Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

NXT TV

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program pun hottest free agent ljudi
TheViper
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

NXT TV

PostPostao/la TheViper » 07 tra 2020, 22:14

Hoce li bese sutra da bude Gargano vs Ciampa?
slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9
Status: Online

NXT TV

PostPostao/la Markovic619 » 07 tra 2020, 22:14

TheViper je napisao/la:Source of the post Hoce li bese sutra da bude Gargano vs Ciampa?

bice + ladder match

TheViper
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la TheViper » 07 tra 2020, 22:16

To cu da pogledam, kakav ce tip meca imati? Posto nisam u toku.
slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9

NXT TV

PostPostao/la Markovic619 » 07 tra 2020, 22:18

TheViper je napisao/la:Source of the post To cu da pogledam, kakav ce tip meca imati? Posto nisam u toku.

empty arena ili empty building

tako nesto.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

NXT TV

PostPostao/la Maki » 07 tra 2020, 22:39

Gargano mora uzeti, ali stvarno mora.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la HunterDX » 07 tra 2020, 22:44

Maki je napisao/la:Source of the post Gargano mora uzeti, ali stvarno mora.

Slažem se, Trips mora da nadje rešenje za Gargana, imam utisak kao da nekako ne donosi prave odluke kada je on u pitanju, a prelako ga turna.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

NXT TV

PostPostao/la Maki » 07 tra 2020, 22:51

Nije problem kod turnova, Gargano je realno imao samo onaj kvazi-turn na prelazu iz 2018. u 2019. i sad ovo. Problem je što jednostavno previše gubi. Ne pamtim kad je zadnji put dobio meč, a zadnja bitna pobjeda mu je bila prije tačno godinu kad je osvojio pojas.

TheViper
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la TheViper » 07 tra 2020, 23:02

Gargano u NXT ima 2 velike pobede Ciampa (New Orleans) i Cole (New York). Problem je sto su te pobede ponistene, jer je nakon njih zaredjao po 3 Takeover poraza. Jesu mecevi bili uglavnom odlicni, ali su mu oduzeli momentum. Sad jednostavno mora da pobedi.

Voleo bih nakon toga da gledam program Gargano/Lee za NA titulu jer smatram da imaju fantastican mec u sebi. Nek se Gargano na neko vreme makne od glavne titule.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la HunterDX » 07 tra 2020, 23:06

Ma nikad nisu ispričali do kraja njegove priče, nekako mu fali finiš priče i vezane pobede, nadam se da će sada uspeti u tome.
slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

NXT TV

PostPostao/la SwitchBlade » 08 tra 2020, 17:36

slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

NXT TV

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 08 tra 2020, 17:41

Odlicna ideja da imaju interim prvaka
slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

NXT TV

PostPostao/la SwitchBlade » 08 tra 2020, 17:44

Da,nije loša ideja i onda kada ovaj virus prođe dobijemo Devlin vs interim prvak.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

NXT TV

PostPostao/la Sherpa » 08 tra 2020, 18:11

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Odlicna ideja da imaju interim prvaka

naomi se ne slaže
slika

AlenB
Administrator
Administrator

NXT TV

PostPostao/la AlenB » 08 tra 2020, 21:50

prilično sam nahajpan za epizodu večeras jer imamo dva potencijalno sjajna, pogotovo se veselim Gargano/Ciampa meču.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

NXT TV

PostPostao/la Maki » 09 tra 2020, 09:24

Ladder Match
Odlično je ovo bilo. Dobili smo dosta super trenutaka tipa kad je Gonzalez Powerbombana kroz sto, kad je Nox prošla kroz ljestve, kad je Shirai roknula Yim glavom od ladder. Dakle, ispunili su meč dobrim stvarima. Chelsea Green se nije najbolje snašla i to se vidjelo, no iskoristili su onu povredu noge da je maltene izbace iz meča na jedan duži period. Kad se Stone krenuo penjati uz ladder, bilo mi je dobro. Nije bilo kao kad je Ellsworth skinuo kofer i dao ga Carmelli, već je Stone podigao Chelsea da ona uzme kofer. Svidjelo mi se i to što su zapravo nastavili stara rivalstva pa su se Shirai i LeRae fokusirale jedna na drugu isto kao i Nox i Kai. To je ostavilo Yim i Chelsea tako da mislim da ćemo vidjeti njihov feud. U svakom slučaju sam baš zadovoljan. Očekivano je bilo da će Shirai uzeti, ali nema šanse protiv Charlotte.
10/10

