NXT TV

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program pun hottest free agent ljudi
Maki
Rank 10
Rank 10
Status: Offline

NXT TV

PostPostao/la Maki » 25 srp 2019, 10:24

Jordan Myles vs Angel Garza
Uživao sam u ovom. Myles je dobio, ali Garza je po meni dosta bolje ispao. Svi upečatljivi momenti meča su bili Garzini: ono kad je povukao ceradu oko ringa da sruši Mylesa, Double Underhook Backbreaker, kad je Superkickao Mylesa i ovome izletila pljuvačka, kad je dočekao letećeg Mylesa Dropkickom. Garza je dobio i bolje reakcije publike, pogotovo na ono deranje hlača. Myles je imao one dobre kickove u corneru i nekoliko dobrih brzih sekvenci, ali kraj je bio čudan. Myles je dobio običnim German Suplexom sa Bridgeom, a nije kao da je tom prethodila neka mega serija poteza. Onako, meč je bio solidan, ali kraj mi je bio meh.
7/10

Zašto je Gargano izabrao Street Fight, stipulaciju u kojoj ga TUE može napasti 4 na 1 i udarati ga koliko hoće? Garganov booking je u najmanju ruku upitan.

Bianca Belair vs Xia Li
Zašto je ovo bio squash? Očekivao sam kompetitivni meč, a jedinu ofanzivu koju je Xia imala su bili oni Kickovi, a ni to nije dugo potrajalo. Nema se šta više reći.
2/10

Dain je imao odličan promo i zainteresovan sam da vidim šta će dalje biti sa njim i Riddleom.

Sviđa mi se ovo što Yim eliminiše Shaynine sluge.

Dream je imao odličan promo, no Strongu mic nije jača strana očito. Ima nekakav nesiguran glas, a nije pomoglo ni to što je morao odraditi generični WWE promo. Dunne je dobio ogroman pop i ispao je kao najveća zvijezda od njih trojice, a nije rekao ni riječ. Nahypan sam za njihov TakeOver meč.

Okej, Regal je potvrdio triple threat i da Dunne prelazi na ovaj glavni NXT što je okej. Napravio je sve što se moglo napraviti u UK i sad vjerujem da Strong uzima pojas i da ćemo imati Strong vs Dunne feud za NA titulu.

Io Shirai vs Kacy Catanzaro
Meč je trajao 20 sekundi prije nego je LeRae napala Shirai. Ništa specijalno, ali mi je drago što je LeRae prestala biti samo Garganova žena.
N/A

Coleov izbor ima nekog smisla. Vjerujem da će se tu umiješati i Undisputed Era. Volio bih kad bi Era ušla i ova trojica lagano napali Colea i ovaj tako dobio prvi fall na DQ.

Keith Lee vs Damian Priest
Na početku je bila zabavna sekvenca kad su izbjegavali poteze te su onda dobili i NXT chant od publike. Meč kao meč prihvatljiv, nije bilo ništa spektakularno, meč je išao polako. Nekoliko dobrih stvari. Ta sekvenca na početku, Priestov top rope Crossbody, Priestov Falcon Arrow i ono kad ga je Lee uhvatio iz Tope Con Hiloa. Dakle, zadovoljan sam. Kraj je dobro odrađen. Lee je i zaštićen, a Priest uzeo pobjedu, no mislim da Lee prelazi u onu ulogu koju su nekad imali Ohno na NXT i Ziggler na MR. Dakle, neko ko će biti prvi feud za ove nove. Šteta zbog Leejevih sposobnosti, a i ne vidim zašto kompanije moraju imati te gatekeepere.
7/10

Ništa specijalno, vrhunac večeri Dunneov povratak i pop koji je dobio.
7/10

AlenB
Administrator
Administrator

NXT TV pregled (24.7.2019.)

PostPostao/la AlenB » 25 srp 2019, 14:46

slika

Maki
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Maki » 25 srp 2019, 15:19

@
AlenB

Meni se nimalo nije svidjelo što je Gargano izabrao Street Fight. Istina, borio se sa Ciampom tu, ali:

1. Ciampa je bio 1, Cole ima Undisputed Eru

2. izgubio je kad je bila ta stipulacija i protiv Ciampe.

Lee postaje gatekeeper, guraće ga u feudove sa ovim novim kao i Ohnoa.

