Mae Young Classic 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST No tnije on kriv, krivi su oni koju su mu dopustili
Već su ranije pokušavali raditi jedan normalan meč ali je odbijao tako da su odustali od njega..džabe nama da li on može ili ne može kad neće i kad ne radi.
10 Brockovih nastupa godišnje su miljama bolji od 100 nastupa Finn Balora i ostalih dosadnih likova koji imaju 0 karizme. Ali je problem što ti misliš da svaki wrestler mora imati 25-minutne mečeve. Činjenica je da je Brock najveća zvijezda u WWEu i da nikad nećeš vidjeti polupraznu arenu kad je Brock najavljen za neki show. Isto tako, Brock uvijek od svog protivnika napravi zvijezdu i sella za njega, jer je Brock profesionalac. I onda isto kažu da Brock spriječava mlađe wrestlere da se probiju, kakva glupost. Pa Brock se na RAWu nekad ne pojavljuje po 3 mjeseca, nije li to šansa za mlađe wrestlere da se pokažu?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la emirates »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Činjenica je da je Brock najveća zvijezda u WWEu i da nikad nećeš vidjeti polupraznu arenu kad je Brock najavljen za neki show
Nije li se vrtila slika sa polupraznog Rawa kada su na isti show najavljeni i Brock i Goldberg? Obzirom da je Brock skoro na svakom showu od jula, a brojke posjeta i gledatelja se ne razlikuje posebno, ozbiljno bih se zapitao koliki je zapravo draw.
Sake je napisao/la:QR_BBPOST Brock uvijek od svog protivnika napravi zvijezdu i sella za njega, jer je Brock profesionalac
Ambrose i Rollins se ne bi slozili...
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sake »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ambrose i Rollins se ne bi slozili...
Obojica su fizički daleko manji od njega i logično je da one neće biti velika opasnost za njega, hoćemo da wrestling bude realističan. Međutim Joe, Reigns i Strowman su buildani kao opasnost, jer je to logično.
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Obzirom da je Brock skoro na svakom showu od jula, a brojke posjeta i gledatelja se ne razlikuje posebno, ozbiljno bih se zapitao koliki je zapravo draw.
Kad je SD imao house show u MSGu, morali su dodati Lesnara na card da ne bi floppali.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la emirates »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Obojica su fizički daleko manji od njega i logično je da one neće biti velika opasnost za njega, hoćemo da wrestling bude realističan. Međutim Joe, Reigns i Strowman su buildani kao opasnost, jer je to logično.
U Ambroseovom slucaju su koristili oruzja. Da je dva puta veci od Ambrosea, ovaj kad ponese stolicu i odalami ga nekoliko puta, onda je level playing field. A nije ni stvar samo u tome sto ga je dobio. Dobio ga je bez ispaljenog metka. Odbio da radi ista konkretno sa stipulacijom koja im je data, jer mu se nije dalo. Tako da ni ta profesionalnost nije necemu.
Sa Rollinsom isto nije stvar u tome sto je on njega dobio (iako ga nije zvanicno ni dobio ja mislim), vec je stvar u tome sto su WWE prvaka predstavljali kao apsolutnu nulu. Imao je tri-cetiri udarca u tom matchu, ostalo je ili bjeza od Lesnara ili je primao suplexe.
A i ne znam koliko je realisticno da se Lesnar vrati nakon primljenih batina od Strowmana na SummerSlamu, ali je to ipak uradio. Ako cemo toliko realisticni biti, i Lesnar je prikazan nerealisticno jak. Kao i Strowman.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST 10 Brockovih nastupa godišnje su miljama bolji od 100 nastupa Finn Balora i ostalih dosadnih likova koji imaju 0 karizme.
Gospode bože, mislim da Lesnar godinama nije imao meč dostojan toga da se uopšte nazove mečom. 5 minuta izležavanja i suplexa, to je zaista izvanredan nastup.
Sake je napisao/la:QR_BBPOST jer je Brock profesionalac
Profesionalac koji ne poštuje publiku i kompaniju, odbija da radi i pravi backstage incidente. Ne bih reko :)
Sake je napisao/la:QR_BBPOST Pa Brock se na RAWu nekad ne pojavljuje po 3 mjeseca, nije li to šansa za mlađe wrestlere da se pokažu?
Zanimljivo je to što njegovu lenjost pokušavaš da predstaviš kao vrlinu ali zaista ne ide :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST ozbiljno bih se zapitao koliki je zapravo draw.
Nije. Jedini pravi draw je John Cena. Onaj puta kada najave da se John vraća brojke se vide. Dovraga, imali su fanatstične brojke za 4th of July kada se vratio. Na jebeni praznik.

Štoviše, ja ću kazati da ne opravdava uloženo.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Rio146 »

Znači nisam imao šanse naći vremena za ovaj turnir, iako sam ga stvarno htio pogledati. Imali ijedan meč dostojan moga vremena?
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la AlenB »

Pfff, ne znam što bih ti sada od prve preporučio. Imaš recenzija na stranici, pa si odaberi nešto iz njih ako hoćeš :)
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Znači nisam imao šanse naći vremena za ovaj turnir, iako sam ga stvarno htio pogledati. Imali ijedan meč dostojan moga vremena?
meni je najbolji meč bio drugo polufinale (Sane-Storm)
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10281
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la ~MandyRose~ »



OMGGGGGGGGGGGGGGGG
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la AleksaVP »

Dajte nam AJ Lee da obnove feud :cry: :P
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Lujaa »

Još samo AJ...
Odgovori