Supercard of Honor XII

Ring of Honor
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST onaj vertebreaker uh..
Sad moram pogledat.

Dosad su mi dobri Codyevi mečevi davali dojam da ga protivnik nosi do dobrog meča, meč je dobar usprkos Codyu a ne zbog njega. nadam se da ovaj nije takav.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

Omega je sigurno više atletski, al' Cody se savršeno odradio svojui ulogu. Heel koji želi malo i mučiti svog protivnika. Ono što je radio mi je bilo dobro.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

Pogledao dva meča zasad

Martinez vs Ishii - ***1/4
Zabavan meč za 8 minuta, Martinez je napravio par izvrsnih letenja.

Hangman vs Ibushi - ***3/4
Malo je falilo da bude odličan meč, ovo je nešto najbolje i najmotiviranije što sam vidio od Hangmana u singles mečevima. Jebote onaj German Ibushija s barikade je bio strašan.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Jebote onaj German Ibushija s barikade je bio strašan.
da, ono je bilo odlično, cijeli meč je imao neki sprint felling, premda zapravo nije bio.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

Pogledao evo i Ladder meč. Ono što ga je činilo drugačijim od Takeover meča je to što je ovo timski meč što im je omogućilo dosta timskih poteza s ljestvama. Ono što bih rekao da je bilo ovdje a nije bilo u Takeover meču su kreativna doskakivanja na ljestve i pokušaji skidanja titule. I što je bilo dobrih table spotova. Intereference je bio whatever ali brzo su ih se riješili. Šta ja znam, identične kvalitete, možda malo mi se više Takeover meč dopao zbog raznolikosti u wrestlerima, ovdje su većinom svi bili highflyeri, tamo smo imali i njih, ali i teškaša. negdje ****1/4-1/2
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sherpa »

da, drugi tip meča, al sama činjenica da je preko 4 kazuje da ga se isplati pogledati
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la ejdzejp1 »

evo i reviewa, nije mi se dalo do sad :D

Chuckie T vs. Jonathan Gresham
Ništa posebno, zabavan back-and-forth meč za otvaranje showa. **3/4

Tomohiro Ishii vs. Punishment Martinez
Izuzetno zabavan hoss fight sprint sa neprestanom akcijom i par sjajnih diveova od Martineza. Ishii je bio standardno dobar. ***1/4

Hangman Page vs. Kota Ibushi
Stvarno super meč sa odličnim performansom Ibushija, ali i Hangmana moram priznati. Možda i najbolji njegov singles meč, odradio je svoju ulogu jako dobro i Ibushi ga nije morao nositi. Vrlo dobra akcija sa par odličnih spotova i sekvenci (pogotovo German Suplex Ibushija), ali i sjajnom publikom koja je super reagovala na sve. Da su dobili još koju minutu bilo bi odlično, ovako je jako blizu tome. ***3/4

Kelly Klein vs. Sumie Sakai - finale turnira za Women of Honor titulu
Ok je bilo valjda, ali zeznule su finish. Imam dojam da nije trebalo završiti tako. **

SoCal Uncensored (c) vs. Flip Gordon & Young Bucks - Ladder meč za ROH Six-Man Tag Team titule
Sjajan spotfest, ništa manje nisam ni očekivao. Daniels, Kazarian i Bucksi su ponovo pružili odličan performans zajedno, a i Sky i Gordon su bili jako, jako dobri. Bilo je super spotova sa ljestvama, pogotovo onih timskih. Jedino što mi se nije baš svidjelo je bio interference Kingdoma, moglo je i bez toga. Izuzev toga, sjajan meč. Onaj sa TakeOvera mi se malo više svidio što ne umanjuje kvalitetu ovoga. ****1/4

The Briscoes (c) vs. Jay Lethal & Hiroshi Tanahashi - ROH Tag Team titule
Vrlo dobro. Prilično čist rad u ringu, dobra struktura i heel work Briscoesa te jako dobra završnica. Posebno bih izdvojio nearfall na Lethal Injection, bilo je jako uvjerljivo i na sekundu sam pomislio da će Tana i Lethal uzeti titule iako je to bilo skoro pa nemoguće. Svidjela mi se i priča, Briscoesi su pobijedili jednostavno jer su bolji i iskusniji tim. ***1/4

Kenny King (c) vs. Silas Young - Last Man Standing za ROH TV titulu
Zadnji Last Man Standing meč koji sam pogledao sa Youngom je bio super pa sam mislio da i ovaj može biti makar blizu toga. Ali, nije mi se baš svidjelo. Čisti prosjek od meča, previše sporo i letargično te naravno interference kraj. **

Segment sa Bully Rayem i Cheeseburgerom mi se nikako nije svidio. Bilo je nepotrebno i trajalo je predugo.

