Nasumične ROH vijesti/rasprave

Ring of Honor
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Roh mora naći move zvijezde. Mora dostaviti jedan zabavan show. Čak ne mora biti 5* mečeva - bolje da ima par zabavnih mečeva. Premda i 5* itekako pomaže da se stvori buzz

Isto tako može iskoristiti coronu za nešto pozitivno. Pozvati hrpu indy hrvača i staviti u turnir / ladder meč s ugovorom / royale u kojem mogu osvojiti ugovor s kompanijom. Poslati poruku kako žele pomoći sceni, što mislim da bi dobro odjeknulo.

No ono najvažnije, roh treba malo bolje bookiranje gdje se nije znalo tko pije a tko plaća
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Isto tako može iskoristiti coronu za nešto pozitivno. Pozvati hrpu indy hrvača i staviti u turnir / ladder meč s ugovorom / royale u kojem mogu osvojiti ugovor s kompanijom. Poslati poruku kako žele pomoći sceni, što mislim da bi dobro odjeknulo.
Jako zanimljiva ideja.

Ja nemam neku želju da pratim ROH ali kad bi ovo napravili sigurno bih pogledao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Booking je najveci problem, od njega pati i kvaliteta meceva i sve ostalo. Koliko znam Scurll je sad head booker (bar za muskarce) tako da mozda bude pomaka al ko zna, vec je bilo upitnih odluka i pod njim. Roster realno ne triba puno dirat, naravno jaka imena ne skode, al ROH barem ima tradiciju da proizvodi svoje zvijezda. Uostalom i jaka imena koja imaju opet zajebe booking, dovoljno vidit sta su radili s Rushom ili Cobbom ili onaj clusterfuck s Enzom na showu s NJPW-om.

Mislim da za vratit popularnost bar donekle ROH se mora specijalizirat, nac nekakav gimmick, ispunit nekakvu specificnu potraznju, al pitanje je koliko bi i to uspilo. Realno njih je vise od svih zajebalo osnivanje AEW-a.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Realno njih je vise od svih zajebalo osnivanje AEW-a.
ovo, AEW je postao ono što je ROH godinama težio biti ali se nisu ni približili tome

plus definitivno ne pomaže to što ne surađuju s New Japanom budući da im je New Japan drawao više ljudi na njihove showove nego oni sami i najkvalitetniji roh mečevi zadnjih godina su većinom bili oni koji su u sebi imali nekog iz New Japana. Eventualno koji Ladder ili TLC meč s timovima
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Hmmmm. Baš kad gledam. Ja bih rekao da roh nikada nije bii tako vruć kao prije 3 godine. Kad ti se pojavi broken matt i razvale kuću s bucksima. Kada imaš primjerice cody vs omega i pristup japanskim zvijezdama. Od svega je ostalo ovo potonje.

A mogli bi malo dodati gass, nije im roster baš tako šugav. Rush može nositi kompaniju do određene razine, lay leathal isto može biti tu, pošto je dobar na micu. Imaš i solidan mid card ako iskorisiš recimo joe hendrya kak spada, a pco je pokazao kako usprkos godinama možeš izvući dobru priću.

Samo, bojim se da su upali u impact status. I da štogod naprave, neće pomoći
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pošto je dobar na micu
Ovo je zadnje di je Jay jak po meni, jak je samo kad kopira macho mana ili flaira.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Samo, bojim se da su upali u impact status. I da štogod naprave, neće pomoći
Iskreno mislim da ce prije Impact krenit na bolje nego ROH.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Meni je jay jako simpa pa možda nisam pretjerano objektivan
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni je on definicija stereotipa o ROH likovima, solidan u ringu malp sta drugo.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Krenia pisat o Bullyu i onda skužia da sam napisa više o ženskoj diviziji nego o njemu, pa odlučih vamo maknit.

Kako pobogu jedna ozbiljna kompanija može imat takav sprd od ženske divizije kakvu ima ROH. Kad WWE radi konzistentno bolji posa od tebe u nečemu onda znaš da si u gadnim problemima. Neću sve svalit na Bullya, ne znam od kad je booker ženske divizije bia (iako sumnjam da je slučajno da je priša u ROH iste godine kad su osnovali diviziju i da ga se prozvalo longtime ROH bookerom kad je smijenjen s pozicije), al prilično je jasno kako je cili WOH projekt od začetka potpuni promašaj. Bi li za promociju bilo bolje da ugase cilu diviziju i vrate se na to da povremeno imaju ženske mečeve na cardu koji bi barem bili kvalitetni? Pogotovo sad kad će realno WWE/NXT/NXT UK i AEW bit primarne destinacije za top ženske talente i uz to će se natjecat s Impactom koji tradicionalno ima jaku žensku diviziju, NWA-om koji već radi odlične korake ka jakoj ženskoj diviziji, Stardomom iza kojeg je sad Bushiroad i potencijalna suradnja s AEW-om, usudim se još dodat i TJPW iza kojeg sad stoji jača kompanija od Bushiroada i već otvorena suradnja s AEW-om. I naravno da sam ja wrestlerica zapita bi se želim li u kompaniju koja je onako tretirala Kelly Klein koja je bila lice cile divizije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ja nisam vidio dobar ženski roh meč... Eto... Tužno
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ja nisam vidio dobar ženski roh meč
Znaš da je loše kad lice Stardoma ne može iz lica ROH-a izvuč pristojan meč.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni osobno nepotrebno, ROH nema problem s brojem titula.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la SwitchBlade »

Lijep dizajn ako ga budu koristili, ali to vraćanje te titule je i meni isto potpuno nepotrebno.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dosad su imali loše bookirane titule, sad imaju još jednu kojoj slijedi ista sudbina nažalost. Nepotrebno uvođenje, bolje da se fokusiraju na postojeće
Odgovori