Marty Scurll

The Villain

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

Dal je vas iznenadila odluka da ostanr u rohu? Iako su mu i aew i wwe vjerojano nudili jako dobre pare?

I dal je nekako pala njegova uloga u njpwu?
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la SwitchBlade »

Nije me baš iznenadila njegova odluka da ostane u ROH-u.Mislim da je njega prvenstveno privukla njihova ponuda pozicije glavnog bookera,a i pare koje je ROH nudio nisu bile za odbiti i još ako uz to uzmeš da on treba samo minimalno odraditi 40 datuma u godini,ne vidim zašto bi odbio takav ugovor,pa razumljiva odluka od strane njega.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I dal je nekako pala njegova uloga u njpwu?
Da al je i razumljivo zašto, prvo nema više Elitea a nije ni u BC-u, bez tih dvoje imam dojam da je on totalno izgubljen u Japanu. Nadodaj i činjenicu da mu je i run u 2019. BoSJ-u bia poprilično loš. Drugo kako je posta booker sumnjam da se sad može i fokusirat posebno na Japan.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la SwitchBlade »

ROH booker Marty Scurll says he wouldn’t rule out the possibility of his promotion collaborating with All Elite Wrestling at some point.

Scurll, who signed a multi-year contract with Ring of Honor in January, talked about this on the inaugural ROHStrong podcast.

“Both parties are definitely willing to work with each other. It’s just a matter of timing, I guess,” he said. “I’m not saying anything will happen, I’m just saying I wouldn’t rule it out. There’s no reason why we wouldn’t. It’s just that the timing needs to be correct and it needs to be a fitting situation for us to work together. I personally would like to see it happen at some point.”

It’s no secret Marty has a storied history with the core group at AEW, including the Young Bucks, whom Scurll says he still speaks with “on a regular basis.” He also says he’s on good terms with AEW President and CEO Tony Khan.

Regarding his decision to re-sign with ROH, Scurll reiterated that he “definitely considered” going to AEW but decided to “take something like Ring of Honor and make it in my vision and help the wrestling scene.”

When it comes to the future and the two companies joining forces, however, Scurll graces the prospect with some famous last words: “never say never.”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sad kaf zbog ovakvih izjava izgube i ono malo NJPW supporta šta imaju i skroz propadnu :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

ili budu poveznica za aew i njpw
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

Evo i za njega optužbe, ja čitam i ne vjerujem.

I da, nju je joey ryan takeđer 'napastovao'... Pa dođe čovjeku da se zapita. Ili je možda tad uživala u tom, a danas se kaje zbog odluka u mladosti? Pošto ja u ovoj priči ne vidim seksualno napastovanje

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pošto ja u ovoj priči ne vidim seksualno napastovanje
Age of consent. Uzimajuci da je prica istinita, frajer je smuvao pijanu djevojcicu od 16g. Nije bas cist u toj situaciji, bez obzira da li ona 'pristala' ili ne. Zakon je jasan.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

U uk gdje se dogodilo je ta brojka na 16. Tako da je age of consent zadovoljen. Potpuno legalno sa zakonske strane.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la emirates »

Ali je bila pijana. Mislim, i tako je vec na granici sa godinama, a u takvom stanju je tesko reci da je consent 100% uredu. Isto kao sto bi ti potpis ili izjava u stanju pod uticajem mogao da se spori, tako moze i njen consent u ovom slucaju. Nisam bio sa njima u sobi pa ne mogu zasigurno reci je li ili nije kriv, ali mogu prepoznati da nije bas cist ni u toj situaciji kako je prepricana. Ganjati pijane klinke je scummy. Ali ok, svakom svoje, medjutim moraju biti svjesni rizika kojeg preduzimaju i toga da ce neka od njih pomisliti koji mi je ovo kurac trebao kao se razbistri, a onda slijedi polaganje racuna.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

Imaš tu nekoliko stvari koje treba srediti. Dob pristanka na 16, alkohol legalan na 18? To je jedan tako prokleti apsurd. (Što zapravo govori da e ona ta koj krši zakon, i da se razumijem to nikada nemre biti opravdanje za bilo kakvo silovanje)

Ja se mogu složiti da može biti foul play (ja nisam punoljetan nikada gledao one koje nisu, samo probleme si mogu natovariti), ali isto tako ne znači da je svako takvo petljanje pod gasom seksualno napastovanje. Scummy =/= ilegalno.

Meni je već problem što je ona trojcu optužila. Znaš,to jw puno ljudi. Ajde da te jedan seksualno iskorisi, ajde dva, iako nategnuro, al tri. Svako posebno? To mi već stavlja kredibilitet osobe u pitanje. Kao što manekenke love nogometaše, kao što bendovi imaju grupije, tako i wrestling kultura ima cure koje žele biti oko toga i kojima se sviđaju ti dečki. I onda u kasnijim godinama dođe do spoznaje, što je meni to trebalo?

