Ring of Honor - Final Battle 2017

15/12/2017

Ring of Honor
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la AlenB »

Dalton uzeo titulu :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la Sake »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Dalton uzeo titulu :clap: :clap: :clap:
:dance:
zasluženo, samo se nadam da neće imati kratak reign.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

odlično iznenađenje :clap: ali svejedno mislim da će Cody nekako vratiti titulu do WKa
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la Sake »

Will Ospreay vs. Matt Taven - ***1/2
Taven je imao odličan entrance. Jako dobar meč. Moram pohvaliti sellanje obojice. Iako je bilo i letenja, bilo je i stiff udaraca i forearma. Jako stiff. Zadnje 2 minute su bile najuzbudljivije.

The Addiction vs. War Machine - ***1/2
Publika je iz nekog razloga bila mrtva, samo su na trenutke bili glasni. Veoma dobar tag team wrestling i storytelling, baš se vidjelo da se mrze. Bilo je par odličnih tag team poteza. Addiction su odlični heelovi. Lijep završetak.

Jay Lethal vs. Marty Scurll - ****
Ghostbuster gimmick je super kreativna ideja. Onaj spot sa stolicom je bio prejak. Udarac kišobranom je izgledao i zvučao brutalno. Kickout iz Piledrivera nakon chair shota je bio predivan. Perfektno su igrali "ko je veći heel" igru. Inrigantan završetak, zanima me šta dalje sa Lethalom. Odličan meč.

MCMG vs. BFs - ***
Promo Best Friendsa prije meča... možda čak i bolje od Fashion Policea. Most Dangerous Move In Pro Wrestling, zagrljaj nakon Suicide Divea... BFs > Fashion Police. Dobra akcija, posebno Dudebuster okrenut u Canadian Destroyer. Prvi dio je bio odličan sa comedy strane, ali završnica mi je dosta pokvarila meč. Chuck je lagano mogao prekinuti pin, a nije. Isto tako, lik je upravo primio Piledriver i nikako ga nije sellao.

Punishment Martinez vs. Silas Young vs. Kenny King vs. Shane Taylor - 1/2*
Kakav entrance Punishment Martineza... WOW. Odluka da samo dva čovjeka budu u ringu u isto vrijeme u običnom F4Wu je glupa, ne sjećam se da je WWE ovo ikad uradio. Diveovi Martineza su bili jako kul. Van toga, pokušaj wrestling meča. Apsolutno 0 heata, mrtva publika. Samo su
radili poteze. Bilo je sporo, bez ikakve strukture. Pola zvjezdice za Martineza i Beer City Bruisera.

The Briscoes vs. Bully Ray & Tommy Dreamer - **1/2
Storyline izgleda odlično po videu prije meča. Bully i Dreamer su imali kul entrance. Meč nije bio nešto posebno, ali bar je bio entertaining, ne mogu se previše žaliti. I da, stol se nije slomio, najgora vrsta botcha.

Hung Bucks vs. Flip, Titan & Lee - ****
Prezabavan meč. Klasični Young Bucks spotfest. Ovo je dobro došlo nakon zadnja tri loša/solidna meča.

Cody Rhodes vs. Dalton Castle - ***
Fantastičan entrance Daltona. Volim da sad i Boysi imaju svoje Boyse. Promo Daltona prije meča je bio super. Dobar main event meč. Powerbomb kroz sto i Brandiin dive na Boyse highlighti. Uglavnom, imalo je taj neki big fight feel. Ta reakcija publike kad Dalton osvoji titulu. :clap:


Show je krenuo odlično sa prva tri meča, ali nakon toga je kvaliteta počela naglo padati. 6-man tag je popravio utisak. Lethal-Scurll meč večeri. Dobar PPV. 6.5/10
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

Upravo sam pogledao ovo.

Will Ospreay vs. Matt Taven
Nakon što su završili sa uplitanjima Kingdoma ovo je postao jako dobar meč. Dobar hibrid stilova, bilo je i highflyinga i stiff udaraca, a završni stretch je bio izrazito dobro odrađen. Taven se dobro pokazao u meču i pobjeda ovdje je jako važna za njega. ***1/2

War Machine vs. The Addiction
Dobar meč iako mi je zasmetalo to što je publika tokom skoro cijelog meča bila mrtva. Svejedno, dobra tag team akcija i iznenađujuća pobjeda Hansona i Rowea, barem za mene. ***

Jay Lethal vs. Marty Scurll
U bilo kojem drugom meču ovoliko heel gluposti, ref bumpova, pokušaja varanja i ostaloga ne bi funkcionirao, ali u ovom meču itekako jest zbog priče koja je iza njega. Jako mi se svidjelo nadmudrivanje tokom čitavog meča, sve je bilo odlično odrađeno i bilo je nekoliko jako uvjerljivih nearfallova pred kraj, te je Lethal pobijedio Villaina njegovom taktikom. Odličan meč. ****

