Be the Booker - rasprava

Osmislite svoje storylineove...

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ovo izgleda odlično!
Pročitaj i moj kad već čitaš. Kreće na 39. strani.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Markovic619 »

Pročitao sam pre nekoliko sedmica i uzivao sam citajuci, odlicno je bilo.
Imaš dara za to počni još neku temu! :clap: :clap:
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Dobar si Maki nema šta. Rivalstvo Sashe i Bayley strašno odrađeno. Mogao sam zamisliti taj WM match i kako bi izgledale one scene sa Naomi i Carmellom. Sviđa mi se što je mržnja dobro prenešena bezobzira na to što se čita. Brawlovi po weekly showovima, segmenti, bravo.

Ja sad sastavljam roster vidjeću još koga gdje :D
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Markovic619 »

Hoćeš li stići danas otpočet show?
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Teško.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

WWE.com donosi vam eksluzivne rostere. Na Raw brandu ćete gledati arhitekta Seth Rollinsa, Big Doga Romana Reigsna, Daniel Bryana, Bobby Lashleya. Tu je naravno i AJ Styles sa svojim Clubom, Usosi, Revival, braća Hardy, Miz, Dolph Ziggler, Samoa Joe, ali i Braun Strowman, Lars Sullivan, Rowan. Gledaćemo i Shinsuke Nakamuru, Sami Zayna, Ruseva, Kevin Owensa i Aleister Blacka. Što se žena tiče svojim prisutstvom će nas počastiti Becky Lynch, Sasha Banks, Bayley kao i Alexa Bliss sa Nikki Cross. Uživaćemo i u matchevima Dane Brooke, Naomi, Carmelle, Ember Moon, ali i timova kakvi su Kabuki Warriors. Tu je i Zelina Vega kao i Lana.

Utorkom veče zabavljaće nas Kofi Kingston i New Day, Rey Mysterio, Andrade, Cesaro. Ništa bez veterana Randy Ortona, ali i Bray Wyatta, Finn Balora, Drew McIntyrea, Baron Corbina. Sheamus se vratio, na ovom brandu mu je i bivši parter Cesaro premda su sad razdvojeni. Timovi kakvi su Viking Raiders, AOP i teška mašinerija su takođe tu. Ali, R-Truth, Apollo Crews... Harper, Elias, Robert Roode... ali i ženski roster koji sačinjavaju Charlotte Flair, Natalya, Mandy Rose, Sonya Deville, Iiconics, Liv Morgan, Nia Jax, Tamina, Sarah Logan, Ruby Riott i Lacey Evans.

Prvi matchevi za titule će se održati na prvim showovima. Tako ćemo na Rawu vidjeti tri Fatal 5 Way matcha. Za WWE titulu će se suočiti braća iz SHIELD-a Roman i Seth, ali i Daniel Bryan, AJ Styles i Bobby Lashley. Za IC titulu će se udarati Aleister Black, Dolph Ziggler, The Miz, Nakamura i Sami Zayn. Ženska titula je na kocki između Becky, Sashe, Bayley, Asuke i Ember Moon. Tag Team titule se neće odmah znati jer su dual-branded pa će za njih biti turnir sa finalom na SummerSlamu.

To pravilo vrijedi i za ženske Tag Team pojaseve. Inače ćemo i na SmackDownu svjedočiti tri Fatal 5 Way matcha. Za WHC koji nam se vraća imaćemo match Kofi Kingstona, Drew McIntyrea, Finn Balora, Andradea i Ricocheta. Za US titulu tu su R-Truth, Elias, Harper, Apollo Crews i Ali. Od žena će se mlatiti Charlotte Flair, Liv Morgan, Lacey Evans, Natalya i Nia Jax. Showovi uskoro počinju, hype je na nivou i nadajmo se da će World Wrestling Entertainment sa Triple Hom krenuti u razvaljivanje gledanosti.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la TheBesir »

Ovo je stvarno zanimljivo.
ALI i dalje ne mogu sebi utuvit u glavu da Black ide na IC titulu makar to bilo samo u BTB-u.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Raw otvara John Cena kao GM. Drži promo u kojem objašnjava situaciju i nabraja šta nas sve čeka u novom formatu.

John Cena: Nema smisla ići u detalje jer su takve stvari ranije tjerale fanove od nas. Najbitnije je da ja nemam nikakva ograničenja zahvaljujući Hunteru i da mogu mirno obavljati svoj posao. Lično sam odabrao contendere za vacant titule. Večeras je bogat program na rasporedu, a osim tri najavljena big matcha za titule počinje i tag team turnir. Pa da ne duljimo. Prvi match je The Club protiv Usosa. Ko pobjedi već je u polufinalu.

Cenu u tom trenutku prekida Braun Strowman čija muzika odjekuje. Po držanju je heel sa nečim bitnim za iskazati.

Braun Strowman: Zar ćeš opet ići sa istom pričom kao i McMahoni? Nadam se da nećeš jer je ta traka izlizana Cena. Nije me briga što si GM, ali u novu eru treba ući drugačije ovaj put. Ući sa novim licima. Novim spine crusherima. Nekim ko će tolikom količinom dominacije privući fanove dočim sve koji mu budu stajali na putu će sklanjati silom surovih mišića. Taj neko smo ja i moji momci.

John Cena: Ok tough guy. Tvoji momci. Baš me interesuje koji. I nisam mislio silovati ekran kao što su to radili McMahoni. Mislio sam najaviti najbolju zabavu na planeti. Potrudi se da je ne upropastiš jer ja nisam Vince pa ni Hunter. Svaki problem riješavam sam. Dobri stari Cena je još u formi.

Braun Strowman: Forma je relativan pojam. Dominacija i destrukcija su konstantni. Uživajte u Rawu gospodine GM.

Dok Strowman odlazi, a Cena ostaje zbunjen scena nas prebacuje na match između Cluba i Usosa. Match je prilično brz. U početku su se Gallows i Anderson razmjenjivalu na Jimmyu koji se izvukao Enzuigirijem na Andersonu i tagavši brata match je postao haotičan. Jey je obojicu svojim right handovima i kickovima doveo u poziciju za Suicide Dive koji je spriječen, ali tad je Jimmy skočio na masu ljudi. Brawl van ringa se vratio u ring i kad je match postao sjajna singles predstava između Gallowsa i Jimmya odjednom je neko maskiran i ogroman povukao Jeya van ringa i dolazi do DQ pa samim tim Usosi idu u polufinale. S druge strane isto to se dešava i Andersonu. Sad dvije osobe sa maskama upadaju u ring i premlaćuju drugog Usosa i Gallowsa. Otpor je uzaludan jer su ovi ljudi stravičnih proporcija. Styles dotrčava sa stolicom da štiti svoju ekipu, ali uzaludno jer bude žrtva trećeg napadača koji mu nogom izbija stolicu, diže ga i zakucava od steel steps. Svi ostaju polomljeni dok tri misteriozne osobe slave bez da otkrivaju ko su.

U backstageu Alexa Bliss i Nikki Cross gledaju šta se događa i komentarišu na šta Alexa šaljivo govori da mi samo pobjedimo u našem matchu večeras makar prošli kao Usosi. Predstoji nam IC title match. U ringu je već Aleister Black u svojoj sjedećoj poziciji. Redom dolaze Nakamura, Ziggler, Miz i Sami Zayn. Match je stvarno sjajan. Ima dosta covera i prekida istih, dosta udaraca nogama gdje dominira Black i sl. Borbu van ringa potencira Shinsuke, a Miz i Ziggler se ne vole pa najviše vremena troše jedan na drugog. Nakon nešto preko 15 minuta kad je Black onesposobio i sebe i Nakamuru Miz je doveo Zigglera u poziciju za Skull Cruishing Finale što je ovaj kontrirao u low blow. Sami koristu priliku da izbaci Dolpha iz ringa i pinna Miza za pobjedu. IC prvak je Sami Zayn koji osvaja svoj prvi trofej ovdje u WWE-u. On ne može vjerovati, baca se po ringu i lud je od euforije.

Alexa i Nikki imaju kvalifikacioni match za žensko Tag zlato protiv Kabuki Warriorsa nevezano za Asukin match kasnije za Raw žensku titulu. Match je takođe solidan. Nikki je razbacala Japanke, ali čim bi Alexa ušla Kairi bi je izdominirala. Prevarom je Alexa ipak preuzela inicijativu do te mjere da se opustila te u par poteza nakon toga bila savladana od Asuke i roll-upana za pobjedu dok je Kairi držala Crossicu. Njih dvije su strašno razočarane. Japanke se grle na rampi.

