NXT: TakeOver Portland

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Smorila me više main event NXT scena,imam osjećaj da se samo vrte trojac Ciampa,Cole i Gargano,treba malo svježine,eventualno da Dream osvoji titulu na sljedećem TakeOveru u Tampi.
Ja očekujem 4-way meč. Ili triple threat Balor vs. Cole vs. Dream a Gargano i Ciampa svoj meč.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la SwitchBlade »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ili triple threat Balor vs. Cole vs. Dream a Gargano i Ciampa svoj meč.
Meni se čini da će ovo biti na sljedećem TakeOveru,uz to da će Ciampa i Gargano meč imati još neku stipulaciju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

Ja imam osjećaj da možda i neki nxt ljudi kalkuliraju. Main roster ili aew
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la TheViper »

Nek bude Cole/Dream za titulu, Ciampa/Gargano HIAC last time ever, a Balor nek ide na Keitha, vec imao priliku za titulu. Meni je ovako najbolje.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

kakav fantastičan opener. ne znam kako je dijakovic uspio odraditi onaj dive na leeja koji je sjedio na stolici a da pritom ni milimetar nije fulao. mislio sam da će proletjeti kroz jedan komentatorski stol. svaka čast. odlični nearfallovi 4.5
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

prezabavan street fight s lošim krajem. i čak nemam toliko problema s time što se stol nije slomio iako bi naravno bilo bolje da je, mada je i ovako vizualno izgledalo brutalno zapravo kad je Noxica samo blebnula u stol, ali čim ga je postavila u ringu par minuta ranije znalo se da bi moglo biti problema budući da ga nije dobro postavila. No, meni je dolazak ove anonimke iz Mae Young Classica kojeg se nitko više ni ne sjeća bio baš bezveze. Nepotrebno, ali baš nepotrebno za jedan do tog trenutka vrlo zabavan meč. *** za meč, a moglo je ići i na 3.5 bez problema
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

Balor vs Gargano iznad mojih očekivanja, zapravo su jako dobro strukturirali meč što je za meč jednog Finn Balora vrlo pohvalno. Arm work vs leg work baza meča je bila kul, bila bi još više kul da su malo u završnici to i sellali ali dobro. Malo me iznenadio clean poraz Gargana, ali završnica je stvarno bila brutalna pogotovo s onim john woo dropkickom. A i interesantna reakcija publike pri kraju meča, kao da se negdje desio neplanirani double turn. ****1/4
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

dobar i agresivan ženski meč
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

super meč za tag titule, u rangu openera po pitanju kvalitete

kakve li bezvezne završnice u main eventu, a meč je bio jako dobar u prvih 25 minuta, svidio mi se i spot s table spotom i bilo je dosta borbe oko ringa, finih udaraca i ostaloga, a onda su otišli u totalni overload s nearfallovima, baš je previše bilo, definitivno trebaju smanjiti kickoute na finishere

i ako tu još pridodamo glupi overbooking koji sam spomenuo u predviđanjima da bi se mogao dogoditi, samo nisam ni ja očekivao da će ga biti ovoliko puno, previše undisputed ere definitivno, možda da su samo imali ovo s garganom bilo bi dovoljno, ovako je ciampa sam ubijao undisputed eru jedno sedam minuta, preko 3.5 ne mogu ići na ovaj meč

nemam problema s još jednim gargano ciampa mečom ako će kao što vi kažete imati neku ludu stipulaciju i ako će zaista biti zadnji njihov meč u dosta dugo vremena

sve skupa, tri izvrsna meča, sve ostalo vrlo dobro, tako da još jedan odličan show, ovaj puta bez odličnog main eventa, da je to i to bilo super, mislim da bismo imali laganog contendera za show godine
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Maki »

The Undisputed Era vs Broserweights
Ona Riddleova brzalica mi je bila skroz bezveze. No odličan meč. Sjajne sekvence Ere nad Dunneom, pa ono kad je Riddle rušio sve Exploderima i Brotonima. Očekivao sam tu Jackhammer, ali ga nije bilo. Bila je i ona lijepa izmjena O'Reillya i Riddlea gdje su no-sellali sve, ali jbg bilo je zabavno. Lijepo je bilo vidjeti i duple Ankle Lockova Broserweightsa. Prebrutalno je bilo i kad je Dunne roknuo nogom od stub, ali nije to baš sellao kasnije. Onda smo imali i ono kad je O'Reilly dva puta pokušao sa odbitkom od konopce, ali je Dunne oba puta bio spreman. Očekivan rezultat i sjajna partija.
10/10

Adam Cole vs Tommaso Ciampa
Meni se ovaj meč svidio više nego većini. Bilo je sjajnih stvari. Ciampin Running Knee Kick Coleu na ringsideu, Coleov German Suplex na komentatorski sto i onda fokusiranje na Ciampin vrat. Onda ona dva Ciampina Powerbomba kroz španski sto. Istina, bilo je i overbookinga. Kickouta iz finishera je bilo tona, Ciampa je bukvalno no-sellao Panama Sunrise na ringsideu, pa je kickoutao iz Last Shotova. Upad TUE mi je kul odrađen jer je Ciampa stvarno imao publiku na svojoj strani, a znamo koliko publika voli Colea. Kraj mi je definitivno podigao meč. Nikad nije imalo smisla da Gargano samo zaboravi i oprosti Ciampi. Isto tako nakon Balor meča sam rekao da trebaju sa Garganom nešto uraditi i oni ga turnaju. Realno to je logična opcija. Publika ne puši više toliko underdog Johnny Wrestlinga. Tako da, meč je imao problema, ali mi je ipak bio vrlo dobar.
8/10

Solidan do vrlo dobar TakeOver.
8/10
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la TheViper »

@AlenB lepo sam ti rekao da Ciampa/Cole nece imati hemiju :mrgreen:

Ja cu najverovatnije tek za vikend da pogledam, zeznulo me to sto nije bilo u subotu. Jedino sam slucajno spoilovao main event.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

Svaki cole meč počinje završavati potpuno identično
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la AlenB »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST @AlenB lepo sam ti rekao da Ciampa/Cole nece imati hemiju :mrgreen:

Ja cu najverovatnije tek za vikend da pogledam, zeznulo me to sto nije bilo u subotu. Jedino sam slucajno spoilovao main event.
Al čak su oni mogli imati odličan meč. Nije do njih po meni. Imaju oni super kemiju. Samo eto, overbooking i spammanje
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

Meni je meč bio fantastičan dok nije počelo silno uplitanje. To mi je pokvarilo meč, i to za dosta
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Portland recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori