NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kako to niko nema 7 minuti da pogledaju kako je NXT uništia kayfabe u prvom meču :rant:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Riddle vs. Thatcher 4.25
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Dave

Riddle vs. Thatcher 4.25
Mislim da je preterao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Dave

Riddle vs. Thatcher 4.25
Mislim da je preterao.
I to za jedno 4.25 :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Dave

Riddle vs. Thatcher 4.25
Mislim da je preterao.
I to za jedno 4.25 :mrgreen:
Nemoj da si Orton, za 2* jeste otišao gore. Ali ono, njemu se meč svideo i to je to, jer je ovo jedan od mečeva koji nisu po svačijem ukusu.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheViper »

Tonight :D

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Mia Yim vs Candice LeRae
Ovo je bilo kratko no nije ni bilo zamišljeno kao pravi meč. No ipak izdvojiću dvije stvari: Yimin Forearm Smash LeRae na apronu koji je LeRae super sellala i bacanje LeRae u pleksiglas i barikadu. No kao što sam rekao kratko i double countout na kraju.
6/10

Dolazak svih onih žena mi je bio isforsiran. Dolazak Leeja je opet bio sa druge strane bio super, pogotovo kad je nosio Gargana kao dijete u Military Pressu.

Mia Yim/Keith Lee vs Candice LeRae/Johnny Gargano
Kao i prvi meč, kratko no bilo je zabavno. Verbalni sukobi Gargana i LeRae su mi bili presmiješni, a pogotovo kad je uletio da spriječi pin nad LeRae. Naravno lijepo je bilo vidjeti i Leeja kako ubija boga u njemu no kraj mi je bio kreativan sa ključevima u oko. Svidjelo mi se što je na kraju Gargano iskoristio i to što je Lee slučajno stavio prste ispod stepenica. Moram priznati, kad je Gargano uzeo NA pojas mislio sam da će ga uzeti i da će kopirati AEW no srećom nije. Gargano dobro igra ovog prljavog heela.
6/10

Vignette za Kross-Ciampa solidno.

Znao sam da će Lumis šutjeti tokom interviewa ali sam se počeo smijati kad je krenuo crtati.

Maverickov intervju je highlight showa bio. Išli su na to da se pravi da je opušten i da nema pritiska a vidjelo se da samo što ne pukne. Odlično odrađeno.

Cole-Dream Prime Target mi nije ostavio neki utisak. Doveli su oni tu i McAfeeja i ekipu. čak i McIntyrea, hypali su sve to, ali je to na kraju krajeva sve bilo tipično. Cole kao arogantni heel koji prijeti, Dream sa svojim "flamboyant" gimmickom. Sve je to već viđeno. Ne sumnjam da će meč biti sjajan, ali Prime Target im nije bio.

Hahahahahaahahah Lumisov crtež. Hahahahahahahahha

Isaiah Swerve Scott vs Tony Nese
A ono, tipični meč. Face je krenuo jako, heel je varao (ovdje je Nese fishhookao Swervea) i preuzeo inicijativu. Eto vidjeli smo lijep Brainbuster od Swervea i Drop Toehold od Nesea. Kraj mi se ne sviđa. Zbog čega su išli da Swerve dobije? Mislim, svakako je i Gallagher došao, mogli su napraviti i da Nese to iskoristi. Ovako Nese ispada totalni chump jer je svakako ušao u meč sa nulom iz turnira i sad opet poraz.
6/10

Breezango vs Undisputed Era vs Oney Lorcan/Danny Burch
Solidan tag. Na početku smo imali taj savez Breeza i Burcha protiv TUE no Strong je to kontrirao svojim Backbreakerom pa smo onda imali dio gdje su TUE dominirali. Fandango je imao lijepu sekvencu kad je lupao TUE Powerslamima što mi je bilo fino. Kraj mi je bio upitan. Okej, TUE su vidjeli Lumisa i to ih je poremetilo, to shvatam, ali gdje su Lorcan i Burch nestali. Lorcan je nokautirao TUE no onda je jednostavno nestao što je omogućilo Breezangu da dobiju. Očekivan rezultat i lijep Diving Legdrop Fandanga za kraj, no egzekucija cijelog tog dijela je bila dosta upitna.
7/10

Haha evo Singh Brothersa na steroidima.

Aliyah vs Santana Garrett
Koliko me je zapravo malo briga za ovaj story sa Stoneom, toliko me je ovaj meč i impresionirao. Bilo je dobro što je dosta više od onoga što sam očekivao. Lijep Neckbreaker Aliye na početku, onda je Santana imala lijepu Hurricanranu kojom je srušila Aliyu sa top ropea i Handspring Moonsault za kraj. Sasvim solidno. Odajem priznanje. Iznenadile su me pozitivno.
7/10

Ženski Prime Target je bio najbolji dio showa. Prije svega, koliko je bolji japanski kad se ne moraju derati. Ne vidim zašto forsiraju da se i Asuka i Shirai svako malo deru u kameru stalno. Onda, najbolji dio cijelog showa, Charlottin dio. Ne volim Charlotte, a ovaj reign pogotovo, no ovaj dio je bio fenomenalan. Prije svega, da, u pravu je. NXT publika joj je govorilo da ona "ne ide" u NXT, ali za razliku od Shirai i Ripley, Charlotte je jedina koja je započela u NXTu. Ona nije došla u NXT iz Japana ili sa indya, ona je dijete NXTa, a publika tretira Shirai i Ripley kao da su one NXT. Ripleyin dio je isto bio sjajan, prije svega jer je opisala sve kako je na kraju 2019. bila na vrhu, a onda je pala. Za razliku od muškog Prime Targeta, ovdje nisu morali biti u gimmicku. Mogli smo vidjeti i njihove ljudske strane. Sjajno odrađeno. Poboljšalo je show.