Roman i Seth imaju zajednički interview u kojem najavljuju da dok su zajedno mogu zaustaviti gravitaciju, a ne tamo nekog Bobby Lashleya. Bryan nailazi, govori da će gravitacija ionako prestati jer zagađivači prirode ne zaslužuju neku njenu tako snažnu silu te da je sila koja preuzima WWE i njegov Universe kombinacija LeBell Locka i Running Kneea. Negdje dalje u backstageu Styles optužuje Cenu da ne pazi radnike jer je Club oštećen za Tag Team titule kao što je i on blago povrijeđen što će ga koštati WWE titule u main eventu. Još dalje vidimo Samoa Joea kako jede hamburger i pije kolu te nakon obavljenog baca smeće na pod i odlazi.

Ženska Raw titula je na liniji. Njih pet su u ringu. Odmah Asukin Dropkick ozlijedi Emberino oko pa nju odvode te match postaje Fatal 4 Way. Većina matcha je bilo brawlanje Becky i Bayley i skokovi sa konopaca Sashe i Asuke. Rijetko kad se ring napuštao, a masovni sudari svih sudionika matcha su se događali i na konopcima i ispod njih. Na kraju je Sasha nasrnula na svoju partnericu Bayley. Zar je moguće da to vidimo. Becky je uhvatila Asuku u svoju ručnu pologu i završilo je tako što je The Man opet The Champ. Sasha i Bayley ne mogu vjerovati šta su uradile, Asuka je zadihana, a Becky na koljenima. Presretna je.

I vrijeme je za main event. Redom dolaze Roman, Seth, Styles, Lashley i Bryan. Bryan i Seth su tehničarili sa povremenim upadima Stylesa kojeg bi često zaustavljao Roman. Dolazilo bi i do naguravanja SHIELD-ovaca. Takođe Lashley je svakog premlatio u određenom momentu. Van ringa je probio barikadu Spearom nad Reignsom. Bryana je bacao po čeličnoj rampi. Styles se sve više trudio i zavladao Lashleya u ringu, da bi njega Seth, a Roman Setha. Četvorica minus Bryan su u ringu i taman kad se Roman sprema za Superman Punch ista ona trojka sa početka upada u ring i sve živo uništava. Club dolazi da brani AJ-a i opet strada. 6 ljudi je polomljeno gore nego ranije. Styles je najviše izudaran. Lashleyova i Romanova snaga nije mogla puno. Ovi otkrivaju lica. Šta? Pa to je Braun Strowman sa Lars Sullivanom i Rowanom. Šta ovo treba da znači? Šta će reći GM Cena? Oni odlaze, Bryan se vraća, radi Romanu Running Knee i postaje WWE Champion. Skače, divlja, raduje se, a kao i uvijek koža mu je crvena, a kosa raščupana. Ovim se prvi Monday Night Raw završava. Prvi sa novim formatom tj.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Nije loše.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Markovic619 »

Sve je ok, samo trebao si ubacit još malo mid-card mečeva.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

SmackDown se otvara matchom za žensku titulu. Uz kraljicu Charlotte u ringu ovakvim redom pristižu Natalya, Liv Morgan, Nia Jax i Lacey Evans. Sudac označava početak matcha u kojem je najdominantnija osoba Natalya. High flying Liv Morgan takođe dosta dolazi do izražaja, a Nia Jax nakon dugo opet wrestla i svejedno je unstoppable dok se ne udruže sa finisherima i submissionima i ostave je van ringa. Tad i Natalyn momentum opada jer je Lacey Udara Women's Rightom. Match kao da je Triple Threat sa Lacey mrvicu po strani i dobrim back and forth brawlanjem Charlotte i Liv Morgan. Malo po malo Lacey prima gadan Backbreaker, ispada iz ringa, Liv pokušava da je vrati, ali out of nowhere prima Natural Selection. Charlotte je ne pinna već hvata u Figure 4 Leglock i postaje prvakinja deseti put. Likuje, muzika joj se čuje i u tom trenutku zatraži mic.

Charlotte Flair: Šta je iznenađeni ste? Ja iskreno nisam. Koga ste očekivali kao Champa? Malu pijavicu Liv? Hahahaha. Charlotte je ženska verzija svog oca zapamtite. Glamur i paparaci? Najmanje bitno od svega. Bitne su titule, a ja ih imam, ne mogu se požaliti. A sad me izvinite, moram ići. Managmentu je bolje da mi nađe nekakvog protivnika premda se ne mora truditi. Niko nije dostojan kraljice.

Da li smo ovo dobro čuli? Riječi themea Ronde Rousey. Pa to je ona na rampi, vratila se bivša UFC zvijezda uz veličanstvene reakcije publike.

