Velveteen Dream

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Al fakat nije važno dal je taj koji je dobio glas dobio i slike. Ako su ovi dobili slike pet minuta prije ili kasnije (karikiram), nemre mu proći'to nisam bio ja, hakirali su me'.
Al je bitno. Šta ako je taj koji je dobio/la slike zapravo punoljetna osoba? Možda je on maloljetniku poslao glasovnu poruku, a punoljetnoj slike. Ali sam si rekao, moći će se to ustanoviti.
Obratilise redditu? Mene me čudi taj dio, kako današnja mladež funkcionira.

Meni je užasno čudno. Mislim, donekle bih skontao da su se obratili na legaladvice ili tako nekom subredditu, ali baš su išli na SquaredCircle i postali o tome. Nekako mi je to fishy. Ali ko zna na kraju. Lol Adam Cole će vječno držat NXT titulu sada.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Znam da nije baš lijepo jer ipak govorimo o potencijalnom pedofilu, ali nadam se da ga WWE neće otpustiti dok se ne dokaže da je kriv. Enzo je tako najebao a na kraju se ispostavilo da nije kriv.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Okej, ako je to tačno, koliko je teško NE slikati se go? Fak. Zar ljudi stvarno imaju potrebu to raditi?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali nadam se da ga WWE neće otpustiti dok se ne dokaže da je kriv. Enzo je tako najebao a na kraju se ispostavilo da nije kriv.
TBF Enzo em nije bia popularan unutar kompanije, em je bila cila stvar konfuzna. Zar nije ispalo da je i laga WWE-u o tome šta se događa?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali nadam se da ga WWE neće otpustiti dok se ne dokaže da je kriv. Enzo je tako najebao a na kraju se ispostavilo da nije kriv.
TBF Enzo em nije bia popularan unutar kompanije, em je bila cila stvar konfuzna. Zar nije ispalo da je i laga WWE-u o tome šta se događa?
Kasnije se ispostavilo da nije znao za to sve.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Sherpa »

Iako je jako zanimljiva i konstrukcija njegova odgovora. Samo kaže da nije s nikime neprimjereno komunicirao, ne i da nije komunicirao.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Iako je jako zanimljiva i konstrukcija njegova odgovora. Samo kaže da nije s nikime neprimjereno komunicirao, ne i da nije komunicirao.
To je traženje dlake u jajetu. Napisao je da nije kriv. Pod neprimjerena komunikacija se podrazumijeva upucavanje maloljetnicama.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa ono, komunikacija nije zabranjena. Ok bilo bi malo čudno da je razgovara s maloljetnicom al ono, poznata je osoba pa šta ja znam možda i nije. Nevezano za išta tek sad skužia koliko mu je fitting ime ako je ovo sve istina :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Sherpa »

@maki da se tebi ovako nešto dogodi, bi li imao ovako precizno sročenu konstataciju ili bi imao nešto u stil hakiran sam, nisam ovo ja stavljao.

Pošto ova konstatacija može biti 'ebemu frend je poslao gole slike krivoj osobi'.

Kod ovakvih stvari je najbolje biti direktan. Tkogod nije direktan vrlo često nešto skriva.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Pa bio je direktan. Nije ni sa kim neprimjereno komunicirao i neko je bez njegovog znanja podijelio sliku. Dakle nije kriv.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Sherpa »

Pa i ne baš, slanje onih audio zapisa može proći pod primjerenu komunikaciju. Jer tamo što sam vidio nije bilo ništa neprimjereno. To su jedine ove slike, koje ispada da jesu njegove.

Pošto onda nije hakiran, ako je ta komunikacija u tom trenu postojala. a ako nije hakiran onda je barem djelomično odgovoran za to što su te slike otišle tamo gdje su otišle. Ako je neki njegov frend recimo poslao (karikiram).

Baš zato je izraz neprimjerena komunikacija zanimljiv. Pošto se sve to događalo u jedno kratkom periodu kada je otvorio dm.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Maki »

Pa i ne baš, slanje onih audio zapisa može proći pod primjerenu komunikaciju. Jer tamo što sam vidio nije bilo ništa neprimjereno.
Pa da, ali taj audio zapis mu ne predstavlja problem. Problem su slike. Neće ga niko hapsiti što je pitao nekoga u koju školu ide. Ne znamo ni da li je zapis autentičan.
Pošto onda nije hakiran, ako je ta komunikacija u tom trenu postojala. a ako nije hakiran onda je barem djelomično odgovoran za to što su te slike otišle tamo gdje su otišle. Ako je neki njegov frend recimo poslao (karikiram)
.
Pa ne znamo da li je hakovan. Znamo da on tvrdi da je slika poslana bez njegovog znanja a slika je došla sa njegovog accounta. To meni zvuči kao hakovanje. Eventualno to da je frend krivo poslao ali to mi ne pije vodu. Pa ko daje drugome da šalje gole slike?
Baš zato je izraz neprimjerena komunikacija zanimljiv. Pošto se sve to događalo u jedno kratkom periodu kada je otvorio dm
A zapravo je to tipično generični statement u ovakvim situacijama. Nema tu nošta dublje. Uostalom bez te riječi inappropriate tweet i nema nekog smisla.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la emirates »

I dalje mislim da je hakiranje u pitanju. Ne mogu da zamislim da je iko dovoljno glup da radi sve to na taj nacin. Neko mu hakirao profil, vjerovatno je tu sliku slao nekom drugom ranije i odatle ju je i skinuo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Velveteen Dream

Post Postao/la Sherpa »

Ja se u startu pitam tko šalje gole slike uopće, pa evo nas tu gdje jesmo. Zar bi ti bilo onda čudno da se recimo opija / puši travu s frendom i kurči se kako je popularan? Te onda ovaj krivoj pošlje gole slike, pošto mu da mob da vidi kako je to biti slavan?

Jedino što znamo je da je slika autentična. Ja ne kažem da je on kriv, nedužan dok se dokaže suprotno. Ali on ima razloga za lagati više nego bilo tko drugi u cijeloj ovoj priči. Njegova karijera je u pitanju.

Ova situacija je nastala, maloljetnica je s njegovog računa dobila njegovu golu sliku. Izgleda da tu nema laži. Stoga, ili je hakiran pa je rekao istinu gdje je žrtva ili laže ko pas kako bi se zaštitio. Ja nemam pojma što je istina.
slika
Odgovori