Cameron Grimes vs Bronson Reed
Bilo je kul kad je Reed rušio Grimesa i pokazivao svoju snagu. Tu je bio i lijep Senton. Naravno Grimes je dobio Cave Inom. Ništa drugo nisam ni očekivao.
6/10

Krossov napad mi je bio random.

Drake Maverick vs El Hijo del Fantasma
Ovo se čekalo. Naravno išlo se na to da je Maverick totalni underdog. Više puta je bio na ivici da ispadne. Onaj Roll Up na početku, Powerbomb na ringsideu, Boston Crab, Sitout Powerbomb no uvijek bi ostajao u igri. No i El Hijo del Fantasma je predstavljen kao zvijer. Osim toga što je većinu meča dominirao, kickoutao je iz 1 iz Maverickovog Diving Elbow Dropa. Onda su došli i oni maskirani, Drake ih je eliminisao i vratio se u ring da dovrši posao i.................................................El Hijo del Fantasma ga je pogodio Phantom Driverom i dobio. Jel me jebete? Jel me fakin zajebavate? Ne, ne, ovo nije moguće. Ovo nije istina. Nemam riječi. Ovo je....ne znam kako da ovo opišem. Imam riječ: sranje. Jebeno sranje. Ovo je kao da je Shawn Michaels dobio na WM 14, kao da je Triple H dobio na WM 21, kao da je Goldberg dobio Fienda (a da, to se dogodilo, mrš). Napravite cijelu priču, podignete simpatije za nekoga ko je uz svo dužno poštovanje bio nebitan prije svega ovoga i onda ovako završite. Ma nema šta.
0/10 za booking, 7/10 za sam meč.

Ne, ne, ne, ne možete popraviti to tako što će te dati Mavericku ugovor. Ako je on svakako zaslužio ugovor, to znači da je cijela priča oko ovog turnira bila apsolutna nepotrebna jer zaboga izgleda da ga nije morao osvojiti da bi vratio posao. Dakle, sve ono što je građeno posljednjih mjesec ako ne i više je bilo nepotrebno. Ne možete imati imati tortu i pojesti je u isto vrijeme. Ako ste već rekli da Maverick mora osvojiti turnir da bi vratio posao, onda otiđite do kraja sa tim. Neka pobjede i porazi znače, neka postoje posljedice. Ako ste bookali da Maverick izgubi, onda imajte muda: završite sa njim, a ne ovako.

Epizoda je imala potencijala, no kraj ju je dotukao. D-O-T-U-K-A-O.
5/10
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Čudno su odradili main event...

Ovo je trebala biti underdog priča gdje Maverick izlazi kao šampion i onda mu posle toga Triple H daje ugovor.

E sad ako su htjeli dati Fantasmi titulu mogli su da ga turnaju heela i da oni maskirani rade za njega i da su oni Mendoza i Wilde i tako bi se feud nastavio gdje bi Maverick napokon osvojio titulu kao još veći underdog...

Slabo odrađeno...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

WWE je jednostavno htio i jare i pare. Očito nisu htjeli Mavericka kao šampiona, ali nisu htjeli ni da ispadnu negativci pa da mu ne daju ugovor no onda je ispalo da je cijela ova priča o Maverickovom osvajanju turnira bila prazna priča jer očito nije morao dobiti turnir da bi dobio ugovor.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stani Spud izgubia? :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Savršeno, Breezango je nazad :clap:
El Hijo del Fantasma ga je pogodio Phantom Driverom i dobio.
Zezaš me :facepalm:
Ovo je kao da je Shawn Michaels dobio na WM 14, kao da je Triple H dobio na WM 21, kao da je Goldberg dobio Fienda (a da, to se dogodilo, mrš).
Nastavi niz: kao da je Batista dobio Bryana, kao da je Becky dobila Sashu (damn i to se desilo - dvaput) :lol:
Ako ste već rekli da Maverick mora osvojiti turnir da bi vratio posao, onda otiđite do kraja sa tim.
Misliš da će mu dati ugovor? Pa zar nije bio na onom videu za Slammiversary ili tako nešto? :think:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Dali su mu ugovor, Triple H se pojavio na kraju showa i Maverick je potpisao.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Dali su mu ugovor, Triple H se pojavio na kraju showa i Maverick je potpisao.
To je valjda ona retardirana fora tipa nisi uspio pobijediti ali trudio si se evo ti ugovor :snooty:
Zašto mu jednostavno niste dali pobjedu? Možda nekog i počne zanimati Cruiserweight titula, mene ne zanima još otkad ju je Murphy izgubio. Za El Hija Del Fantasmu nisam čuo do ovog turnira :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Onaj turnir 2018. je bio zadnji put kad je CW titula bila značajna. HHHovo preuzimanje 205a je ubilo diviziju.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Onaj turnir 2018. je bio zadnji put kad je CW titula bila značajna. HHHovo preuzimanje 205a je ubilo diviziju.
Ma i taj turnir mi je bio onak. Bio je dobar ali više sam očekivao od finalnog meča. Ovo stoji, HHHovo preuzimanje je ubilo diviziju.
Odgovori