Ronda Rousey: Gdje ste vi ljudi, jesam vam falila? Neke stvari se nikad ne mjenjaju. Npr ova žena tamo u ringu. I dalje je ona ista brbljivica i umišljena tatina princeza.

Charlotte Flair: Izvini, ne sjećam se tačno. Ko si ono ti? O da. Ronda, baddest woman on the planet i slična sranja za malu djecu. Toliko baddest da te je Becky izlevatila nasred WrestleManije.

Ronda Rousey: Za tebe i jesam baddest. Jesi pobjedila mene ikad? Ne miss queen. Nisi. I ne znam koga to Becky levati godinama. Tebe koju je dobila dva miliona puta ili mene koju je botchano roll-upala.

Charlotte: Zašto si ti ovdje? Vrijeme je novac pogotovo za kraljicu. Nema kraljica vremena pa ni novca za bacanje za tebe Ronnie.

Ronda Rousey: Zbog neriješenih računa sa tobom i sa Becky. Probleme riješavam koji je lakši prvi. Dakle tebe. Zato sam ovdje. Ronnie? To je zadnji put Becky rekla. Jako originalno Charlotte nema šta.

Charlotte: Očekuješ da budem glupi heroj koji baca open challenge. Nećeš to od mene dobiti. Više sam praktična nego energična.

Ronda Rousey: Ili si samo više kukavica...

Čuje se Sexy Boy, stiže nam i GM HBK da riješi tekući problem.

Shawn Michaels: Moram biti otvoren sa vama. Moj brat Trips me je ovdje postavio da odgovaram fanovima na ono što žele. Mislim da ću im ispuniti želju ako Charlotte na SummerSlamu bude branila SmackDown ženski šampionat. Da? Da? Lijepo. Onda će ga i braniti i to protiv ovdje prisutne Ronde Rousey. Match strašnog kalibra. Ako vam se nekome ne svidi za njega i ja i direktor Trips imamo dvije riječi. SUCK IT!

Dok smo svi u nevjerici show ide dalje. Očekuje nas nastavak timskog tunira. Za polufinale se bore Xavier Woods i Big E i Heavy Machinery. Otis i Tucker čekaju svoje protivnike koji izgovaraju potrebne riječi i match kreće sa Tuckerom i Xavierom. Njih dvojica odrađuju stvarno energično, Big E je tagovan i on nastavlja tako te Tucker dobija batine powerhouse stilom, ali Otis se sam taguje i svojim istim trikovima razvali i Big Ea i Woodsa napolju. Nakon dodatne ludnice van ringa Big E obavlja stvar Splashom na Tuckeru za pobjedu i prolazak dalje.

U backstageu Orton daje interview u kojem govori da novi početak znači nove zmijske gadosti koje će počiniti tri najopasnija slova u wrestling industriji - RKO, a da se kuća bolova nastavlja zidati krvlju njegovih protivnika koji su dovoljno ludi da se kače sa njim. Pred nama je US Championship match. Elias pod izvodbom izlazi u ring. Nakon njega R-Truth te potom Ali, Harper i Apollo Crews. Match je solidan i publika je zadovoljna. Apollo i Truth su se razmahali nogama, Ali pravi Moonsaultove dok se Elias uglavnom ne bori. Harper pak pokojim potezom sruši tri high flyrea. Van ringa se rijetko izlazi osim Eliasa koji bježi, ponajviše od Harpera. Na kraju se sve svede na Harperovu snagu nakon što on uzima pobjedu Clotheslineom na Crewsu. Novi Champ je Harper kojeg nakon matcha Elias napada gitarom. Ovo je iziritiralo fanove.

U ringu je Bray Wyatt, u ljudskoj formi, održava se Firefly Funhouse sa svim ljubimcima, ovoga puta uživo.

Bray Wyatt: Ljudi tu smo. Evo ih i Aby i Mercy. Drugi su nam malo prehlađeni, ali ne brinite, sljedeći put ćemo se svi zajedno družiti. Danas sa vama želim podijeliti svoje igračke iz djetinjstva. Pogledajte. To je medvjedić Abibear. Možda uha nema jer je Bray bio nestašno dijete hahaha. A ovo je lutka Midnight Cry. Njoj fali glava. Moja... sestra... je... bila... gora... od... MENE!

I tom trenutku se začuje Who do you think you are. Corbin silazi niz rampu sa mikrofonom u rukama.

Baron Corbin: Evo ga opet. Kofol se nečeg trebamo prepasti. Kofol neka podvojena ličnost. Kofol nekakav Fiend. Bajke prolaze za laku noć. A ovo je bajka baš takva. Za laku noć. Toliko je dosasna da zaspeš htio ne htio. Nego hoćeš li poslušati moj savjet u vezi ovih trulih priča sa šiframa u svakoj rečenici? Hoćeš...

Corbin udara šakom Wyatta koji pada na zemlju. Odozgo ga krene šaketat na šta Wyatt samo izgovori LET ME IN, potom se svjetla ugase, čuje se vriska i vidimo u mraku Fienda kako radi Corbinu Sister Abigail. Svjetla se pale, a Fiend je još tu. Corbin je požalio svoju nevjeru i bježi koliko ga noge nose. Fiend pravi jezive grimase. Potom nas scena prebacuje na nadolazeći match. U ring dolaze Iiconics, a njihove protivnice su Riott Squad odnosno Ruby i Sarah. Iiconics kao i uvijek počnu zajedničkim potezima i tagovima do prvog ozbiljnijeg udarca od strane Ruby. Taguje Logan koja razvaljuje i Billie i Peyton. One probaju bježati, ali među njih upada Ruby, šamara obje, vraća legalnu Billie u ring koju Sarah još isprebija, ona vrišti, prima German Suplex i gubi. Pored Kabuki Warriorsa Riott Squad ide dalje.

U backstageu Kofi daje interview pred match sa svojim New Dayom koji je ranije dobio match govoreći svoje uobičajene happy stvari, a potom da se run of positive energy nastavlja večeras kad će vratiti World titulu makar ona bila WHC što je praktički svejedno. Dok oni vrte guzovima prilazi im Andrade prijeteći na španskom. Mysterio takođe prilazi, sve je razumio i njih dvojicu jedva rastave. U ringu su već Ricochet i Balor. Pristiže Andrade koji je jedva izbjegao frku. Za njim lagano i Kofi. I na kraju Drew McIntyre. Match je pravi high flying spektakl. Drew sve razara kad bi ih uhvatio što se desi rijetko, ali se ipak desi. Ricochet izvodi ludorije, Balor se smjelo baca sa visina, a sve to dočekuju Andradeovi kickovi. Kofi kao i uvijek veseo i srčan, brawla se i prkosi Drewu. Nakon 20 minuta Andrade je uradio Ricochetu Hammerlock DDT i sprema se da pobjedi, ali sve se dogodi brzinom svjetlosti. Kofi mu spuca SOS, on ispada iz ringa mada Kofo ne stigne pinnati Ricocheta od Claymora. 1...2...3! Drew McIntyre je prvi put ikad World Champ i prvi returner WHC. Svaka čast. Dok on ljubi svoje zlato i odlazi New Day stiže da pokupi Kofija, ali šta? Andrade radi Hammerlock i Woodsu. I Big Eu. Mysterio dotrčava i udari ga šakom par puta. Andrade ga gura i bježi. Rey i Kofi su u ringu i u staredownu sa Andradeom koji je zadihan na rampi. Smack prvi pri povratku ovime završava.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Raw otvara AJ Styles. On je u ringu bez Cluba i sa mikrofonom u ruci. Nikome nije jasno ono prošle sedmice pa ni njemu samom.

AJ Styles: Svi ste svjedoci. Bili ste tamo kao ja i moje društvo. Kao Roman, njegovi rođaci Usosi, kao Seth Rollins ili novi Champ DB. Mene i Club nisu prebili jednom. Dva puta čovječe. Dva. Ko će odgovarati što ja nisam Champ ili što Gallows i Anderson ne idu dalje na turniru? Ko? Ja ću vam reći. John Cena. On mora ili ću ja biti primoran poduzeti nešto. Ne zanima me ni Strowman ni one budale niti njihove pobune i osvete.

U tom trenutku dolazi Strowman. Hitro dotrčava do ringa, prelazi gornji konopac i nadovezuje se na Stylesa.

Braun Strowman: AJ. Naivni slabić AJ. Misliš da smo ja, Lars ili Rowan neki avengersi. Mi smo više crusheri. Ili kako nas ja volim nazvati Spine Crusheri. Crusheri izrasli iz onog starog sistema ove kompanije. Kako nam ime kažu crushati ćemo svakoga ko nas na prošlost podsjeti. Ti i tvoj Club niste ništa više nego naše prve od mnogih žrtava.

AJ Styles: O da? Trometarski glavonja je samo to. Nema pameti za nešto više. Ja je zato imam i za sebe i za tebe i da ti pokušam objasniti. Ja ne padam na te fore da nas lažu neke institucije i to. S druge strane ne padam ni na mišiće. Prošlo je vrijeme kad me je to moglo zastrašiti. Stao si mi na put i to ti nije trebalo, ali nikako.

Strowman se unosi AJ-u i prilazi mu na šta on hoda unazad. Tad se začuje Cenin theme. I GM će nam se obratiti sa rampe.

John Cena: Hahahahahaha. Moram vas razočarati momci jer ja nisam Vince, a ni Hunter. Uostalom rekao sam sve. Neće ići tako. Neće mi Braun Strowman, a bome ni AJ Styles svaki sa svojim bandama dijeliti pravdu.

AJ Styles: Da si je ti na vrijeme dijelio ništa od ovoga se ne bi dogodilo.

John Cena: Šta pričaš? Roman ti je pičku razvalio. Ne bi bio Champ tako i tako. Opss. Cena ne poštuje TV PG. Još jedan razlog da povjerujete da sa mnom zajebancije neće biti.

AJ Styles: Baš si badass za PG ikonu. Ti me čuj još jednom glavonjo. Kloni se mene i Cluba. Mi nećemo biti ničije žrtve. Cena neće od mene napraviti krivca za tvoje napade na mene.

Styles pokušava otići. Tad Cenu zaskaču Sullivan i Rowan sa leđa. AJ gleda zabrinuto, Strowman hladnokrvno dok ova dvojica uništavaju i zakucavaju Cenu od pirotehničke komande. Dolazi do eksplozije.

Braun Strowman: Sve ti je jasno AJ Styles. Ne prezamo ni pred čim. Mi ćemo čistom destrukcijom napraviti od ove kompanije zdrav produkt. Ovi paraziti koje nazivamo publikom će nas cijeniti nakon slomljenim kičmama kojima ćete svjedočiti od strane nas. Od strane Spine Crushera. Neka Club bude oprezan jer mi promatramo sa svih strana. AAAAAAAAA!!!!!

Styles glumi da se nije prepao, zadihani Braun bulji u njega dok su se ljudi okupili oko polomljenog Cene. Nakon reklama u ringu je Revival. Kreće entrance Jeffa i Matta Hardya. Usosi se bore za finale na SummerSlamu protiv pobjednika sljedeće sedmice. Dawson i Jeff kreću žestokim brawlanjem. Matt ulazi, nastavlja isto, ali cheat potezom ga Wilder izbacuje van ringa gdje ga razbijaju i dočekaju Jeffa koji skače na isti način. Malo se razmjenjuju na njemu. On se izvuče nekim ludostima sa konopaca, taguje brata, urade par timskih poteza koji djeluju kompaktno. Revival pokušava prekinuti dominaciju, međutim Dawsonu Matt radi Twist of Fate, on pada na partnera pa ispada iz ringa. Jeff radi Swanton Wilderu za pobjedu. Braća se grle. Iz Revivala su nervozni.

U ringu je novi WWE šampion Daniel Bryan i ima nešto da nam kaže. Zapravo nam prikazuje jedan video nakon prošlog Rawa. On je tek osvojio pojas. Pakovao se da krene kući i pregledavao highlightse ostatka showa. Zabrinulo ga je kad je vidio da Samoa Joe baca ostatke po podu. Odmah se uputio prema njegovom lockeru, pokucao, Joe je otvorio vrata i Bryan mu je zakucao Running Knee. Vrištao mu je u facu da je prljavi zagađivač.

Daniel Bryan: Ja jesam novi WWE prvak i čestitate mi, prihvaćam, sve je to u redu. Ono što nije u redu je kako se ljudi odnose prema prirodi. Kako bacaju po betonu isto bi radili u šumi. Pitate li se zašto. Zato što ih je ova država to naučila. Fabrike čine novac. Novac je najbitniji. Zadovoljstva kao seks koji je dobra stvar i po meni i žderanje što maksimalno osuđujem su jedino do čega vam je stalo. Jel vas stid? Planetarni Champ zna šta treba uraditi. Sudbina Samoa Joea čeka svakoga. Svakoga ko se tako neodogovorno odnosi. To je na kraju i moja dužnost. Mada Running Knee nije dovoljan. Išao sam Ceni jer želim match sa Samoa Joeom. I to na SummerSlamu. Ništa nije pretjerano. Platiće u ime spašavanja svijeta. Dosta više masnih i debelih environment annihilatora. Planetarna titula kao i planeta je na liniji protiv Samoa Joea i njemu sličnih. Šta će mi titula ako ne zaštitim rijeke i planine? Ako vas ne zaštitim od vas samih.