Lijepo su inkorporirali koronu u Balorov promo bez da su je zapravo spomenuli. Mislim da Prince uzima UK pojas kad se svijet vrati u normalu.

Singh Brothersi na steroidima vs Ever-Rise
Ovo je bio squash.
N/A

Charlotte je imala meh promo poslije WrestleManije.

Coleov promo mi je bio okej, ali tipični heel promo. Ništa što će se pamtiti.

Johnny Gargano vs Tommaso Ciampa
Maestralno. Od samog početka je bilo fenomenalno. Garganov zabrinuti ulazak i LeRae mu je daje kesu. Triple H koji ih čeka unutra kao dark overlord i baca im chair i govori radite šta hoćete. Cijeli meč su pratili throwbackovi na ovo rivalstvo. Ciampino "Who were you going to replace me with?", štaka, Ciampa na kamionu, otkrivanje ringa, DDT na daske. Meč je bio prava brutalna makljaža. Bilo je stopova kad sam onako malo i cringao, ali ono jer mi je bilo neugodno. Tipa kad je Ciampa bacio Gargana glavom u stolicu u corneru ili kad mu je gurnuo štaku u usta. Obojica su bili fenomenalni. Doprinijele su dosta i cenzurisane psovke. Baš je onako ispalo blood fight. Prejako mi je bilo kad je Ciampa popizdio jer mu je Gargano spomenuo ćerku i razbio mu štaku od leđa. Izmjene su bile sjajne, koristili su i chair i kantu za smeće, vidjeli smo i bump sa one platforme kroz sto. Ali vrhunac je bio kad je došla Candice. Realno ona je bila dio ovog rivalstva koliko i Gargano i Ciampa. Morala je biti uključena u rezoluciju. Maestralno su odigrali. Svi smo se makar jednom tokom ovog rivalstva zapitali da li će LeRae turnati na svog muža jer zaboga ovo je WWE. Takve stvari se stalno rade. I kad ga je lowblowala baš su otišli all in sa tim. Fenomenalno mi je bilo da je Ciampa u tom trenutku shvatio da je otišao previše i izvinuo se Garganu. Mislim da su išli na to da je u tom trenutku Ciampa shvatio svoje greške i istinski htio da se iskupi i da završi sa ovim rivalstvom. Ali, nije pomislio da ovaj Gargano više nije Johnny Wrestling. Candicein povratak i Johnnyevo otkrivanje da je imao zaštitu na mudima mi je bilo fantastično. Garganov bolesni smijeh sa iskolačenim očima i nabijanje cupa Ciampi u facu. U tom trenutku Johnny Wrestling je umro. Jedan je vratio svoju dušu, a drugi ju je izgubio. I Gargano je onda dobio. Izgubio je sebe da bi dobio svog najvećeg rivala i uspio je. Ali ko je zapravo pobjedio? Gargano je dobio meč. Ali Ciampa je cijelo ovo rivalstvo govorio da i Johnny Wrestling može postati Black Heart kao i on. I bio je u pravu. Ciampa je sad Gargano, a Gargano je Ciampa. Dovršili smo okret od 180 stepeni. Gargano je odbio da porazi mržnju, Rise Above Hate što bi rekao Cena. Prihvatio ju je. I fakin dobio. Ciampinim finisherom. Konačno. Volim NXT, volim profesionalno hrvanje.
13/10

Najbolja epizoda ikad ičega u istoriji svega.
Googolplex/10

Natrag na “NXT”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.