AlenB
Administrator
Administrator

PostPostao/la AlenB » 25 srp 2019, 15:34

Ako ćemo gledati po logičnosti onda je steel cage opet najlogičnija stipulacija, ali iskreno pun mi je više kufer te stipulacije. Mislim, tu se savršeno uklapa i HIAC meč ali nisam ni mislio da će ići toliko daleko.
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Maki » 25 srp 2019, 16:14

AlenB je napisao/la:Source of the post Ako ćemo gledati po logičnosti onda je steel cage opet najlogičnija stipulacija, ali iskreno pun mi je više kufer te stipulacije. Mislim, tu se savršeno uklapa i HIAC meč ali nisam ni mislio da će ići toliko daleko.

Da, al je debilno da Gargano izabere stipulaciju u kojoj ga Undisputed Era može nekažnjeno napadati 4 na 1 koliko hoće. Trebao je on uzeti obični meč, a Cole Street Fight. Imalo bi i smisla.

KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Moje 3 strasti : WWE, Domaća kinematografija i PARTIZAN!!!

PostPostao/la KOMANIA » 25 srp 2019, 17:09

Jel ovaj lik sto je imao mec sa Keith Lee, onaj Punishment, ili kako se vec zvao.
slika GROBAR DO GROBA!!!

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 25 srp 2019, 20:56

KOMANIA je napisao/la:Source of the post Jel ovaj lik sto je imao mec sa Keith Lee, onaj Punishment, ili kako se vec zvao.

Je Punishment Martinez iz RoH-a
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Maki
Rank 10
Rank 10

NXT TV

PostPostao/la Maki » 26 srp 2019, 13:18

A u pizdu materinu.

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

NXT TV

PostPostao/la crocop97 » 26 srp 2019, 13:41

Tu bi Hunter i Vins mogli lomit koplja, neće mu ovaj pustit samo tako da sjebe sve
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

NXT TV

PostPostao/la Maki » 26 srp 2019, 13:50

Ma nema tu Triple H šta tražiti, Vinceova je to kompanija i on je glavni. Ako Vinće hoće bookati NXT, bookaće ga. Ništa HHH nije napravio za svoje NXT projekte na main rosteru (Zayn, Sasha, Bayley, Roode, Asuka, Nakamura, War Raiders i dr) dok ih je Vince uništavao na mainu što znači da nema baš toliko uticaja kao jedan Kevin Dunn na primjer.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

NXT TV

PostPostao/la Sherpa » 26 srp 2019, 14:01

Što je potpuno apsurdno. Sve glasine govore govore da njega pripremaju da bude idući, a malo kada je u poziciji odluka.
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

NXT TV

PostPostao/la Maki » 26 srp 2019, 14:05

Pomalo je apsurdno da je izgleda imao više uticaja 2003-05. kad je mijenjao booking da sebi dodaje pobjede nego sad kad je izabrani nasljednik.

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

NXT TV

PostPostao/la crocop97 » 26 srp 2019, 14:10

Maki je napisao/la:Source of the post Ma nema tu Triple H šta tražiti, Vinceova je to kompanija i on je glavni. Ako Vinće hoće bookati NXT, bookaće ga. Ništa HHH nije napravio za svoje NXT projekte na main rosteru (Zayn, Sasha, Bayley, Roode, Asuka, Nakamura, War Raiders i dr) dok ih je Vince uništavao na mainu što znači da nema baš toliko uticaja kao jedan Kevin Dunn na primjer.

Da, Vinceova je kompanija, ali NXT je Tripsov "pet project". Vince ima kontrolu nad main rosterom i tu mu moraš pustiti da radi što hoće, ali ne vjerujem da će mu pustiti da mu piša po teritoriju. Ljudi i gledaju NXT zato što je drugačiji od main rostera, bilo bi glupo pustiti da i to postane još samo jedan nebitan tjedni show na Networku
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

NXT TV

PostPostao/la Maki » 26 srp 2019, 14:13

Jeste to njegov projekat, ali Triple H je isto tako uložio dosta vremena na NXTu da izgradi tonu kečera koje je Vince onda uništio. Triple H tu ništa nije mogao, a nema šanse da nije probao. Ljudi gledaju NXT zato što je drugačiji da, ali pitanje je da li Vince to tako vidi. Pošto će NXT ići baš direktno protiv AEW showa, a Vince je micromanager, za očekivati je da će on htjeti da i tim upravlja jer očito misli da radi dobar posao čim ne silazi sa čela.

AleksaVP
Član mjeseca
Član mjeseca

NXT TV

PostPostao/la AleksaVP » 27 srp 2019, 02:18

Svidja mi se ovo što su odradili sa stipulacijom 2 of 3 falls, obojica izaberu po jednu stipulaciju i ako je potrebna treća a naravno da je potrebna :D , izabere je Dži Em, mislim da toga do sada nije bilo..
slika

Natrag na “NXT”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.