Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la Sherpa »

Stavi sebe u tu ulogu. Bi li ti napao? Bi li smatrao nekoga tko tako u stvarnom životu napadne budalom?

Nuff said.

Wrestling može biti wacky ali postoje neke stvari koje naprosto funkcioniraju u svim aspektima. ovo je jedna od njih. Ne uletavaš sam na tri lika (koji su te već jednom prebili). I ako pogledaš. Kolilo puta u wweu to naprave fejsovi (hint: svako malo), a kolko puta heelovi (hint: možda ponekad). A nitko ne želi navijat za budalu koja ke zaslužila batine

Znaš kad to može funkcionirati, kads je netko tko od brda odvaljen protiv 3 sitna lika.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Stavi sebe u tu ulogu. Bi li ti napao? Bi li smatrao nekoga tko tako u stvarnom životu napadne budalom?
Ako gledamo priču Mavericka, on je izgubio meč i naredne sedmice izašao čestitat protivniku i ovaj ga napao, e sad da sam ja na njegovom mjestu i da se ispostavi da ti je taj prijatelj ustvari neprijatelj i da ti je radio iza leđa sve vrijeme i onda te napadne sa svojim likovima... Ne znam najvjerovatnije bi ga odjebao iz života ali kad bih išao da se osvetim išao bih sam a ako ne bih sam uspio odustao bih

Da ovo neko uradi ne bih ga smatrao budalom, e sad da on ide 5 puta sam a vidi da ne može, to jest budala

Ali wrestling nije takav :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la Sherpa »

Meni u vakumu ne smeta što je on to naprvio. Problem je van vakuma, svako malo u wweu neki fejs se zaleti jedan na njih par i ispadne debil, jadnik, luzer. Netko tko nemre nać prijatelje da mu pomognu srediti bandu koja ga zajebava. To što svako malo fejsove prave budalama je problem. Ok sam da s vremena na vrijeme neki ispadne takav, al svako malo? Rusvu prasnu ženu on ne dobije osvetu. To je zadnji face budala kojeg se sjećam, vjerojatno bi ih bilo više, al nisam baš redovit u praćenju.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la Markovic619 »

Ma to jest istina ali to je WWE booking jbg
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Tipa Keith Lee. Imao je svoj najveći trenutak, ali džaba kad će to ostati samo trenutak jer sam jedno 90% siguran da mu Kross skida titulu prvom prilikom
Ne bih rekao, imat će on NXT titulu još neko vrijeme. Prvo mora izgubiti NA, recimo od Balora ili Priesta, ako će on u feud s Balorom.
Krossu se može naći non-title feudova, rano je za titulu
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Zašto NXT ne zna bookati faceove?

Post Postao/la Markovic619 »

Ja mislim da bi Kross mogao osvojit NA titulu
Odgovori