ROH TV

Rasprava o tjednom showu...

Ring of Honor
Odgovori
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la ejdzejp1 »

je li ko našao ovo gdje?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la Melloo »

Nema jos nigdje :/
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la ejdzejp1 »

http://xtremewrestlingtorrents.net/deta ... ?id=165788

evo izašao je show ako koga zanima
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la AlenB »

pogledat ću vjerojatno preko vikenda ono što me zanima najviše
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la Melloo »

Pogledao PPV
Solidno za ROH, nisam ni ocekivao ni bolje ni losije.
Tag tim mec je ibo fantastican i uz onaj ladder sa takeovera najbolji tag tim mec koji sam ja u zivotu pogledao. Sve preporuke za taj mec.

P.S slobodno preskocite main event. :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la ejdzejp1 »

review

Bully Ray & Briscoes vs. The Kingdom - Pobjednik dobija meč za Six Man Tag titule
Dobra akcija, ali problem meča je bio što je najbolji dio bio njegov početak, a onda se nivo kvalitete postepeno snižavao, umjesto da bude obrnuto. Stoga, za mene ništa više od solidnog meča. **3/4

Chuck Taylor vs. Marty Scurll
Dosta dobar meč, bolji nego što sam očekivao. Sasvim pristojan singles debut za Chucka, bio je jako dobar ovdje. Uspjeli su zadržati publiku kroz čitav meč i završni stretch je bio vrlo dobar. ***1/4

Jay White vs. Punishment Martinez - Las Vegas Street Fight
Jako dobar spotfest, ali ostaje dojam da je moglo biti i bolje da su malo skratili sredinu i da nisu izgubili publiku baš u toj sredini. Svejedno, bilo je zabavno, bilo je dobrih spotova i jako dobro su iskoristili stipulaciju. Zadovoljan sam. I da, onaj dive Martineza je bio predobar. ***1/2

Adam "Hangman" Page & Young Bucks (c) vs. Bully Ray & Briscoes - ROH Six Man Tag titule
Po meni je ovo bio više angle nego meč, fokus nije bio na in-ring akciji nego na povratku Hangmana i heel turnu Jaya. Kao takvo, bilo je jako dobro odrađeno. Ali na osnovu toga ne mogu dati neku ozbiljniju ocjenu. Sasvim je razumljivo da su ovo ovako uradili s obzirom da su Matt i Nick imali još jedan meč kasnije u showu. **

KUSHIDA (c) vs. Kenny King - ROH TV titula
Do ovog trenutka najbolji meč na showu. Ne odlično, ali bilo je blizu tome. Možda i najbolji singles meč u Kingovoj karijeri. Vrlo dobra back-and-forth akcija, obojica su dobro odradili svoj posao, rekao bih da je King bio tu negdje na nivou KUSHIDE. Bilo je jako lijepih sekvenci i završetak je odlično odrađen. Sjajan trenutak za Kinga na kraju. ***3/4

Jay Lethal vs. Silas Young - Last Man Standing
Prvi odličan meč na showu. Zaista mi se svidjelo sve što su radili, bilo je brutalnosti (oni udarci kaišem), bilo je krvi, bilo je sjajnih spotova, te mi se jako svidjelo to što su izbjegavali odbrojavanja sve do samog kraja. Očekivano uplitanje Beer City Bruisera ali nije trajalo dugo i za mene nije oduzelo od kvalitete meča. Završni spot je bio odličan. Velika pobjeda za Younga. Meč večeri za mene. ****1/4

Young Bucks (c) vs. Motor City Machine Guns - ROH Tag Team titule
Još jedan odličan meč. In-ring akcija je bila sjajna, od odličnog mat wrestlinga na početku pa sve do sjajnih sekvenci, tag team poteza i spotova. Jedina zamjerka na ovaj meč je to što uplitanje Addictiona ovdje zaista nije bilo potrebno. Vjerovatno bi ovo bio MOTN da nije bilo toga ali ok. Ali, svidjelo mi se što to nije imalo nekog uticaja na konačni rezultat i nakon što su se riješili njih odradili su još jednu odličnu minutu tako da im to neću uzeti kao neku veliku zamjerku. ****

