NXT Takeover: Orlando

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la AlenB »

Ako baš nemaš vremena, pogledaj Tag Team title meč. No, ako budeš imao, preporučujem da pogledaš cijeli. Iako ako si gleda Roode-Nakamura I, nećeš nešto novije vidjeti u Roode-Nakamura II.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la AlenB »

Odličan moment s Nakamurom nakon showa:



Drew potvrdio:

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la TheViper »

Odlican oprostaj. Bice glupo ako Nakamura ode na Raw, SmackDownu je potrebniji.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Mortiis »



jako mi se svidio njegov entrance...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la AlenB »

da, dobro su ga s ulaskom prezentirali na showu
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la ejdzejp1 »

SANitY vs Team Tye - meni jako zabavan opening meč, Ohno je zamijenio povrijeđenog Josea kojeg su na Axxessu napali SANitY. Očekivana pobjeda SANitYa nakon što je Dain pinovao Dillingera. ***

Black vs Almas - iskreno, očekivao sam više, ali ovo je bio jedan solidan meč. Black je pobijedio. I da napomenem da mi se entrance Blacka jako svidio. **3/4

AoP vs DIY vs The Revival - očekivao sam dobar meč, ali ovoliko dobar ne. Meč je bio odličan i ponovo je tag team divizija ukrala show. Pogotovo mi se svidjela saradnja DIYa i Revivala. AoP su očekivano retainali i mislim da bi Revival i DIY uskoro trebali na main roster. I da, jako mi se sviđaju nove titule. ****3/4

Asuka vs Ember - jako dobar meč. Prije meča je predstavljena nova Womens titula, koja odlično izgleda. Asuka je, za mene iznenađujuće, odbranila titulu. Ember je pokušala uraditi Eclipse, ali je Asuka gurnula sudiju u ropes, što je omelo Ember i Asuka je pobijedila. Po ovakvom kraju se da zaključiti da se feud nastavlja i da će Asuka sada biti heel. ***1/2

Nakamura vs Roode - takođe jako dobar meč, po kvaliteti sličan njihovom prošlom. Nova titula takođe izgleda dobro, slična je Womens tituli. Roode je pobijedio sa Glorious DDTem, a Nakamura se poslije meča oprostio od NXT publike, što vjerovatno znači da prelazi na main roster. ***3/4

Na showu se pojavio i Drew McIntyre, vjerovatno ćemo ga vidjeti u NXTu uskoro.

Meni je ovo bio jedan dosta dobar TakeOver, dosta zabavnih mečeva uz odličan meč za tag team titule.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Sake »

Meni je malo krivo što Drew ide u NXT, rađe bi da ide na main roster, već je tu bio, tako da je glupo da opet ide u NXT.
slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Raex7 »

Opener - ***1/4
Black-Almas - **
Triple Threat Tag Team - ****1/4
Nakamura-Roode - ***1/2

Opener me iznenadio. Bio je dosta dobar match za zapocet show i dali su im dovoljno vremena.
Ovo mi je bilo bzvz, nisam se uopce mogao uzivit. Jedina stvar koja mi se svidjela je bio entrance Blacka i to je to.
Ou yes, u ovo sam se uzivio kao prije godinu dana kada sam gledao japance po cijeli dan. Stvarno super match, dali su im dovoljno vremena, spotovi su svi bili super, near-fallovi, atmosfera, sve.. MOTN
I ME me jako razocarao. Nezz ja sam kriv, jer sam ocekivao neki 4*+ match valjda. Nije bilo lose zapravo, bio je dobar match, ali eeeh.. Roodeov Leg work na Nakamuri je bio dobar kroz cijeli match, ali on ga je mogao pri kraju malo bolje sellati. Ostalo je bilo sve, pa... Dobro.

Uglavnom svidio mi se show, nisam mogao vjerovat na kraju da sam uspio sve uzivo pogledat.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la AlenB »

Hajde da sam od tebe doživio recenziju i zvjezdice u 2017. godini. :clap:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la TheViper »

Ne volim da dajem ocene, ali sada cu da napravim izuzetak :)

Person tag team match ***1/2
Black-Almas ***1/4
Triple threat *****
Asuka-Moon ***3/4
Roode-Nakamura ***1/2

Bas me zanima kako je Meltzer ocenjivao.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Rio146 »

Jako je dobar bio ovaj Triple Threat Eliminatio Tag Team match. The Revival uvijek ima neke inteligentne mečeve. #DIY su bili standardno dobri, a AoP razbijači svjetske klase. Nove titule mi nisu nešto, one stare su bile ljepše. Sada ću pogledati ostatak show-a.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Sherpa »

8man tag tim meč je bio zabavan, Ohno izgleda malo debelo. Ne kao Damo, ili Ko ili Samoa. Njemu to ne stoji baš.

Idući meč mi je bio baš meh, ok, imao je svoje trenutke, no ništa više od toga.

Tag tim za naslov je bio jebački. Malo je zamrlo kada je DIY ispao, no ideja je izgleda staviti Revival lagano na face stranu. Ako je to odluka, mogu cijeniti booking. No van toga, sjajan meč. Najbolja divizija u zadnjih godinu dana

Ženski meč, za mene najbolji meč kojeg je Asuka imala do sada. Sjajan priča, morala je varati na kraju.

Main event smo gledali na prošlom showu. Ništa novoga. Čak malo slabije

Drew Galloway je bolje ime nego ovo koje je nekada imao u WWEu. Još jedan kojem ne treba NXT. Sve titule izgledaju isto. Fak det
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Igor »

Naravno da mu treba NXT, trips želi vinceu pokazati što zapravo Drew može, ili ga želiš zaista vidjeti opet u 3MB?
GENERALNI MENAĐER
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la AlenB »

Kladim se da ga sad neće tretirati kao prvi put, čak i da je odmah otišao na roster. Vratili su ga jer su uvidjeli koliki talent ima čovjek i koliko se proslavio u TNA, a onda i po indy sceni, dok je kod njih on samo bio chosen one na papiru.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Orlando

Post Postao/la Sherpa »

Nikako. Problem je što Vince danas teško prepoznaje kvalitetu. Njemu je važno samo da su veliki i jaki, zato i vidi nešto u big cass. Ili je vidio u great khaliji. I zato su big show i mark henry previše relevantni čak i nakon što ih mjesecima nema.

Meni je drew sjajan, uz dobro odrađen posao mogao bi biti high card, ili barem upper mid card
slika
Odgovori