Edge vs Big Show

Počeo u petom mjesecu 2017. godine
Zaključano

Tko?

Anketa je završila: 08 svi 2017, 20:50.

Edge
17
89%
Big Show
2
11%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la AlenB »

Big Show je dobar veliki čovjek koji je imao tu i tamo zabavan gimmick meč i bio je dobar heel u određenim vremenima, no smrdali su ga konstantnim face-heel turnovima.

Edge je apsolutna legenda, hall of famer, odličan heel, hrpa izvanrednih mečeva...dovoljno govori
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Cenation Leader »

Edge apsolutno, u užem djelu mojih omiljenih Wrestlera svih vremena. Big Show je dobar i definitivno zaslužuje respekte svih fanova ali Edge je ipak daleko iznad.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la HBK »

Edge. Showa volim, ali Edge je legenda i jedan od najboljih heelova svih vremena.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Sake »

Ne mogu protiv Edgea, plakao sam kada se penzionisao i onaj odličan TLC sa Cenom :D
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la azo »

Edge mi nikad nije bio drag,ali mi nije bio mrzak.Volio sam njegove promoe i mečeve ali mi nije jedan od dražih.Velika je legenda,otličan heel.

Big Show Koliko ovaj čovjek moze da podnese veliki borac,veliki zaljubljenik u wrestling,plače na gotovo svakom HOF,sanja da jednog dana buded tamo a i biti će.Za razliku od Edga imao je dosta lošiji bookibg u dosta navrata WWE nije znao šta radi s njim.Pokazao je protiv Braun-a da i dalje moze imati dobar meč.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Robi »

Edge je bio odličan i to mu nitko ne može uzeti, razvaljivao je kao heel. A imao je bolji booking od Showa.

Big Show- legenda ovog biznisa, i jedan od ''najvećih'' ikad. Booking mu je bio slabiji i zato je imao 20 heel-face turnova, i uživao sam u njegovim runovima, ne svim ali ponekim definitivno. Sa ''please retire'' je ove godine došao do ''Thank you Big Show''
A i pravi je čovjek ovako i kolko je još smršavio, nezz točno kad(2014 il 2015) al ima slika di je jako mršav i ove godine je bila jedna slika di mu se čak vidi malo pločica. I 3 puta je slomio ring, Edge je samo jednom propao kroz njega, tako da moj glas ide Showu.
Šala naravno ovo zadnje, ali i dalje dajem glas Big Showu.
Avatar
Kingslayer
Rank 2
Rank 2
Postovi: 19
Pridružen/a: 27 tra 2017, 16:52
6
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Kingslayer »

Najbolji heel ubjedljivo u zadnjoh nekoliko decenija,
Show je ostvario grand slam, ali po meni Edge ima uzbudljiviju karijeru od njega
slika
Avatar
LunaticFringeRKO
Rank 4
Rank 4
Postovi: 82
Pridružen/a: 20 tra 2017, 03:49
6
Lokacija: St.Louis Missouri
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la LunaticFringeRKO »

Ufff poštujem obojicu ali glas ide Edgeu. Da je dan danas u wwe-u vjv bi mi on bio najbolji. Show jedan od najvecih ikad,Andre The Giant ovog doba ali šteta što su ga malo face malo heel ali dobar mi je.Kak je dugo tu i sve,ko i Kane pa davaju šansu mladima a WWE to onda part timerima daje. Šteta.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Wulf7X »

(Tony Chimel voice) The Rated R, Suuuuuuuuuuuuuperstar...EEEDGE !
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la ejdzejp1 »

moj glas ide Edgeu, iako jako poštujem Showa
slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Edge vs Big Show

Post Postao/la Raex7 »

Takodjer respect za Showa, ali on jednostavno nije imao toliko dobrih matcheva u karijeri, feudova, momenata i svih ostalih stvari kao Edge. Takodjer, Show je vec par godina uzasno bookiran u kompaniji. Dok se samo sjetim onih svih face i heel turnova.
Zaključano