Cody (c) vs. Minoru Suzuki - ROH titula
Kao prvo, Suzuki je bio jako over sa publikom. Kao drugo, još ne vjerujem da su odradili čist meč ovdje, posebno jer su u pitanju Cody i Suzuki koji dugo nisu imali meč bez ikakvih uplitanja. Sam meč nije bio ono što sam očekivao. Bilo je dosta solidno, ali očekivao sam nešto više. Bilo je dobrih kontri, dobrih chopova od strane Codya i šamara od strane Suzukija i bilo je daleko od lošeg. Svejedno, razočaravajuć main event. **3/4

Dobar PPV. Main event jeste bio razočaravajući ali tu su bila dva odlična, kao i par jako dobrih mečeva. Zadovoljan sam.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la AlenB »

Pogledao 2 meča

Young vs Lethal mi je bilo na granici između odličnog i vrlo dobrog, ali nisu ušli u overload s potezima, sve je išlo organski i spontano, bilo i je i brutalnih poteza, tako da mi se to jako dopalo i zbog toga mi je odličan recimo. ****

MCMG vs Bucks - Upad Addictiona je tako uništio flow meča, a na kraju uopće nije imalo utjecaja na sam kraj što znači da je upad bio pointless. Jednostavno su prekinuli meč baš onda kada nije trebalo, a prekinuli su ga bez razloga. ***1/2
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la AlenB »



Thursday, October 12 in Buffalo, NY:
* The Young Bucks and Kenny Omega vs. The Kingdom
* Will Ospreay vs. Punishment Martinez
* Hiromi Takahashi vs. Christopher Daniels
* Mark Briscoes & War Machine vs. Minoru Suzuki & Killer Elite Squad
* Adam Page vs. KUSHIDA
* Kazarian vs. Jay Lethal
* YOSHI-HASHI & Toru Yano vs. Marty Scurll & Cody
* Coast 2 Coast (LSG and Shaheem Ali) vs. The Dawgs (Rhett Titus and Will Ferrara)

Friday, October 13 in Pittsburgh, PA:
* Will Ospreay & YOSHI-HASHI & Toru Yano vs. ROH champion Cody Rhodes & IWGP United States champion Kenny Omega & Marty Scurll
* Killer Elite Squad (Davey Boy Smith Jr. and Lance Archer) vs. War Machine
* Silas Young vs. Minoru Suzuki

Saturday, October 14 event in Columbus:
* ROH champion Cody Rhodes vs. KUSHIDA
* The Young Bucks and Kenny Omega vs. Flip Gordon & Trent Beretta & Chuck Taylor
* Chaos (Toru Yano, Will Ospreay and Yoshi-Hashi) vs. Suzuki-gun (Davey Boy Smith Jr., Lance Archer and Minoru Suzuki)

Sunday, October 15 in Villa Park, Illinois at the Odeum:
* IWGP United States champion Kenny Omega vs. YOSHI-HASHI
* Bullet Club (Cody, Adam Page, & The Young Bucks) vs. Search & Destroy (Chris Sabin, Alex Shelley, Jay White, & Jonathan Gresham)
* Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll
* Flip Gordon vs. Will Ospreay
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la ejdzejp1 »

pogledao Global Wars iz Columbusa

Jay White & Jonathan Gresham vs. The Addiction
Dobar način za otvoriti show. Zabavna akcija. ***

Hiromu Takahashi vs. Jay Lethal
Vrlo, vrlo dobar meč. Malo je falilo da bude odličan. Dosta dobro izgrađen meč sa nešto komedije sa Darylom, lijepim kontrama, jako dobrim nearfallovima i sjajnim izmjenama šamara. ***3/4

Motor City Machine Guns (c) vs. Silas Young & Beer City Bruiser - ROH Tag Team titule
Nije bilo loše, početak i kraj su bili dobri, ali je sredina trajala predugo i bila je dosadna, te nisu uspjeli stvoriti dovoljno napetosti u stretchu kako bi to nadomjestili. **1/2

Will Ospreay, Toru Yano & YOSHI-HASHI vs. Minoru Suzuki & Killer Elite Squad
Dobar meč, bilo je lijepih poteza i Suzuki-Ospreay sekvenca mi se jako svidjela. Mislim da je HASHI mogao biti malo više korišten u meču s obzirom na to da ima meč sa Omegom, ali ok. ***

Sumie Sakai vs. Holidead
Prosječan meč i publiku nije bilo briga. **

Josh Woods vs. Shane Taylor
Sve što sam napisao za prethodni meč vrijedi i za ovaj. **