Seks snosi i neku odgovornost.slažem se. Ali je snosi i ženska strana. Ima puno slučaja kajanja nakon što je s nekim završila. To što se kaje i što smatra da je napravila grešku ne znači da je to seksualno napastovanje
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imaš tu nekoliko stvari koje treba srediti. Dob pristanka na 16, alkohol legalan na 18? To je jedan tako prokleti apsurd. (Što zapravo govori da e ona ta koj krši zakon, i da se razumijem to nikada nemre biti opravdanje za bilo kakvo silovanje)
To posljednje je glavno. I dok sigurno nije legalno ni piti sa 16, nije to povod za svakog nasumicnog lika da iskoristava tako stanje. Ne mora nuzno biti ilegalno, ali vrlo lahko moze biti kad je takav seks u pitanju, opet jer je pitanje consenta jako mutan tu. Preduzimaju oboje odredjeni rizik ulazeci u to. Samo sto je drustvo programirano na nacin da je sramota ako se muskarac pozali na to, zbog toga je i manje takvih optuzbi. Mada postoje, cini mi se da je i TJ Perkins pisao da se i on nalazio u takvim situacijama.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST To mi već stavlja kredibilitet osobe u pitanje. Kao što manekenke love nogometaše, kao što bendovi imaju grupije, tako i wrestling kultura ima cure koje žele biti oko toga i kojima se sviđaju ti dečki. I onda u kasnijim godinama dođe do spoznaje, što je meni to trebalo?
Ma i rokeri sta su sve radili sa tim grupijima je uzasno. Kad bi to neko uzeo da preceslja mislim da bi mnogo optuzbi tu moglo da leti, i sa pravom. A to mi je i najgore, znaci ti si poznata osoba sa hrpom para i u top formi, od toliko mogucnosti koje imas ti bas naletis na neku intoksikovanu maloljetnicu. Cemu se igrati sa tim? A nazalost wreslting industrija nije bas puna dobrih ljudi. Vratis film unazad 20-30 godina dok drustvene mreze nisu bile prisutne radile su se i gore stvari.

EDIT: Ova je neka (bivsa) indy hrvacica ili nesto ako sam tacno procitao?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la Sherpa »

Ako sam dobro shvatio, da. Učenica je bila u nekoj wrestling školi. Samo da se vratim na alkohol - ako nemreš imati sebe pod kontrolom, nemoj pit. To ne opravdava bilo kakav seksualni čin, ali dajte malo pazite na sebe.

No i tu ima jedna stavka, opet da naglasim, ne kažem da je tako samo da postoji mogućnost - da nije bila dovočjno dobra i da za svoje neuspjehe traži krivce u drugima to ljudi često vole raditi.

Cijeli ovaj slučaj, ajmo hipotetski, da završu ba sudu - ovo je njegova riječ protiv njene. Bez ikakvih dokaza. I dok je vazno govoriti o tome što se događa, jako je opasno osuđivati ljude bez dokaza. Ljigavo, upitno moralno, ili nešto slično? Sve to i dalje može biti potpuno legalno.

I složit ću se. Scsa je ubio boga u ženi, flair je napravio karijeru na tome da je spavao sa svakom. To danas de gleda kroz drugačije oči. Ali i treba, drugačije je vrijeme u kojem živimo. Nije fer suditi na temelju današnjice jučerašnjem.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Marty Scurll

Post Postao/la emirates »

Zato sam rekao, da li je to istina ili ne visi u zraku (mada imaju i sms prepisi izmedju njega i njenog oca gdje Scurll potvrdjuje da je barem poljubio, tako da je necega bilo) ali ako je istina ono sto je ona napisala, onda apsolutno ima njegove krivice tu. Pogotovo sto je ona dvije godine bila njegova ucenica u tom trenutku.
Sve to sto su oni radili je bilo degutantno ili ilegalno i u tom vremenu. Flair se skidao, drpao stjuardese i mahao kurcem pred njima u avionu jos 2005. To je klasicni primjer seksualnog uznemiravanja. Austin zenu prebio, a to nikad i nije bilo uredu. HBK, Raven i ko zna ko sve iskoristavali pijanu i nadrogiranu Sunny na redovnoj bazi. Braca Steiner napastvovali suca u backstageu po svjedocenju Bischoffa, i po njemu je to samo bio 'ha ha rib, vjerovatno je to nekako zasluzio'. Ali to nije bilo ok ni tada, pogotovo ne sada. Ovo nisu samo rijeci kao npr sto je nekad bilo ok reci nigga ili fag, ovo su opasna djela koja su i tad bila kaznjiva. Zato kazem, hrvanje je puno dosta shady likova kroz historiju, tako da me ne cudi puno sto ih ima i sada. Drustvene mreze ih samo stavljaju pod veci reflektor.
slika
Odgovori