Eto ga Samoa Joe, izazivač za WWE titulu na SummerSlamu koji je povrijedio Bryanove osjećaje i zato ga je sam izabrao za batine.

Samoa Joe: Bryan. Bryan. Spontano su me snimili kad sam jeo pred kamerama i kako ti navodno kažeš ugrozio okolinu. Da sam znao da osvajaš titulu i kako si predvidljiv to bi svjesno uradio. Isto kao što si ti svjesno odmah izabrao onog ko skida tu planetarnu titulu sa tvoga ramena i vraća je u njeno prirodno stanje. Stanje šampionskog zlata. Jedino to je prirodno Daniel, a ne neko tamo forsiranje klimatskih promjena i sličnih gluposti koje koriste samo za uzimanje para i ništa više. U pravu si. Ovakvom razmišljanju nas i jeste naučila država. I niko drugi. Uspješna država. Najuspješnija na svijetu. Ne bi mi daleko dogurali da se George Washington brinuo oko otpanja leda i bačenih hamburgera.

Daniel Bryan: Vidim ja ovo postaje politika. Za koga si glasao? Trumpa pretpostavljam.

Samoa Joe: Ne, ne postaje. Ovo jeste politika. Politika liberalnih medija. Politika radikalnih ljevičara koji prave fanatike poput tebe. Gledaj ovo. Opet žderem. Pred očima ti otvaram čips, čak mi ispada po podu. Šta ćeš sad? Nije me briga. Nije nikog normalnog. Kad ti se jede jedi, kad ti se pije pij, život je jednostavan. Vi ga činite komplikovanim.

Daniel Bryan: Da. Jedeš čips. Krompir koji je mogao biti iskorišten na zdraviji način, a ne da je klica koju zaluđene mase pretavaraju u debljajuće otrove. Jeo si hamburger. Jadni milioni krava sa srednjeg zapada. Najveći problem je što za tebe tu problem i ne postoji. Progledajte. Progledajte isprani mozgovi.

Samoa Joe: Ne znam ja čiji su isprani. Kako dobar čips.

Daniel Bryan: Prestaniii! Čuješ li me? Prestani, sve ti ispada. Prestaniiiiii!! Ne mogu to podnjeti.

Bryan izbija Joeu čips iz ruku, njih dvojica su u staredownu, Bryan kreće šaketati Joea koji odgovara nogom u stomak, obara ga i hvata u Coquina Clutch. Bryan se otima dok Joe govori neka te spase feminizirani klimatski luđaci i globalisti luzeru. Uzima mu titulu i unosi mu se u facu te uz cheerove publike odlazi. Nazad smo u backstageu gdje Cena sjedi u svom lockeru i doktori ga pregledaju baš kad mu upadne AJ Styles.

AJ Styles: Jesam ja i za ovo kriv? Jesam li Cena? Da li ti je sad jasno ko su i šta su ljudi koje štitiš.

John Cena: Ja nikog ne štitim. Najmanje Strowmana. Njim i njegovim kako ih zove Spine Crusherima ću se baviti kasnije. E da. Ti večeras imaš No Holds Barred sa Romanom Reignsom.

AJ Styles: Ne štitiš ih, a daješ im šanse da me screwaju svojim glupim stipilacijama. Činiš grešku.

John Cena: Nek činim. Gubi mi se s očiju.

Dok Styles odlazi u ringu vidimo Carmellu i Ember Moon koje očekuju svoje protivnice u ženskom tag team turniru od kojih se pobjednice sljedeće sedmice suočavaju sa Kabuki Warriorsima. To su Sasha Banks i Bayley. Malo se osjete tenzije jer su se partnerke potukle tokom prošlosedmičnog title matcha. Inače match je počeo, Sasha i Bayley su agresivne, sarađuju iako se čudno gledaju. Carmella pruža otpor svojim skillovima bez pretjeranog skakanja dok Ember svoje kontre izvodi ili Dropkickovima ili DDT-evima. Singles predstave svih kombinacija se dešavaju i u sredini i pri kraju matcha svi su podjednaki. U trenutku kad se Bayley sprema dokrajčiti Carmellu začuje se OOOOOOO. Becky Lynch The Man je tu i kreće prema ringu dočim joj Sasha ide u susret. Mella pak povlači distraktanu Bayley i roll-upa je za pobjedu. Sashi i Bayley je strašno krivo te se Sasha daje u brawl sa Becky gdje je Becky nadjača, ali stvari se okrenu intervencijom Bayley. Posvađane partnerice brutalno premlaćuju šampionku na rampi. Zakucavaju je od barikadu, od stepenice, od čelični stub ramenom, opet od barikadu te je ubacuju u ring gdje prima i Bayley to Belly i Meteoru. Njih dvije likujući stoje nad njom. U backstageu je sad Seth Rollins koji daje interview.

