Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Adam Cole

bay bay

Razvojni program pun hottest free agent ljudi
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Adam Cole

PostPostao/la Sherpa » 20 tra 2020, 21:51

Izuzev balora i šarlot (koji su samovoljno otišli u drugu ligu) ne daje velike iznose, pošto ta stavka ionako već uzima puno više novaca nego što donosi na godišnjem izvješću. On ako želi veliki novce mora na main event scenu.

Nxt plaća od 50-150. Ako njemu daju puno, još par njih će tražiti i time će poremetiti stanje u nxtu. Ajmo reći da je zvijezda pa možda ima malo više. S druge strane svu članovi navodno imaju oko milju u aewu, a on je veća zvijezda.
slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

Adam Cole

PostPostao/la SwitchBlade » 20 tra 2020, 22:14

Momentalno ne,ali ako se dogodi potencijalni prelazak na main roster scenu smatram da bi tamo pretrpio problematičan booking.Zbog takvog lošeg bookinga onda bi mogao eventualno biti ostvarljiv njegov odlazak u AEW-u,a i prvenstveno zbog Britt koja će tu biti glavni faktor koji će mu još više olakšati donošenje takve odluke.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Adam Cole

PostPostao/la Maki » 20 tra 2020, 22:18

A šta ja znam no za očekivati je da on dobije veći iznos. Ne vidim ga stvarno van WWEa, stvarno ga tretiraju kao megazvijezdu u NXTu gdje mislim da će ostati još dosta vremena.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Adam Cole

PostPostao/la Sherpa » 20 tra 2020, 22:27

Maki je napisao/la:Source of the post A šta ja znam no za očekivati je da on dobije veći iznos. Ne vidim ga stvarno van WWEa, stvarno ga tretiraju kao megazvijezdu u NXTu gdje mislim da će ostati još dosta vremena.

Teško da će tu dobiti milju dolara godišnje, upitno dal može dobiti i pol milje godišnje. Upitno je dal može dobti iako pređe na main roster, nije da je pokazao da je dras u nxtu. Kao što rekoh, ako želi keš, mora se maknuti iz nxta.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Adam Cole

PostPostao/la Maki » 20 tra 2020, 22:29

Sherpa je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post A šta ja znam no za očekivati je da on dobije veći iznos. Ne vidim ga stvarno van WWEa, stvarno ga tretiraju kao megazvijezdu u NXTu gdje mislim da će ostati još dosta vremena.

Teško da će tu dobiti milju dolara godišnje, upitno dal može dobiti i pol milje godišnje. Upitno je dal može dobti iako pređe na main roster, nije da je pokazao da je dras u nxtu. Kao što rekoh, ako želi keš, mora se maknuti iz nxta.

No sem novca nema nikakav razlog da ide. Nigdje neće biti tretiran kao u NXTu, a što se tiče call upa sve je izvjesnije da to možda i nije u igri više. A imaš i onaj faktor što je WWE uprkos svemu na vrhu još uvijek a Raw i SmackDown su najpoznatiji wrestling showovi. Moguće je i da se želi okušati i tu.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Adam Cole

PostPostao/la Sherpa » 20 tra 2020, 22:36

Apsolutno, to ne osporavam. Ali nxt je gubitaš, i to prolazi dok je kao razvojni program za main rostet. Al digni sada njemu plaću, garganu, ciampi... I još ovima u topu... I povećati koliko brand generira gubitka? Vrlo brzo će dioničari kazati ne ne. Vjerojatno i sada nisu sretni što su išli head to head, gube na brandu, gube u rejtinzima. Neovisno što wwe ima ogroman profit. Tu je ono gledanje 'ugasi nxt i imat će veći'.

Ja njega vidim na vrhu kompanije. Ima sve za to. Samo bojim se da vince ga ne vidi tu
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Adam Cole

PostPostao/la Maki » 20 tra 2020, 22:39

Ne vidim ga na vrhu WWEa, ipak je ovo Vinceovo igralište, no da budem iskren ne vidim ga ni na vrhu All Elitea. Iskreno je za njega NXT najbolje mjesto. Tu će uvijek biti tretiran kao no. 1.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Adam Cole

PostPostao/la Sherpa » 20 tra 2020, 22:41

Ja mislim da bi aew bio glup da ga ne stavi na vrh kompanije, u slučaju da ga potpišu.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Adam Cole

PostPostao/la Maki » 20 tra 2020, 22:43

Sherpa je napisao/la:Source of the post Ja mislim da bi aew bio glup da ga ne stavi na vrh kompanije, u slučaju da ga potpišu.

