NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST izvrstan main event, čista preporuka da ga pogledate, predobar meč
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HBK »

Fantastican promo Gargana i Colea. Bas su me nahaypovali za Takeover :clap:
Dva meca u sredini nista posebno, ali ME izvanredan! Kako sam samo uzivao u silnim atrakcijama. Na kraju zasluzena pobeda za Ricocheta i Blacka. Jedva cekam njihov tag mec na Takeover.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

početni segment izvrstan, ostalo manje više sve ništa loše ali ništa posebno, finale turnira je bilo okej, ali čak jedan od slabijih mečeva na turniru po meni
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

War Raiders vs jobberi
Kul mali prikaz snage tag šampiona.

Okej promo za Dunne-Walter

Oney Lorcan vs Jaxson Ryker
Ovo je bio skoro pa squash. Okej je ako se Lorcan oprašta od NXT-a i prelazi stalno na 205. Vjerujem da ćemo imati i Burch-Ryker.

Fenomenalan promo za NXT title meč. "I let a monster become the NXT Champion once, I won't allow it again" Naježio sam se na to. Ovo je Garganov momenat, vrijeme je da konačno uzme tu titulu.

U poređenju za promoom za NXT title meč, NA title meč promo nije bio toliko dobar. Nadam se da Dream brani. NA titulu još do sada niko nije odbranio na TakeOveru.

Lee-Dijak će biti dobro.

Drago mi je da su se sjetili da je Candice kečerka, a ne samo Garganova žena.

Kairi Sane vs Bianca Belair
Dobar meč sa nekoliko dobrih sekvenci. I ne, gospodo NXT komentatori, Shirai i Sane nisu jedine koje su dobile Shaynu. Ember Moon ju je dobila u njihovom prvom title meču na TakeOver Philadelphia.

Završni segment malo konfuzan. Komentatori su govorili da su NXT žene došle da se osvete Shayni za torturu i stvarno su odmah i napale nju, Duke i Shirai. No onda su Io i Bianca napale te NXT žene. Io na kraju uzela titulu i slavila sa njom u ringu, a Kairi uopšte nije ušla već je to samo posmatrala. Malo konfuzno, bilo bi logičnije da je i Kairi ušla u ring i suočila se sa Io jer je i ona u tom title meču.

Nije loše bilo
7/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Candice LeRae vs Aliyah
Nula od meča. Ova Aliyah izgleda veoma loše u ringu. Jedina stvar vrijedna spomena jeste LeRaein Step Up Senton, no nedovoljno da spasi meč.

Jaxson Ryker vs Danny Burch
Isto jedan kraći meč, NXT će sigurno odvojiti Rykera od Sonsa i pushati ga solo, ali ne vidim baš po čemu je on poseban. Mrcina je, ali to je sve. Finisher mu isto nije nešto, bukvalno Chokeslam obični. Nakon meča tipični heel napad Sonsa, ništa specijalno.

Street Profits vs Aichner/Barthel
Okej, najbolji meč ove epizode no to nije teško. Meč kao meč je bio prihvatljiv, jedan kraći tag meč sa malo bržim tempom. Svidjele su mi se Basement Dropkick kombinacija Barthela i Aichnera i kraj meča. No, jedna stvar mi nije jasna. Prije nekoliko sedmica Profitsi su naginjali ka heel turnu, no ovdje su bili faceovi. Čudno. Nadam se da će krenuti pushati Aichnera i Barthela.

Iskreno, 0 od epizode, ali ovo je tipični post-TakeOver NXT na kojem većina epizode ode na recap TakeOvera no mogli su staviti malo bolje mečeve. Ali ajde sljedeće sedmice ćemo vidjeti Dream vs Murphy. To bi trebalo biti dobro.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

vrlo dobra epizoda

Opening meč je bio super, Murphyja treba u NXT sad kad ima reputaciju i legitimitet nakon dobrog CW title reigna jer publika ga očito jako voli ovdje, bolje tu nego da propadne u 205 Liveu sad kad više nije prvak

Cole/Gargano segment je isto bio jako, jako dobar

main event okej s odličnim krajem, Shirai je zapravo koštala Sane pobjede kako bi zaštitila njeno zdravlje, šteta što Sane ode na main rosteru pa nećemo vidjeti skori nastavak te priče, bar ne u NXT-u, a sumnjam da će to preslikati na glavni roster jednom
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la SwitchBlade »

Murphy ti je sada na SD

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Velveteen Dream vs Buddy Murphy
Meč je objektivno bio dobar, ali se ja nisam nikako mogao uživiti. Vjerovatno jer mi je Murphy užasno generičan, čak mu je i theme song generičan. Inače, meč kao meč je imao par dobrih stvari, pogotovo onaj Dreamov roll u Dream Valley Driver i Murphyevi kickovi. No, kraj mi je bio prilično meh. Murphy je puknuo Dreama koljenom, a Dream je onda postao Hulk Hogan i odradio Famouser, Dream Valley Driver, Purple Raimaker i kraj. Zbrzan kraj.

Svako malo imamo ove Street Talkove sa Profitsima i nikad od njih ne bude ništa.

Gargano i Cole su imali odličan segment na početku, ali je bilo očito da će ga Strong napasti sa leđa. Na kraju smo dobili tipični heel beatdown. Meh.

Jel Keith Lee ozlijeđen? Čini mi se da je trebao imati meč sa Dijakovicem.

Nadam se da neće razdvojiti Eru.

Shayna Baszler vs Kairi Sane
Ovo je trebalo biti dosta duže za kraj jednog ovako bitnog rivalstva. No, dobro su predstavili Kairin očaj i želju da pobijedi. Zaletila se odmah na početku meča, nije pustila Shaynu iz submissiona do same 5-ice i na kraju ju je to koštalo. Dobro su napravili i ono sa Shirai, no opet kažem trebalo je biti duže. Nezz jel ovaj meč trajao 10 minuta uopšte.

