NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

odlična epizoda koja je još jednom pokazala zašto je nxt po pitanju percepcije druga liga. A ta percepcija je danas finn balor. Sve što ne uspije na main rosteru sada mogu vratiti u nxt da se 'razvija'. premda je kvaliteta u nxtu miljama iznad main rostera.

iznenađenje koje je po pitanju percepcije korak nazad u karijeri nije iznenađenje. to je kao da sada messi potpiše za dinamo, super za dinamo, no svi ostali će kazati kako mu je karijera krenula nizbrdo.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Wulf7X »

NXT već dugo nije developmental teritorija a sad izgleda ide još korak dalje, ide live na televiziji i dovode zvezde u pokušaju da se napravi legitimnim trećim main brendom, siguran sam da će i Owens doći možda i još neko a verujem da je pitanje vremena kada će se prebaciti u većim arenama..realno ovo jeste korak unazad u toj WWE hijerarhiji ali opet gleda se i druga strana NXT je kvalitetniji show i od Rawa i od SD pa je možda ipak bitnije quality over quantity :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Ovaj novi NXT je užasno zamorno gledati jer samo redaju mečeve. Pogledao sam sve sem ME, sutra bi trebao biti puni review.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ovaj novi NXT je užasno zamorno gledati jer samo redaju mečeve. Pogledao sam sve sem ME, sutra bi trebao biti puni review.
Složiću se da im fale segmenti.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ovaj novi NXT je užasno zamorno gledati jer samo redaju mečeve
ne smijem ni pomisliti šta misliš o NJPWu :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST ne smijem ni pomisliti šta misliš o NJPWu
njpw nije tjedni program. velika razlika
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

Eh weekly show u americi od.70tih je uvijek bio malo promo malo brawla malo.meca malo reklama.Bas me interesuje kako ce publika prihvatit nxt u narednih sedmicama.Kaze Meltzer bili su isto pwg haha
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

@melloo to je kazao za osjećaj arene, ne na samu kvalitetu showa. te da je pitanje koliko će dugo moći s ovom arenom, te da ako krenu na put da će i to predstavljati nove probleme, pogotovo kada nxt nije bio poznat po tome da puni arene kada je na putu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Adam Cole vs Matt Riddle
Fenomenalno. Jebeno fenomenalno. Ne mogu ni nabrojati sve što smo vidjeli. Coleov brutalni Backstabber, Riddleovu snagu, Colea kao sneeky heela. Izdvojiću nekoliko sekvenci. Ono kad su se rokali kickovima, pa Riddle napravio Release German no Cole odmah kontrirao Ushigoroshijem. Onda Coleovi sjajni Panama Sunriseovi, pa Riddleov Broton sa top ropea. Ipak kao najbolji dio meča ću izdvojiti Riddleovu tranziciju u Bromission nakon što je Cole promašio Last Shot. Kraj je bio malo abruptan, ali neće smetati. Fenomenalan opener, TakeOver level meč.
10/10

Balor dobio ogroman pop, nadam se tho da neće previše likova dovoditi sa main rostera.

Dream imao prilično meh promo, tipično "Experience". Jedino što je malo bacio shade na likove koji misle da je peder lol.

Izgleda da CW stvarno prelaze. Sad se pojas zove NXT Cruiserweight Championship.

Io Shirai vs Mia Yim
Vrlo dobar meč, malo predug tho. Vidjeli smo dobrih stvari, Shirai naravno sjajna na top ropeu, Superplex, Dropkickovi, 619, generalno high flying na očekivanom nivou. Yim je pokazala svoje dobre strane onim Code Blueom. Shirain heel gimmick se dobro razvija, dobro igra tu ulogu. Meč je kao što sam rekao bio vrlo dobar, no ipak su ga mogli malo skratiti. Kraj dobro odrađen sa onim Sliding Kickom Shirai. Očekivan rezultat no ne vidim gdje to vodi Yim.
8/10

Ne znam puno o ovoj Nox.

Johnny Gargano vs Shane Thorne
I evo problema sa ovim novim NXT formatom. Prvi meč jebenog Johnnya Gargana nakon što je odlučio da ostane u NXT je velika stvar, no na ovom showu je to bio throwaway meč. Slažem se da je Gargano neko ko treba biti dio ove, zapravo prve full USA NXT epizode, ali onda su ga ili trebali bookati u neki segment ili u neki bitan meč. Meč kao meč je bio okej. Ništa posebno. Thorne ispao bolji od Gargana, imao je dobre dijelove kad je položio Gargana na apron i ona sekvenca Leg Lariat pa Cartwheel u corner. Svidjelo mi se i to što je Gargano iskoristio Poison Ranu, potez svoje žene. Dakle, okej meč, ali opet traćenje Gargana realno.
7/10

Shayna Baszler vs Candice LeRae
Ništa posebno takođe, priča meča je bila ta da je LeRae izdržljiva, ali ipak korak iza Shayne. Pozitivne stvari: Shaynino guranje LeRaine ruke u stepenice, LeRaeino povlačenje Shayne na apron i onda Diveovi. Generalno su dobro ispričali priču koju su htjeli, no opet nije bilo ništa wow. Negativna stvar: kraj. LeRae nije morala tapkati, pogotovo kad u modernom WWEu svi faceovi uvijek padnu u nesvijest, a nikad ne tapkaju. Ništa posebno, ali drago mi je što je Shayna još uvijek šampion.
7/10

Danny Burch vs Pete Dunne
Još jedan meč koji se dogodio samo da bi se dogodio. No, bilo je zabavno. Kul izmjene i par dobrih poteza, Powerbombova, onaj Burchev Rope Hung DDT itd. Svidjelo mi se i ono kad su izbjegavali poteze, kad Dunne prvi put nije mogao stompati Burchu ruke, pa je na kraju ipak uspio. Meč je kratko trajao i realno je bio beskoristan, ali makar nisu razvukli,
8/10

Dunne-Priest ha? Nezz, vidjećemo.

Undisputed Era vs Street Profits
Solidno. TUE imala dobar teamwork na Fordu, svidjela mi se ona kombinacija DDT pa prebacivanje u German Suplex. Pomalo predvidljivi spotovi tipa kad je Fish povukao Dawkinsa sa aprona. Dawkins imao najjače dijelove u meču kad je sam riješio TUE, pogotovo ono kad ga je O'Reilly Leapfrogao, a onaj jednostavno napravio Spear Fishu. No, svidjelo mi se i kad su TUE napravili Dawkinsu onaj Leg Sweep i onda to iskoristili u svoju korist. I kraj je bio dobar, uplitanje Stronga očekivano, ali kraj je bio brz pa se baš moglo prodati da Profitsi nisu bili dovoljno spremni na to. Dakle, bilo je dosta dobrih sekvenci, ništa sad da se da 4*, ali ništa loše takođe.
8/10

TOMMASO CIAMPA JEBOTE!!! OVO JE POPRAVILO EPIZODU!!! COLE-CIAMPA IDEMO!!!

Eh, usudio bih se reći da je NXT podbacio ovdje. Ne kvalitetom mečeva, ništa nije bilo katastrofalno, ali format showa stvarno nije dobar. Da, mečevi jesu srž kečera, ali ipak dobar meč mora imati i neku dobru podlogu + segmenti su zaista veoma značajni. NXT od kako je prešao na USA stalno gura mečeve, mečeve, mečeve što umori jer dosta tih mečeva nema neku podlogu pa ne ostavljaju dobar utisak. I da, koliko puta su rekli "limited commercial interruption" a skoro svaki meč po više puta bio prekinut reklamama. Od sljedeće sedmice ću probat NXT gledat u dva dana, možda će tako biti svarljiviji.
7/10

Vidjećemo Dynamite sutra.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

@ejdzejp1
A jbg, na NJPW eventima svakako rijetko kad gledam undercard.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Io ima cool theme song!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

bome ovo bi moglo značiti da su debelo izgubili

WWE released the following statement:

“Congratulations to AEW on a successful premiere. The real winners of last night’s head-to-head telecasts of NXT on USA Network and AEW on TNT are the fans, who can expect Wednesday nights to be a competitive and wild ride as this is a marathon, not a one-night sprint.”
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

moram se složiti da je ovaj 'samo mečevi' sistem prilično zamoran, to su sve redom dobri mečevi da ne bude zabune, ali je malo monotono

super povratci Balora i Ciampe
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST bome ovo bi moglo značiti da su debelo izgubili
The Wrap reports that AEW Dynamite drew 1.409 million viewers last night, easily beating NXT on USA which drew 891,000 viewers (which is down 11% from last week).

očekivano ako mene pitate, ipak je u pitanju prva epizoda showa koji se dugo čekao, a budući da imaju dosta sličnu publiku to objašnjava pad NXTa ispod miliona
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Wulf7X »

Nemoj da zezaš da se WWE oglasio o ovome :lol: :lol: :lol: OMG
slika
Odgovori