Kenny Omega vs. Cody
Eh ovako. Super su ispričali priču u ringu, Kenny je super odradio ofanzivu kao i uvijek a Cody je imao odličan heel work i sve je činio da bude omražen. Reći ću da mi je kraj sa ref bumpom bio u redu, iako mi je bilo malo razočaravajuće jer smo imali previše uplitanja na showu. Pristajalo je priči ipak. Takođe su dobili previše vremena po meni i nisu to uspjeli baš najbolje popuniti, 36 minuta je bilo previše. Izgubili su publiku negdje u sredini i tek su ih vratili Kennyevim comebackom. Zbog navedenih razloga mi meč nije odličan, ali u potpunosti razumijem to što nekima jeste. Zaintrigiran sam za nastavak priče u svakom slučaju. ***1/2

Dalton Castle (c) vs. Marty Scurll - ROH titula
E ovo je već bilo loše. Ne razumijem zašto su im dali pola sata kada su već imali još i duži meč te onaj predug segment sa Cheeseburgerom što je u potpunosti iscrpilo publiku, a i mene moram priznati. Predugo, trudili su se ali nisu mogli spasiti ovo i ponovo overbooking na kraju. Razočaran sam. *1/4

U najboljem slučaju solidan show. Šteta jer imam osjećaj da je moglo biti odlično samo da su malo promijenili raspored mečeva i sredili minutažu. Bilo je dobrog wrestlinga ipak, barem 3 meča vrijedi pogledati.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Kelly Klein vs. Mayu Iwatani – WOH Title Tournament Semi-Finals
Rating: 1.25 stars.

Tomohiro Ishii vs. Punishment Martinez
Rating: 2.75 stars.

Kenny King vs. Silas Young – ROH Television Championship
Rating: 3 stars.

SoCal Uncensored vs. the Young Bucks & Flip Gordon – ROH Six Man Tag Team Championships
Rating: 4.5 stars.

The Briscoes vs. Hiroshi Tanahashi & Jay Lethal – ROH Tag Team Championships
Rating: 3.25 stars.

Hangman Page vs. Kota Ibushi
Rating: 4.25 stars.

Dalton Castle vs. Marty Scurll – ROH World Championship
Rating: 2.75 stars.

Cody vs. Kenny Omega
Rating: 4.25 stars.

Mozda pogledam ove sto su dobili preko 4 :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

Nikako da pogledam Cody Omega. Idem sad.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

Eeeeeeeeeeh, nije Cody za ovakve duge mečeve. 4/5 meča su mi bile onako klasične, standardne, solidne, no ne pretjerano dobre. A ubacili su u višu brzinu overbookingom, a ne nekom sjajnom akcijom njih dvojice. Bucksi su odlučili o rezultatu ovoga meča što nekako stavlja Codyja i Omegu u drugi plan. Nisam nešto pretjerano oduševljen iskreno. Cody mi je baš bio meh u cijelom meču što se tiče in-ring akcije, jedino je imao dobre interakcije s publikom. ***1/4.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Sake »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Eeeeeeeeeeh, nije Cody za ovakve duge mečeve. 4/5 meča su mi bile onako klasične, standardne, solidne, no ne pretjerano dobre. A ubacili su u višu brzinu overbookingom, a ne nekom sjajnom akcijom njih dvojice. Bucksi su odlučili o rezultatu ovoga meča što nekako stavlja Codyja i Omegu u drugi plan. Nisam nešto pretjerano oduševljen iskreno. Cody mi je baš bio meh u cijelom meču što se tiče in-ring akcije, jedino je imao dobre interakcije s publikom. ***1/4.
jesam bio upravu? :cool: :mrgreen:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la AlenB »

ajde recimo da jesi :P
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la emirates »

Pogledao sam i ja Omega vs Cody. Dobar match I guess, ali je kraj meni bio dosta glup. 'Joj ne, udarili smo Omegu a htjeli smo Codya, sta cemo sad??' a imali su jos barem 10-15 sekundi da opale suprkick i Codyu prije nego se sudija nije pridigao. Bezveze skroz. Match je bio dobar, ali predug. Omegina ofanziva je bila najbolja, dok je Cody dosta usporavao match. Control segmenti su mu bili dosadniji, ali big move potezi su bili prilicno dobri. Medjutim, to nece puno pomoci kad imas match koji traje 38 minuta. Spot sa Brandi je bio dosta kul. Codyeve interakcije sa publikom su... 'nako. Mislim, kad sagledam, pretezno se sastojalo iz pokazivanja srednjeg prsta, na sta bi publika reagirala kao djeca u osnovnoj skoli "OMG JESI VIDIO STA JE POKAZAO", ili kad bi opsovao "OMG REKAO JE FUCKING :O". Nije za mene honestly, to mi djeluje kao cheap heat. Generalno, konacna ocjena - ***1/2
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la FilipS »

Odgledao sam cijeli show i malo je podbacio s obzirom na moja očekivanja

Ladder meč
***3/4, jako dobar meč, ali bilo bi puno bolje da je bilo manje overbooking stvari

Young vs King
Dobar meč, kraj glup

Cody vs Kenny
Nismo dobili odličan meč, ali nije bio ni loš što se tiče wrestling kvalitete. Nešto između dobrog i jako dobrog. Kraj je bio dobar i postavio nove temelje za nastavak priče. Mislim da se ovaj meč dogodio u NJPW okvirima da bi ispao bolji.

Castle vs Scrul
Dobar meč samo što je predugo trajao. Kraj je super odrađen,stvorili su dramu

Ostalo je sve više manje bilo prosječno. Ibushi/Page i Ishii/Punishment je bilo dobro.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Supercard of Honor XII

Post Postao/la Melloo »

Ovo je bio njpw storyline mec u rohu naravno da je mec i trebao biti ovakav. Jeidno sto su im dali mnogo vremena.
Vidjet cemo sta nam ovsj storyline nosi
Odgovori