NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

ne potpuno, pošto ako zbrojiš negdje si oko 2 milje, što znači da ima oko milja ljudi koje nije zanimao nxt ni u prvoj epizodi.

govorili su kako bi moglo biti dosta novih ljudi koji su nekada voljeli wrestling, a sada ne prate. najvažnije pitanje, a na to nemamo odgovor, je koliko je takvih u AEW brojkama.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

NXT može biti zadovoljan, samo 200k manje u odnosu na prve 2 epizode, što znači da AEW nije mnogo uticao na njih, a AEW je imao svoju prvuepizodu, koja je za nijansu bila sadržajnija, kao i nešto bolja od NXT epizode.
NXT u budućnosti može dati i dobar odgovor, mislim da će ići na to da NXT postane treći WWE brend, što bi im svakako dalo dodatne gledaoce.
Lično i neću ovraćati pažnju na broj gledalaca, već šta mi se više svidja. I što je bitno, obe epizode su bile kvalitetne, NXT bi mogao manje da liči na PPV, više na epizodu i biće u potpuno jednaki sa AEW epizodama, bar što se tiče kvaliteta.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne potpuno, pošto ako zbrojiš negdje si oko 2 milje, što znači da ima oko milja ljudi koje nije zanimao nxt ni u prvoj epizodi.
bilo je ljudi koji su gledali oba showa, a i nisam mislio da je broj ljudi koji su gledali NXT prošle sedmice a AEW ove enormno velik. oko 200k je prilično realan broj.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST kao i nešto bolja od NXT epizode
subjektivno, ali slažem se da su bez potrebe nakrcali show mečevima, bar 2 su bila nepotrebna
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST moram se složiti da je ovaj 'samo mečevi' sistem prilično zamoran, to su sve redom dobri mečevi da ne bude zabune, ali je malo monotono

super povratci Balora i Ciampe
Mislim da je upravo u tome problem. Većina mečeva je dobro, ali za 2 sata non-stop hrvanja trebaju ti bolji mečevi od dobrih.
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Tomke »

Dobar potez sto su Balora prebacili tamo je bio najbolji. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

dave

Adam Cole retaining the NXT title over Matt Riddle 4,25

Io Shirai pinned Mia Yim 3,5
Johnny Gargano beat Shane Thorne 2,75
Shayna Baszler beat Candice LeRae 3,5
Pete Dunne beat Danny Burch 2,5
Bobby Fish & Kyle O’Reilly retain the tag titles over The Street Profits 3,5
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

te će zbilja imati problem rasprodati dvorane., ili će morati tražiti manje dvorane.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Bolje da prvo idu s manjim dvoranama koje će sigurno napuniti pa ako vide da ima prostora za više onda se presele u veće. Bolje nego da idu obrnuto.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Gledao sam na preskoke. Solidan prvi match, main event isto kul, ali su nekih od ovih stvari u sredini mogli izbaciti vala. Razumijem kritike da su previse redali matcheve, fakat jesu. Balor je odlican return i jedva cekam da vidim kako ce ga koristiti sada. Licno bih volio da svako koga Fiend dobije na main rosteru predje na NXT, da ih izopci sa main rostera. Bio bi kul opravdanje sto su se vratili nazad - 1. Dijete NXTa koji zeli da pomogne svom brandu i 2. Strah od Fienda na main rosteru. Povratak Ciampe isto jako kul. NXT title scena je preko noci postala jako interesantna.

Ratinzi ostali konstantni oko 0.8, tako da mogu biti prezadovoljni. Jeste ih AEW potukao, ali to su mogli ocekivati u debitantskoj veceri. Ono sto ih treba brinuti je taj kljucni demo koji se stalno ponavlja od 18-34, koji je bio jako los. Sto bi trebalo cuditi, jer je NXT na neki nacin bas njima namijenjen. A ispade da je toj demografiji zanimljiviji SD. Ovim tempom bi se mogli razocarati u blizoj buducnosti, ali se nadam preokretu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT pregled (2/10) – Ostati kratak

Post Postao/la Sherpa »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la ante »

Tonight's WWE NXT episode will air live from Full Sail Live in Winter Park, Florida.

Tonight's show will feature Lio Rush challenging Drew Gulak for his NXT Cruiserweight Title. It's also just been announced that Isaiah "Swerve" Scott will face NXT North American Champion Roderick Strong in a non-title match, while Kushida will face WWE UK Champion WALTER in a non-title match.

WWE is focusing on the following points for tonight's show:

* Lio Rush challenges Drew Gulak for the NXT Crusierweight Championship tonight

* Kushida and WALTER to clash tonight on NXT

* How will Finn Bálor's arrival impact NXT?

* How will Tommaso Ciampa's quest to regain the NXT Title continue?

* Can anyone stop Shayna Baszler?

* Isaiah "Swerve" Scott to battle Roderick Strong

Ne cini se kao osobito zanimljiv show. CW mec bi mogao biti super, zavisi hoce li ici malo zesce u ringu nego inace. Zanima ce kako ce se odigrati ovo s povratcima Ciampe i Balora, hoce li Ciampa prvi ici na Colea a Balor imati povratnicki feud protiv nekoga pa onda na Colea. Dakota Kai ce vjerovatno ici na Shaynu sljedeca i krajnje je vrijeme da Shayna izgubi pojas. Ne znam kakav je Scott u ringu ali Roddy je Roddy tako da ocekujem snazan mec od obojice.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

meni najavljeni mečevi izgledaju dosta dobro, a s Ciampom i Balorom mislim da bi epizoda mogla biti super

zapravo ne sumnjam u dobru epizodu, samo se nadam da će biti ovaj puta i nekih segmenata, a ne samo mečevi, valjda će Ciampa i Balor imati nekakve segmente

pretpostavljam njihov okršaj u bližoj budućnosti pošto su obojica krenuli prema tituli
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

mnogo bolja epizoda, mrzim sto je Aliyah jobberka, cura je full package. Mnogo zanimljivija nego ova Ripley za koju HHH ima boner jer je maskulitetna cura
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

► Prikaži “Spoiler”
Koja su vaša mišljenja?
Odgovori