Randy Savage vs Batista

Počeo u petom mjesecu 2017. godine
Zaključano

Tko?

Anketa je završila: 12 svi 2017, 21:29.

Batista
6
35%
Randy Savage
11
65%
 
Ukupno glasova: 17

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la AlenB »

Nikada nisam bio nešto jako zagrijan za Batistu, ima look ima to mrcinsko tijelo, no mislim da je on profitirao uglavnom u gimmick mečevima i tu radio odlične mečeve. Inače sam ga smatrao prilično generičnim. I više me se svidio onaj njegov dio karijere do 2007. od mečeva koje sam pogledao.

Savage s druge strane, jedan od najboljih u ringu svojevremeno.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la ejdzejp1 »

takođe ću i ovdje bez puno razmišljanja reći Macho Man, Batista mi nikad nije bio nešto posebno drag
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la Sake »

Macho Man. Jednostavno je lik bio full package.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la emirates »

Savage. Batista je uvijek bio hit or miss. Ili bi imao sjajan match, ili prilicno los match. Uglavnom, svidjao mi se uvijek kao heel jer je bio dosta dobar na micu takav, dok mi u ringu nije bio privlacan.
slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la Raex7 »

Odrastao sam uz Batistine matcheve, onda onaj tag team i feudovi sa Reyom, pa kada se i prije RRa pojavio i sve... Jednostavno ne mogu mrzit tog covjeka i imao je u karijeri stvarno odlicnih matcheva i feudova.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la HBK »

Batista mi je bio jedan od najdrazih kecera kad sam poceo gledati WWE. Ne mogu protiv njega glasati.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la azo »

Iskreno Randy-a sam jako gotivio,kao borca ali kao karkter i ne bash.Većinom me je smorila priča izmeđug njeg i Miss E.Mozda je to zato što se tad nisam rodio,mozda je to zbog trenutne ženske konkurencije...
Batistu ne volim,ali on jednostano borac moga djetinstva tako da ne mogu protiv njega ovdje nikako.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la HBK »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Iskreno Randy-a sam jako gotivio,kao borca ali kao karkter i ne bash.Većinom me je smorila priča izmeđug njeg i Miss E.Mozda je to zato što se tad nisam rodio,mozda je to zbog trenutne ženske konkurencije...
Batistu ne volim,ali on jednostano borac moga djetinstva tako da ne mogu protiv njega ovdje nikako.
Za razliku od tebe, meni su Randy i Miss E. bas bili lep par i jako su mi dragi bili, a Miss E. mi je jedna od najlepsih zena ikad. :romance-heartspink:
A glas sam dao Batisti samo zato jer mi je mnogo drag i njegovih meceva se secam sa nostalgijom.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la Wulf7X »

Ovo bi bilo zločin protiv prirode da Macho ne prođe dalje :mrgreen:
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Randy Savage vs Batista

Post Postao/la Mortiis »

Batista,čovjek izuzetne snage koji je poprilično kasno došao u svijet wrestlinga...tijelo mu je često djelovalo (zbog godina) dosta ukočeno i često mečevi nisu bili dobri...osim onih mečeva gdje je dobivao slabe protivnike pa ih ubijao..to je bilo impresivno...

Macho Man Randy Savage...što reći za ovog čovjeka,jedan od najboljih svih vremena,čovjek koji je živio svoj gimmick...legenda,i meni jedan od najdražih ikad...nevjerojatan character
Zaključano