Motor City Machine Guns (c) vs. Best Friends - ROH Tag Team titule
Nije bilo loše, ali očekivao sam dosta više, pogotovo zato što su u ringu bila dva jako dobra tima. Počelo je dosta dobro, ali početak je ujedno bio i najbolji dio meča, a kraj je bio užasno antiklimatičan. **3/4

Kenny King (c) vs. Shane Taylor vs. Punishment Martinez vs. Silas Young - ROH TV titula
Jako glupa odluka da samo dvojica budu legalni u meču, a pored toga i jako loše odrađen meč. Publika je bila potpuno isključena, ali ne mogu ih kriviti ovdje jer je akcija stvarno bila bezveze. Nije bilo strukture, samo su ispucavali poteze i činilo mi se kao da je trajalo čitavu vječnost. Po meni je dobra odluka da Young osvoji titulu, ali to se nije trebalo desiti u ovakvom meču. 1/4*

The Briscoes vs. Bully Ray & Tommy Dreamer - New York City Street Fight
Zabavan meč sa uključenom publikom, nekoliko dobrih spotova i ispravnim pobjednicima. **1/2

Young Bucks & Adam "Hangman" Page (c) vs. Flip Gordon, Dragon Lee & Titan - ROH Six Man Tag Team titule
Tipični Young Bucks meč sa dosta Superkicka, diveova i spotova. Bilo je jako zabavno, ali ne i odlično po meni jer niti u jednom trenutku nisam pomislio da bi Flip i ekipa mogli osvojiti titule. ***1/2

Cody Rhodes (c) vs. Dalton Castle - ROH titula
Dosta solidan meč, nije bilo ništa posebno ali bilo je zabavno sa nekoliko dobrih kontri i spotova. Castleovo osvajanje titule je bilo odličan trenutak, bilo je potpuno neočekivano i popravilo mi je dojam o meču. Mislim da će Cody vratiti titulu prije WKa ali dok se to ne desi, uživajmo u trenutku. ***

Dosta solidan PPV, ali nekako sam razočaran. Moglo je bolje, prije svega mislim na meč za tag team titule te TV titulu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

ROH Final Battle 2017 recenzija

Post Postao/la AlenB »

http://prohrvanje.com/roh-final-battle-2017-recenzija/

roh ima najgora postavljanja krvarenja ikad...objasnio sam u recenziji, ali u dva meča na ovom showu doslovno se likovi zavuku pod ring, KAMERA TO JOŠ PRIKAŽE umjesto da ko pošteni ljudi svoja nedjela sakriju i onda odjednom ko fol izađu raskrvavljeni...WWE nema krv, ali možda bolje da nemaju krv nego da rade ovakve gluparije
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la Mortiis »

Razmisljam se ovo pogledat - ponajvise zbog Briscoe Brothers vs Dreamer & Bubba....a i War Machine me takodjer zanima
Ako uhvatim vremena ovih dana,pogledam barem ta 2 meca...
Nego vidio neke isjecke a i vidim vamo se spominje..publika becinom bila mrtva?
Kad se sjetim Hammerstein Ballroom (jer ako se nevaram tamo je bio PPV)...tamo je uvijek bila najvatrenija wrestling publika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

publika je bila dobra tokom showa, ali su iz nekog razloga slabo reagovali na War Machine-Addiction meč
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la Sake »

Matt Taven (with TK O’Ryan and Vinny Marseglia) defeated Will Ospreay - ***3/4

War Machine (Hanson and Raymond Rowe) defeated The Addiction (Christopher Daniels and Frankie Kazarian) - ***1/2

Jay Lethal defeated Marty Scurll - ****

The Motor City Machine Guns (Alex Shelley and Chris Sabin) (c) defeated Best Friends (Beretta and Chuckie T.) – ROH World Tag Team Championship - **3/4

Silas Young (with The Beer City Bruiser) defeated Kenny King (c), Punishment Martinez and Shane Taylor – ROH World Television Championship - ***1/2

The Briscoes (Jay and Mark Briscoe) defeated Bully Ray and Tommy Dreamer - ***1/4

The Hung Bucks (Adam Page, Matt Jackson and Nick Jackson) (c) defeated Dragon Lee, Flip Gordon and Titán – ROH World Six-Man Tag Team Championship - ****1/4

Dalton Castle (with the Boys) defeated Cody (c) (with Brandi Rhodes) – ROH World Championship - ***1/4

F4W strašno overrated.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor - Final Battle 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST F4W strašno overrated
i ja to mislim, meni je meč bio grozan
slika
Odgovori