Kenny King & Colt Cabana vs. Marty Scurll & Adam "Hangman" Page
Prije svega, da kažem da mi se segment kojim su najavili ovaj meč jako svidio. Što se tiče meča, bilo je jako zabavno, odličan mix komedije i ozbiljnog wrestlinga. A uz to, imali su i uključenu publiku. ***

Cody (c) vs. KUSHIDA - ROH World titula
Velika je šteta što prvih desetak minuta nisu radili ništa jer je zadnjih 5-6 minuta bilo jako dobro. Mislim da je itekako bilo potencijala za dobar meč ovdje, ali šta je tu je. **1/2

The Elite (c) vs. Best Friends & Flip Gordon - ROH Six-Man Tag Team titule
Prezabavan spotfest sa odličnom komedijom i vrlo dobrim wrestlingom, te sjajnom atmosferom. Dosta lijepih spotova (izdvojio bih 10-boots, Gordonov 450 na ostale članove Bullet Cluba i table spot), te puno odličnih sekvenci. Mislim da ref bump nije bio potreban, ali ipak se desio. Sve u svemu, ne odličan ali svejedno vrlo dobar meč. ***3/4

Zabavan show, ništa must-see ali bilo je tu par mečeva koje vrijedi pogledati.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la ejdzejp1 »

ROH Global Wars: Chicago review

Best Friends vs. Silas Young & Beer City Bruiser
Dosta solidan meč, ništa predobro ali ništa ni loše. **3/4

Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll
Očekivano jako zabavan meč ove dvojice. Obojica su over i to se vidilo od početka. Jako lijepo izgrađen meč sa odličnom akcijom (prije svega mislim na završni stretch) i dosta jako dobrih stvari. Kraj je došao u pravom trenutku i nije trajalo ni prekratko ni predugo. ***3/4

The Addiction vs. KUSHIDA & Cheeseburger
Ok meč, nešto lošiji od openera. Post match segment sa Bullyem je bio odličan. **1/4

Bullet Club vs. Search & Destroy
Još jedan veoma zabavan spotfest Bullet Cluba. Luda akcija sa dosta lijepih sekvenci i odličnom atmosferom kroz čitav meč. Takođe bih da pohvalim S&D koji su vrlo dobro odradili heel ulogu ovdje (prije svega mislim na pokazivanje Too Sweeta). Sve u svemu, vrlo dobro. ***3/4

One Mean Team vs. The Dawgs
Ništavan meč sa nula heata. Post match napad i promo Jay Briscoea su bili ok. *1/2

Minoru Suzuki & Killer Elite Squad vs. Jay Lethal, Kenny King & Shane Taylor
Dobar meč sa zabavnom akcijom, odličnom Lethal-Suzuki sekvencom sa šamarima i jako dobrim teasevima Gotch Piledrivera u stretchu. ***

Colt Cabana vs. Toru Yano
Odličan comedy meč, upravo ono što sam i očekivao. **1/4

Will Ospreay vs. Flip Gordon
Najbolji meč na showu. Sjajna highflying akcija sa ludim spotovima, odličnim kontrama i nearfallovima, uz odličnu atmosferu koja je pridodala kvaliteti meča. Breakout meč za Gordona u ROHu, prezadovoljan sam. ****

Kenny Omega (c) vs. YOSHI-HASHI - IWGP United States Heavyweight titula
Kao prvo, gdje je titula? Odmah kada sam to primijetio dobio sam dojam da meč uopšte nije važan. Što se tiče samog meča, do ref bumpa mi je bio čisti prosjek. Nije tu bilo ništa loše, ali jednostavno mi se činilo kao da nisu radili ništa i publiku nije bilo briga za HASHIja, te niti u jednom trenutku nitko nije pomislio da on može pobijediti. Ref bumpove i overbooking inače ne volim, ali u ovom slučaju to je učinilo meč nešto zabavnijim barem meni. Sve u svemu nisam razočaran, očekivao sam ovakvo nešto. **1/2

Zabavan završni show Global Wars toura sa nekoliko jako dobrih i jednim odličnim mečem.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la AlenB »

ROH je proglasio Codya wrestlerom godine.

Ni ne čudi s obzirom na to koliko je tanak njihov roster
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la Sake »

Marty je bio bolji imo, ali Cody je njihov top guy pa su mu morali dati nagradu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la Sherpa »

pa, financijski stoje nikad bolje od kad je on tu
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ring of Honor

Post Postao/la Melloo »

Mislim da je glasanje bilo za te end of the year awardse
Odgovori