Seth Rollins: Sad me očekuje match sa Bobby Lashleyom. Fokusiran sam dosta bezobzira na poraz za WWE titulu prošle sedmice zbog čega smatram da mogu dobiti atletu njegovog kalibra. Ipak sam ja Seth Freaking Beastslayer Rolli...

Nije ni stigao završiti rečenicu kad ga je Lars Sullivan zakucao od zid, okrenuo ga Rowanu na Big Boot, malo ga još izudarali i otišli. Umjesto toga Kevin Owens ulazi u ring, a nakon njega Lashley. Taj ćemo match gledati. Lashley se popravio u ringu. Forsira skokove povremeno i sa konopaca, forsira i submissione. Owens standardno se brani elbowima i knee strikeovima. Stvarno lijep i precizan brawl koji lijepo teče. Na kraju Lashley hvata Owensa koji se bacio na Swanton, baca preko sebe, radi Spear, diže ga, zakucava od zemlju, 1...2...3! Lashley pobjeđuje ovdje. Zadovoljan je. Owensove reakcije ne vidimo.

Reklame su trajale dugo, prikazivan je čak recap segmenta Ronde i Charlotte sa SmackDowna. Sad je red na ženski match. Dana Brooke samouvjereno i happy stiže do ringa. Poslije nje njena protivnica, zgodna do bola Zelina Vega. Dana forsira Suplexe svih vrsta i poneki Cross Body sa konopaca dok se Vega opasno udara nogama. Do to mjere da je publika zadivljena, a Dana zbunjena. Tako i match naprosto završi. Dana se zaleti, primi nekakav kick te zatim Hammerlock DDT koji radi njen "prijatelj" Andrade za pobjedu. Zelina izgleda dominantno.

Prikazano nam je ono sa početka između Stylesa, Strowmana i Cene, a sad u ringu vidimo Romana. AJ-a dopraćuje Club koji ostaje i ringsideu i sudac označava početak. Lagano wrestlanje u ringu, par tehnikalija i već su van ringa. Club baca Reignsa preko komentatorskog stola gdje ga Styles mlati onim malim kompjuterom. Sva trojica ga vraćaju prema ringu. Roman se otrgne u jednom momentu i razbija ih stolicom. U ringu se nastavlja tući se Stylesom, on mu često kontrira ili Enzugiriem, Pale Kickom ili nekakvim backbreakerom ili submissionom. Match je zanimljiv i sporkast. Club se mješa mada smo rijetko van ringa. Odjednom u ring ulijeće Strowman koji duplim ramenom obara i Romana i Stylesa. Gallows i Anderson ga sa par right handova ošamute, ali skupi snage i izbaci ih van ringa gdje ih van ringa ko slike ubijaju Rowan i Lars Sullivan. Za to vrijeme Strowman prima Phenomenal Forearm, umalo ne pada, a konačno ga sruši Romanov Spear. Rowan i Lars ulijeću u ring i taman treba doći do brawla čuje se Cenin theme song. Staje tačno između njih. Stylesu prekipi, udara Cenu šakom, van ringa ga izvlači Gallows i sad ga Club uništava stompanjem. Roman iskače iz ringa i obori Club Suicide Diveom. To isto radi Styles njemu. Za to vrijeme Cena ganja Andersona prema backstageu, a za njima ide Gallows. Cena stiže Karla, zakucava ga od vrata lockera i krene šaketati, ali interveniše Gallows te on i Cena razmjenjuju right handove. Scena nas vraća u ring gdje su polomljeni Styles i Roman. Još uvijek ih tuku te Strowman naređuje Sullivanu i Rowanu da jedan Reignsu drugi Stylesu urade Superplex. To se naposljetku i desi, a ring puca. Paralelno su Anderson i Gallows namlatili Cenu, međutim bježe dalje kad vide da Spine Crusheri trče za njima. Haotičnim scenama Raw završava.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Daj neki drugi naziv za Strowmanov stable.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Izgleda da nitko više ne želi biti booker... :roll:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda da nitko više ne želi biti booker... :roll:
Imam gomilu bookinga, moram da ih nadjem, izbaciću nekom prilikom ako želiš da čitaš.
Odgovori