakamura vs. Baron Corbin - **1/2
Meč mi je bio dosta solidan,ali ništa više od toga. Očekivao sam više. Bilo je nekih dobrih trenutaka, ali meč je bio prilično spor. Mislim da Nakamuri nikako ne leže ovakvi mečevi. Kraj je u neku ruku bio ok jer nisu željeli da niti jedan od njih izgubi, ali garbage finish kvari dojam o meču koji sam po sebi nije bio ništa posebno. Feud se vjerovatno nastavlja.

Charlotte vs. Becky Lynch vs. Lana vs. Tamina vs. Natalya - **3/4
Meč je bio ok i meni malo bolji od prošlog, ali zbog brzih eliminacija koje su išle jedan za drugom u roku od 30 sekundi se činilo da je meč bio zbrzan. Kraj mi je bio slab i neuvjerljiv. Pobjeda Natalye mi je ok, i ona je bolji izbor od Lane i Tamine, ali i to mi je loše kad pomislim koliko je bolji izbor bila pobjeda Charlotte ili Becky.

AJ Styles vs. Kevin Owens - ***
Meni je ovaj meč bio dobar, ali daleko ispod mogućnosti obojice. Akcija mi je bila zabavna, bilo je nekih dobrih kontri i nearfallova, ali nisu uspjeli uvući publiku u meč u potpunosti, a niti mene. Nije bilo nekog momenta koji bi podigao meč na višu razinu. Ref bump i shit finish sigurno nisu pomogli. Ne znam zašto Styles nije kickoutao na kraju. Izgleda da će njih dvojica imali još jedan meč na SSlamu, što nikako nije loša opcija, te se nadam da će konačno pružiti sjajan meč.

John Cena vs. Rusev - ***
Meni je ovaj meč bio iznenađujuće dobar. Dobro su odradili brawl, bilo je nekih lijepih poteza, a i završni spot je izgledao vrlo dobro. Bilo je i nekih nelogičnosti, ali neću sada o tome. Bilo bi još bolje da pobjednik nije bio toliko predvidljiv. Nadam se samo da Rusev neće puno izgubiti ovim porazom.

Fashion Files mi je ponovo bio jako zabavan. Razočaralo me što na kraju nisu otkrili ko stoji iza svega, ali šta je tu je.

Sami Zayn vs. Mike Kanellis - **1/4
Ok meč, iako su imali prilično nezahvalno mjesto na cardu i nisu dobili puno vremena. Obojica su se trudili, a pogotovo Sami. Drago mi je jer je uzeo pobjedu na PPVu.

Randy Orton vs. Jinder Mahal - 1/4*
Meč je bio užasan, cijelo vrijeme je tempo bio spor, bilo je dosadno i skoro ništa nisu radili u meču, a uz sve to trajalo je jebenih 28 minuta. Ne ponovila se više ova stipulacija. Nije mi najgori meč godine, po meni ništa ne može nadmašiti Bayley/Alexa sa ER u toj kategoriji. 1/4* dajem samo zbog spota gdje je jedan od Singh braće proletio kroz komentatorski stol, te zbog iznenađujućeg povratka Khalija. Iako je to loša odluka, stvarno sam se iznenadio kada se pojavio, njega ni najmanje nisam očekivao. Nadam se da će Jinderov reign što prije završiti.

PPV mi je bio loš, iako ne najgori u 2017. (Fastlane drži tu titulu), ali svejedno daleko ispod mojih očekivanja. Ovo mi je došlo kao veliko razočarenje, pogotovo nakon 5 pogledanih dana Climaxa. Samo opener i donekle AJ/Owens i Flag meč su mi bili vrijedni gledanja. 3.75/10
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la Sherpa »

Slušao sam B&V show, i Alvarez prenosi kako je za vrijeme main eventa publika odlazila kupiti karte za RR2018, što je idući put kada će Phily ugostiti WWE u nekom velikom evnetu.

I to je potpuno otužno. Show je bio sranje, main event je bio sranje, a oni poput ovci već kupuju karte za idući put. Ok, to je RR, malo je drugačija stvar, al zar vam nije bitno kakav proizvod ponude nego im slijepo dajete novce? :ljut:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la AlenB »

Naprosto je nemoguće povjerovati da je SmackDown prošlu jesen stvarao tako dobre feudove poput Miz/Ziggler ili AJ/Ambrose, da je i onaj feud poput Nikki/Natalya koji je trebao imati nula važnosti bio zapravo sjajan. Počinjem vjerovati da ovo netko namjerno radi.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la TheViper »

Sta reci, a ne zasplakati. Ovaj PPV je bio katastrofa, nemam volje da dajem zvezdice niti da se raspicem, ali slozicu se sa vama da je New Day-Usos MOTN i da je zasluzio 4 zvezdice. Ne smeta mi sto su New Day postali prvaci, oni su sjajni merch selleri, i sada nece smeti da zapostave te titule na SSlamu kao sto su to uradili na WM. Ukratko:

New Day-Usos - MOTN
Nakamura-Corbin - Dosadno, glupo je sto se zavrsilo low blowom.
F5W - Ja sam jedan od retkih koji je ocekivao pobedu Natalye, ali to ne znaci da razumem tu odluku. Bas mi se ne gleda 5-star classic izmedju nje i Naomi :-?
AJ-Owens - Da mi je neko rekao da ova 2 performera ne mogu da pruze vrhunski match, rekao bih mu da je budala. Bilo je solidno, ali kada su njih dvojca u ringu kriterijumi su veci. Uzasna odluka je to sto je Owens vratio titulu, ovo je trebao da bude blow off. Uz to mi je retardirano to sto je KO osvojio 3 US titule u roku od nekoliko meseci.
Cena-Rusev - Bolje nego sto sam se nadao, ocekivana pobeda Cene. Kada Ruseva stavljaju u nacionalisticke feude zna se da gubi, ali ajde barem nije pinovan.
Zayn-Mike - Nije me ovo zanimalo, jedino je vazno da je Sami pobedio. Predobar je da bi jobbao ovom papucaru.
Orton-Mahal - Uzas, uzas, uzas, jedino dobro je onaj spot kada je jedan od Singh brace proleteo kroz komentatorski stol. Kao slag na tortu je return Grath Khalija kojeg nikada nisam gotivio. Nek sto pre skini tutlu sa ovim pokusajem od wrestlera, doasadan je.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

još jedino fali da nam na SSlamu daju Khali/Orton
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Battleground 2017

Post Postao/la TheViper »

Katastrofa ako to bude, DUD u najavi.

Ja bih voleo da Orton turna na Samiju, dobije nuclear heat, suucese se na SSlam i tu ga Randy stavi over.
Odgovori