ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Ring of Honor
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la Melloo »

Nista na kraju Colea izbacise iz BC, vjerovatno eto ga na NXT
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Nista na kraju Colea izbacise iz BC, vjerovatno eto ga na NXT
Mislio sam da će Roderick biti sljedeći šampion,sada definitivno neće.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la Wulf7X »

:dance: :dance: :dance:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la TheViper »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Nista na kraju Colea izbacise iz BC, vjerovatno eto ga na NXT
Mislio sam da će Roderick biti sljedeći šampion,sada definitivno neće.
Ja mislim da ce Drew da bude sledeci sampion.
Sherpa je napisao/la:@melloo pogledaj od Danielsa meč iz TNA dana, onaj triple threat između njega Somoa Joea i AJ Stylesa. Jedini triple threat meč koji je dobio 5* od Meltzera.
Sad sam bas pogledao, awesome match, predivno. Pogotovo mi se svidja kako je finish bookiran, Joe je bio dobro zasticen.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la crocop97 »

Evolve ima ozbiljnu konkurenciju za najdosadniju indy kompaniju
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Nista na kraju Colea izbacise iz BC, vjerovatno eto ga na NXT
Mislio sam da će Roderick biti sljedeći šampion,sada definitivno neće.
Roderick Strong= Tye Dilinger
Avatar
KennYOmega_GOAT
Rank 2
Rank 2
Postovi: 14
Pridružen/a: 27 tra 2017, 00:30
6
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la KennYOmega_GOAT »

Will Ospreay vs Jay White mec veceri po meni.Uzivao sam u Young Bucksima i LIJ-om,a Tanahashi i Cole su isto dobar mec imali.Sve u svemu,kako su imali preko Youtube-a odlican storyline oko Elite-a,Colea i Scurlla.Sve u svemu zadovoljan sam finishom tog storylinea i dokaz da se moze preko Youtube dobar storyline napravit.Pohvale za RoH sto su ovako dobar event napravili i u Torontu i u NY.Jos se ceka vecerasnja noc u Philadephiji :D :D
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

KUSHIDA vs. Dalton Castle vs. Silas Young vs. Bobby Fish - ***
Jako zabavan opening meč, od početka do kraja je bio ispunjen zanimljivom akcijom, tempo je bio brz, te mi ni u jednom trenutku nije bilo dosadno. Pobjeda Castlea je ispravna odluka.

Adam “Hangman” Page vs. Frankie Kazarian - **1/2
Neloš meč sa solidnom akcijom i jako dobrim brawlom prije samog meča, ali kraj mi je došao nekako prebrzo. Hangman je pobijedio prljavo, dobar način da zaštite Kazariana.

War Machine vs. EVIL & SANADA vs. Jonathan Gresham & Chris Sabin - ***1/4
Još jedan zabavan meč. War Machine su ponovo bili odlični u ringu, i očekivano su pobijedili.

Will Ospreay vs. Jay White - ***3/4
Jako dobar i zabavan meč, iskreno sam iznenađen. Nije mi baš bio odličan, ali svejedno najbolji meč na showu. Ospreay je još jednom zasjao, a i White je bio jako dobar. Zaista nemam nikakvih zamjerki.

ROH Six-Man Title Match: Champions Bully Ray & Briscoes vs. Hirooki Goto, Rocky Romero & Baretta - **3/4
Meč je bio dosta solidan, bilo je zanimljive akcije. Powerbomb Bully Raya na stol je bio highlight meča.

ROH TV Title Match: Champion Marty Scurll vs. Matt Sydal - **3/4
Meč je većim dijelom bio jako dosadan, ali ga je završnica izvukla. Bila je jako zanimljiva, sa nekoliko odličnih kontri Sydala. Sve u svemu, solidan meč.

ROH Tag Team Title Match: Champions Young Bucks vs. Tetsuya Naito & BUSHI - ***1/2
Prilično dobar meč, uživao sam. Bucksi su bili odlični kao i uvijek, dok je Naito još jednom pokazao da je odličan heel. Bucksi su očekivano zadržali titule, ali je Naito zaštićen. Nemam zamjerki.

Hiroshi Tanahashi vs. Adam Cole - **
Meč od kojeg sam najviše očekivao je na kraju bio drugo najveće razočarenje večeri. Meč je bio većim dijelom jako dosadan, nije bilo ništa previše zanimljivo, prosječan meč. Očekivana pobjeda Tanahashija.

Nakon meča otkriven je novi član Bullet Cluba, Marty Scurll, a Cole je izbačen. Jako dobar način za uvođenje novog člana u stable, iako mi je to na neki način bilo očekivano sudeći po događajima u Being The Elite serijalu. Izgleda da su glasine da Cole dolazi u WWE istinite, ali ostaje da se vidi.

ROH Title Match: Champion Christopher Daniels vs. Cody vs. Jay Lethal - *1/2
Main event je za mene bio najveće razočarenje večeri i najlošiji meč na showu. Ništa nije bilo dobro, bilo je jako dosadno i meč je imao nula momentuma. Daniels je donekle bio i dobar, ali Cody i Lethal su bili jako jako loši. Barem nije došlo do promjene prvaka.

Opšti dojam je da je show bio negdje osrednji. Bilo je dobrih mečeva, ali po meni nijedan nije bio odličan. Uz to, meč od kojeg sam najviše očekivao je debelo podbacio i main event je bio jako jako loš. Tako da je moja ukupna ocjena showa 4/10.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ROH/NJPW War of the Worlds 2017

Post Postao/la Sherpa »

big dejv

KUSHIDA vs Dalton Castle vs Bobby Fish vs Silas Young: 2.75
Hangman Page vs Kazarian: 2.5
Will Opsreay vs Jay White: 4.5
War Machine vs SANADA/EVIL vs Gresham/Sabin: 3.25
Bully Ray/Briscoes vs Goto/RPG Vice: 3.5
Marty Scurll vs Matt Sydal: 3.5
Young Bucks vs Naito/BUSHI: 4.0
Hiroshi Tanahashi vs Adam Cole: 3.25
Christopher Daniels vs Jay Lethal vs Cody: 3.0
slika
Odgovori