Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Kockarnica, be the booker...
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

プロジェクト
プロレス
Predstavljam vam Project Puroresu, igru koja je trenutno u fazi izrade. Inspiracija je potekla iz TCG (trading card game) igara i Gwenta (kartaške igre iz Witchera).Trenutno radim na pravilima koji će ju učiniti igrivom na forumu, a nakon toga nastavljam s izradom karata. Zamisao je da napravim nešto što bi mogli igrati svaki dan u tjednu, a da se ne pritom ne pogubimo u pravilima i rage quitamo svako malo. Dodatne informacije pročitajte dolje.

<< KARTE >>
Biti će podijeljene u dvije kategorije. Wrestleri i power karte.
Ovako izgleda trenutna klasifikacija karata na kojim će biti wrestleri.
1 => undercard
2 => midcard
3 => main event
4 => legendary
Predviđeno je da će svaka od njih morati biti korištena makar jedanput u svakoj rundi.
Još uvijek nije predviđeno što će power karte sadržavati, ali zamisao je da se pokušaju što bolje balansirati pozitivni i negativni učinci svake.

<< PLOČA >>
Ploča će biti sastavljena od:
- HEAVYWEIGHT polja-
- J. HEAVYWEIGHT polja-
- TAG TEAM polja-
- LEGENDARY polja-
- POWER polja (4) -

<< KAKO ĆE OVO FUNKCIONIRATI? >>
Sigurno se pitate kako će ovo funkcionirati. Što će mi ploča na forumu kada tako nešto nema funkciju? Moram vam reći će igra biti balansirana tako da neće biti potrebno igrati svaki potez pojedinačno. Postojat će određeni sistem koji će vaš nasumičan odabir karata (dobro ste pročitali :geek: ) upariti s protivnikovim odabirom koji ćete slati nadzorniku igre da to pretvori u slikovni prikaz i objavi u temi da svi vide što ste točno odigrali. Pošto je nasumičan odabir taktike, cilj je da igra bude što bolje optimizirana. Zato mi je važno napisati pravila što bolje. Poslije ću vam moći reći puno više kada napokon budu bila gotova. Sljedeća tema. :cool:

<< SISTEM NATJECANJA >>
Normalna partija između dvojice igrača će biti odlučena u 3 runde, a finalna u 5. 2. runda svakog meča će se igrati bez power karata (2. i 4. u finalu).

<< LIGA >>
Ako igra uspije i bude popularna, razmišljao sam o uvođenju casual i natjecateljske lige. Ova zadnja bi se održavala vikendom.

<< MARKET >>
Svakom pobjedom dobivate bodove koji će se redovno bilježiti. Te iste bodove moći ćete razmijeniti za karte koje želite i na taj način sastaviti vlastiti deck.

<< NAGRADE >>
Ako igra uspije, biti će uveden i sistem nagrada koji će nagrađivati sve igrače bez obzira na W/L ratio. Npr. nagrada na turniru su tri leg. karte. Pobjednik će odnijeti sve tri, a ostali sudionici samo jednu po vlastitom izboru. Na taj način nitko neće ostati zakinut. Cilj je i da se nagrađuje aktivnost. O tom potom dok ne vidim hoće li ovo čudo od igre biti izvedivo.

<< START >>
Predviđeno je da na samome početku na izbor imate 5 packova. Sadržaj istih biti će otkriven kako bi izabrali ono što vam najviše paše.

<< IGRIVA VERZIJA >>
Pošto su pravila, a i same karte, još uvijek u izradi, igriva verzija ovog neće izaći dok makar 40-50 karata ne bude bilo kompletirano i dok igra ne bude temeljito testirana.

Svaki tjedan donosit ću vam update vezan uz igru da otprilike znate što bi mogli očekivati. To je sve od mene. Prihvaćam svaku vašu kritiku što se tiče projekta. Slobodno komentirajte i recite što mislite. To je sve od mene. Do sljedećeg javljanja. Lijep pozdrav.

Šećer na kraju. Ove su karte trenutno u izradi. Biti će ih još pošto ću trebati dobar balans između njih ako želim napraviti nešto što je igrivo.
slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika

slika slikaslika slika slika slika slika slika
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 08 lip 2018, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Sake »

Sick. :o

Jedva čekam da ovo krene.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Melloo »

Wow
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Svaka čast @raptor1989 :clap: :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Rio146 »

Koja je razlika između dva mid carda ili dva legendarya? Plus, mogao si na kartama napisati koja je karta koja.
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Melloo »

Karte super izgledaju. Ocekujem jos legende tipa Richards Mutoh Chono KAnemoto i slicni.
@raptor 1989 ako ti treba pomoc oko biranja wrestlera iz manjih japanskih promocija tipa noah ajpw ddt javi sre mogu ti pomoc koga da izaberes od njih :D
@Rio146 slab si ja sam 90% ljudi odmah prepoznao :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislim da sam dobar, smao 2 ne znam :D
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Rio146 »

@Melloo ma ne, nego me zanima koja je razlika između recimo Suzukija i Ishiia. Po čemu će se bodovati koja je karta bolja od druge?
Yes Sir!
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Koja je razlika između dva mid carda ili dva legendarya? Plus, mogao si na kartama napisati koja je karta koja.
To su samo koncepti, prijatelju. Neću otkrivati napola dovršen materijal, već onaj koji će vam makar malo pokazati o čemu je ovdje riječ. Dvica predstavlja jačinu midcard karata u igri. Sve 4 klasifikacije karata će biti podijeljene u dvije weight klase: heavyweight i j. heavyweight. S obzirom da ćeš morati iskoristiti po jednu kartu iz svake jakosne skupine, ovo je savršeni način da održim što bolji balans u igri.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Melloo »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST @Melloo ma ne, nego me zanima koja je razlika između recimo Suzukija i Ishiia. Po čemu će se bodovati koja je karta bolja od druge?
Polako tek je ovo ovo prvi dio :D Vjerovatno ko je bolji pravo tako ce ih bodovat
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

@Rio146
Suzuki je vođa Suzuki Guna. Hrvači koji su članovi unita/grupe dobivati će određeni bonus za svakog člana koji je iskorišten u rundi. Grupe će također igrati važnu ulogu o ovoj igri. Kladim se da već sada neki od vas planiraju graditi deck oko jedne. :mrgreen:
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 09 lip 2018, 00:15, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ko ne gradi oko Taguchi Japana je izdajica svega šta je dobro.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da sam dobar, smao 2 ne znam :D
Koju dvojicu nisi prepoznao?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da sam dobar, smao 2 ne znam :D
Koju dvojicu nisi prepoznao?
Predzadnji red skroz livo maskirani, i zadnji red u sredini.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da sam dobar, smao 2 ne znam :D
Koju dvojicu nisi prepoznao?
Predzadnji red skroz livo maskirani, i zadnji red u sredini.
haj mi reci jel te stid? :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:
Odgovori