Vjerujem da bi se visoko kotirao, ali da bi bio no. 1 mislim da ne bi. Iskreno mi je upitno da li bi i bio AEW Champion. Dug je niz likova koji će sigurno imati run(ove).

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Adam Cole

PostPostao/la Sherpa » 20 tra 2020, 22:51

Roh i pwg su dobri pokazatelji u ovom slučaju. Mislim da bi bio u prvih 6 mjeseci
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Adam Cole

PostPostao/la AlenB » 20 tra 2020, 22:51

osobno također ne vidim nijedan razlog zašto bi Cole otišao, ako postoji itko u NXT-u van Ciampe i Gargana ko je nekako svoj status zacementirao, to je onda definitivno on, pažljivo ga bookiraju od prvog trena kad je došao i mislim da po tom pitanju nema nikakve dvojbe

u najgorem slučaju ne vidim ga van WWE-a još nekoliko godina, znači u najgorem slučaju - što bi bilo da otprilike odmah ode na main roster i ondje provede neko vrijeme, bude užasno bookiran i zbog nezadovoljstva napusti kompaniju

ali ja mislim da je on daleko od tog najgoreg slučaja i da će još jedno vrijeme provesti u NXT-u najprije, a onda otići na main roster gdje ka također ne vidim kao nekoga tko će biti nešto loše bookiran (aka neke relativno nove NXT pridošlice poput Ricocheta ili Blacka) i mislim da će se čvrsto pozicionirati na minimalno upper mid cardu. znam da to možda zvuči malo naivno od mene da tako mislim jer rijetko tko je iz NXT-a na glavnom rosteru dobro bookiran, ali Cole je stvarno netko tko jednostavno paše tom WWE sustavu kao neka sljedeća mega zvijezda, jednostavno je kao puzla koja još fali i ako tu puzlu ne budu složili onda su stvarno idioti
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Adam Cole

PostPostao/la Maki » 20 tra 2020, 22:54

Sherpa je napisao/la:Source of the post Roh i pwg su dobri pokazatelji u ovom slučaju. Mislim da bi bio u prvih 6 mjeseci

Eh, na trenutnom rosteru sljedeći će sigurno imati taj world pojas: Moxley, Cody, Omega, Hangman, Archer, Hager, MJF, ja ću biti dovoljno ambiciozan i reći i Darby. Dakle red nije baš kratak, a neki od gore nabrojanih će sigurno dobijati duge reignove tako da me ne bi čudilo da Cole prvih godinu-godinu i po provede u priči oko TNT pojasa.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Adam Cole

PostPostao/la HunterDX » 20 tra 2020, 23:02

Meni je Cole možda i najbolji champ u nzm koliko godina, bar što se tiče WWE kompanije, tako da bi ozbiljno mogli da razmisle da ga tako tretiraju i na glavnoj sceni, mislim da trenutno nema razloga da razmišlja o odlasku.
slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator

Adam Cole

PostPostao/la AleksaVP » 20 tra 2020, 23:04

Išle su priče da ga vide kao naslednika HBKa, u prilog tome ide i ovo bukiranje njega do sada u NXTu tako da se može reći da neće on još dugo vremena iz WWE, ima sve što je potrebno za zvezdu, ostaje samo da se prebrodi najveća prepreka Vince :mrgreen:

Jer ako te on ne vidi da imaš potencijala džaba sve.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Adam Cole

PostPostao/la HunterDX » 20 tra 2020, 23:18

AleksaVP je napisao/la:Source of the post

Jer ako te on ne vidi da imaš potencijala džaba sve.

Tu jeste jedini problem, jer taj čovek baš i ne zna da uoči pravi potencijal.
slika

Natrag na “NXT”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.