Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST E pa sad je prilika da se Wyatt podigne sa dna. Ima novi gimmick koji je odlično prošao, revitalizovan je, sad to treba potvrditi važnim pobjedama. Pobjeda nad Demonom bi bila važna pobjeda. Jer i Demon nekad mora izgubiti, e pa bolje je da izgubi od nekog kome će ta pobjeda nešto značiti kao što je Wyatt nego od nekog kao što je Lesnar.

EDIT: Ovaj Finnov time off navodno počinje poslije SummerSlama. Tako da možemo očekivati da bude na PPVu i da izgubi.
Da ali ko ti garantuje da će Wyatt postići nešto i da ga pobedi, mnogo bi se više cenila pobeda nad Balorom koji ima titulu i koji je dugo bez poraza.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Ne garantuje ništa, ali znaš šta još manje garantuje Wyattov uspjeh? Odbijanje davanja važnih pobjeda Wyattu zbog potencijalnog zasravanja u budućnosti.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Melloo »

Balor je otiso,ovo je bilo da ga se otpise.Trazio 2 months off od wwea
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Balor je otiso,ovo je bilo da ga se otpise.Trazio 2 months off od wwea
Ali to počinje tek nakon SummerSlama.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne garantuje ništa, ali znaš šta još manje garantuje Wyattov uspjeh? Odbijanje davanja važnih pobjeda Wyattu zbog potencijalnog zasravanja u budućnosti.
Lično obožavam Wyatta, ali više nisam siguran šta oni žele od njega,najviše bih voleo da mu daju dobar push, ali me ne bi iznenadilo da posle nekog vremena krene redovno da gubi od Romana, oblnda propaxe sve i 2 monster gimmicka.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Niko ne zna šta će Vinceu puhnuti, ali ako već imaju vruć gimmick neka ga i iskoriste do kraja.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Niko ne zna šta će Vinceu puhnuti, ali ako već imaju vruć gimmick neka ga i iskoriste do kraja.
Ako ovo dobije, onda neka ga drže na nivou Lesnara i Romana, tad ću se složiti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Nema šanse da bude na nivou Lesnara i Romana, ali bih volio kada bi ga stavili u mainevent i možda mu dali i world titulu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nema šanse da bude na nivou Lesnara i Romana, ali bih volio kada bi ga stavili u mainevent i možda mu dali i world titulu.
Čemu se onda nadati, može da postane Champ, ali da nj8h ne uspe da pobedi, da im kasnije preda titulu.
To je ono što me skroz ohladilo od ove kompanije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

U svakoj kompaniji mora biti neko ko će biti no. 1. U NJPWu je to Okada, on je držao pojas 2 godine bez prekida i izgubio ga na nekoliko mjeseci i ponovo vratio, jbg, meni je to smetalo, ali kontam, on je Ace. U WWEu je to valjda Roman. Tako da mi ne bi smetalo puno da Wyatt uzme pojas i da ima neki solidan reign sa dobrim mečevima i da onda izgubi od Romana. Ne bih volio da izgubi od Lesnara jer nikome poraz od Lesnara nije ništa dobro donio.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Veuj mi da ni meni ne bi smetao Okada kao no.1 u WWE kompaniji.
A Romana i Lesnara nešto i ne mogu da svarim, Romana ne, jer ima dosta boljih od njega, Lesnara jer ga boli kurac za wrestling.
Okada je mnogo iznad njih.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Pa da, ali to ti kažem, Ace će uvijek ili biti u priči za titulu ili imati pojas. Zato mi ne bi smetalo da Wyatt i izgubi pojas od Romana na kraju. Wyatt nije neko oko koga se gradi kompanija.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Markovic619 »

Mozda bude Balor vs Black na Slamu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Malo zabavne rasprave.

Ako sam dobro izračunao i ako baratam tačnim podacima, a mislim da baratam, svako ko dođe na main potpisuje na 3 godine + eventualne povrede kad WWE zamrzne. To bi značilo da Baloru ugovor ističe tamo negdje oko Manije. Da li mislite da će potražiti sreću negdje drugo?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Osobno ne mislim da oće. Ne vidim zašto bi.
slika
Odgovori