Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Finn treba dobiti push opet
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la AlenB »

– Finn Balor appeared on the Kris Fade Show for a new interview promoting his Special Olympics World Games appearance and more. Highlights are below:

On appearing at the Special Olympics World Games 2019: “Yeah, I think I’m more nervous walking out Team Ireland than I was walking out at WrestleMania last year, so it’s gonna be a big one for me…the WWE office out here have informed me that there’s some sort of secret event happening that I’m gonna be heavily involved in in this opening ceremony, maybe.”

On his training regime and his upcoming documentary: “Well, it’s not a regime, I just fit it in when I can. But really, the key is consistency over twenty years, you know. It’s not like something that happens overnight…all these kind of crash diets and fad diets, I don’t think really [work]. They don’t work for me, anyway. I just find consistency is the key for me, of getting up and doing it every day.”

On his ‘Thirty-Five For 35’ special: I”‘m actually shooting a documentary right now with WWE called ‘Thirty-five For 35.’ One of WWE’s employees is trying to lose thirty-five pounds before WrestleMania 35. So that’s gonna be launching around WrestleMania…he’s gonna knock it out of the park.”

On his match at WrestleMania: “Well, I would really love to fight Undertaker at WrestleMania but given the fact that I lost the [Intercontinental] Title on Monday, I think I’m gonna attempt to convince Stephanie [McMahon], who I know is here at the World Games, to get me a rematch against Bobby Lashley for the IC Title.”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

koji jebeni cringe

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la emirates »

Nije ni pocela noc a vec sjeban :lol:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ante »

Pa dobra mu ova mala :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ~MandyRose~ »



za ovo treba imat muda, guess this was his final match in Saudi Arabia
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST za ovo treba imat muda
Ne triba kad si već na avionu za SAD i ne moraš se bojat otkaza. Nek to posta dok je u SA, onda bi nešto značilo
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Wulf7X »

Ali slikao se na stadionu u Arabiji znači postojala je šansa da ga local authority privedu :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Balor zatražio time off, odobreno.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Wulf7X »

Valjda će se vratiti oko Slama za feud sa Wyattom :?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Valjda će se vratiti oko Slama za feud sa Wyattom :?
Nikako, već smo ih gledali, ne bih voleo da oni imaju feud, Demon Balor bi izgubio, Wyatt propao do WM i jebeš 2 wrestlera.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Pa ako Wyatt dobije Demon Balora to ne bi bila mala stvar. Demon je na main rosteru neporažen.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislis da ce Wyatt dobit singles pobjedu na PPV-u :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:Pa ako Wyatt dobije Demon Balora to ne bi bila mala stvar. Demon je na main rosteru neporažen.
Ali Demonu nije vreme za prvi poraz, ne od Wyatta koga su mnogo puta bacili na dno.
Bilo bi mi skroz ok da se to kasnije desi, ali ovako mi ne bi izgledalo dobro, jer opet kažem, ne znam kako će bookirati Wyatta kasnije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

E pa sad je prilika da se Wyatt podigne sa dna. Ima novi gimmick koji je odlično prošao, revitalizovan je, sad to treba potvrditi važnim pobjedama. Pobjeda nad Demonom bi bila važna pobjeda. Jer i Demon nekad mora izgubiti, e pa bolje je da izgubi od nekog kome će ta pobjeda nešto značiti kao što je Wyatt nego od nekog kao što je Lesnar.

EDIT: Ovaj Finnov time off navodno počinje poslije SummerSlama. Tako da možemo očekivati da bude na PPVu i da izgubi.
Odgovori