Iznenađujuće hladna epizoda
6/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

SethFreakingRollins je napisao/la:QR_BBPOST Murphy ti je sada na SD

Pfff šteta
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
SethFreakingRollins je napisao/la:QR_BBPOST Murphy ti je sada na SD

Pfff šteta
Better to reign in Hell than serve in Heaven, zaminija je C (možda i D?) show za B show dineće bit korišten kako spada.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Jaxson Ryker vs Humberto Carillo
Par kul Carillovih high-flying poteza i to bi bilo to. Ne znam šta da mislim o Rykeru. Očito ga pushaju, ali ne znam, ne ostavlja mi neki utisak.

Sviđa mi se što u NXT-u segmenti imaju logičkog smisla. Riddle nije imao segment sa Coleom jer je script tako rekao, već jer je imao photoshoot pa su se sreli. Izgleda dosta prirodnije.

Aliyah/Borne vs Kacy/LeRae
Kul Sommersault Axe Kick od Kacy i kul kraj meča. Očito da grade ženske tagove, no ono što sam ja pomislio je koliko je ustvari glupo što je WWE skinuo titule sa Banks i Bayley. Zamislite Iiconics vs. Aliyah/Borne. To bi bio trainwreck.

Nikad mi neće dosaditi da gledam kako Shayna ubija druge žene.

Ohno je baš jobber to the stars. Ajde vidjećemo šta će biti sa Kushidom.

WAR RAIDERS vs Street Profits
Početak meča fenomenalan. U jednom trenutku sam stvarno pomislio da će Profitsi uzet. Meč kao meč je bio solidan, ali su postigli ono što su htjeli. Profitsi sada stvarno izgledaju legitimno i mogu ući u priču sa pojaseve. No, sviđa mi se što su Raidersi na kraju uzeli. Ipak su šampioni. Na main rosteru šampioni uvijek gube non-title mečeve, ali sviđa mi se što NXT to ne radi. Svidjelo mi se i što je Ford vrisnuo prije nego što će ga Hanson poklopiti.

Iskreno draže bi mi bilo da Yim skine titulu sa Shayne nego Io.

Johnny Champion vs Roderick Strong
Odličan meč sa tonom dobrih poteza. Strongov backbreaker na apron, Garganovi Spearovi, Garganova Hurricanrana u Superkick i još tona odličnih stvari. Strong ponovo izgleda kredibilno kao singles kečer. Na kraju očekivani upad Ere i znao sam da će Cole koštati Stronga meča. No, moram reći da mi Riddle izgleda potpuno nepotrebno ovdje. Shvatam da je tu da malo izravna izglede, ali opet mi je nekako random ubačen.

Slaba prva polovina, no druga polovina showa je razvalila.
8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (24.4.2019.)

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

šteta....

WWE no longer plans to have a TakeOver on June 8 in San Jose, says Wrestling Observer. There should be a new plan for the next one by Wednesday’s NXT tapings at Full Sail.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Forgotten Sons vs. Humberto Carillo, Danny Burch and Oney Lorcan
Meč kao meč ništa specijalno. Bilo je nekoliko dobrih stvari: Carillov Shiranui, Rykerov Polish Hammer Carillu i premoćna scena kad je Burch ostao sam okružen Sonsima. Iako još ne znam šta da mislim o Sonsima, sviđa mi se što nismo dobili 50/50 booking: Sonsi su ispali potpuno dominantni i stvarno sada mogu napredovati u NXT tag diviziji.

Okej, koja je svrha pitati Shaynu da li se kaje što je napala Io i Kairi? Da li je Shayna ikada pokazala kajanje za ijedan svoj potez?

Mia Yim vs Bianca Belair bi moglo biti dobro. Vidjećemo kako će NXT bookati Biancu nakon njenog prvog pravog poraza. Uvijek je najteže bookati tako nekog undefeated kečera nakon prvog poraza.

Dominik Dijakovic vs. Mansoor
Haha, kako su izbjegavali da kažu Saudijska Arabija. Prvo nisu rekli odakle je Mansoor, a onda su samo rekli da potiče sa Bliskog Istoka i iz zemlje u kojoj nije bilo kečera. Nisam očekivao da daju Mansooru ovoliku ofanzivu, mislio sam da će biti squash. No, i bolje da nije. Pokazali su se dobro i Mansoor i Dijakovic. Posebno mi se svidio Mansoorov Enzuigiri sa Dijakovicevih koljena.

Dreamova američka himna je bila fenomenalna. Vrhunac ove epizode i jedan od najzabavnijih segmenata u zadnje vrijeme. Dream je zvijezda.

Tenzije idalje u TUE. Ne znam, ne bih volio da ih razdvoje, no isto tako mislim da trebaju dati nekakav payoff za ovo bildanje tenzija, a ne da ispadne da je to sve bio plan i da su ustvari cijelo vrijeme bili složni.

Kushida vs Kassius Ohno
Meč je bio sasvim solidan, no moram priznati da sam očekivao da Kushida malo više dominira u meču. Ohno je većinu meča proveo u dominantnoj poziciji. No, makar smo dobili brutalni Sitout Facebuster. Na početku je bilo malo više hrvanja na patosu, no dobro, bilo je solidno. Kraj je isto bio okej, Kushida se dobro pokazao, čak smo imali i krv.

Vrlo dobra epizoda sa jednim fenomenalnim segmentom.
8/10
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

► Prikaži “Spoiler”
Vrijeme da pocnem pratiti NXT svaki tjedan :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori