NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

ima smisla zbog toga što će Strong u jednoj od dvije spomenute epizode dobiti title shot, tako da će biti zastupljen na tim epizodama i logično je da ga promoviraju na ovaj način
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

@maki ako najvaljuju stronga za veliki nxt meč na prvi dan onda ima smisla da je on na posteru

@alenb moguće da usn nije još oslobodio satnicu za dva sata, ili možda ne žele dva sata :D ili sam ja krivo shvatio :think:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST moguće da usn nije još oslobodio satnicu za dva sata, ili možda ne žele dva sat
ovo se odnosi samo na prve dvije epizode kako sam ja shvatio a za ostale će biti oba sata na networku

tako da je moguće da nemaju za ta prva dva tjedna slobodan taj drugi sat, ali mi onda nije jasno zašto je WWE onda odlučio uopće započinjati emitiranje na USA prije nego im satnica bude omogućena, premda je to možda zato što žele krenuti s emitiranjem prije AEW-a kako bi vidjeli kako stoje
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST zašto je WWE onda odlučio uopće započinjati emitiranje na USA prije nego im satnica bude omogućena, premda je to možda zato što žele krenuti s emitiranjem prije AEW-a kako bi vidjeli kako stoje
odgovorio si sam na svoje pitanje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
Ali su svejedno trebali ubaciti tag šampione u sliku. Nije kao da Adam Cole ima zakazan meč za prvu epizodu pa je ipak na posteru.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

ali je glavni prvak. zato je na slici, da netko ne posmili da je titula za koju se bore glavna
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Ne kontam tu logiku. Pa mogli su napraviti jedan poster sa svim šampionima i staviti Colea u sredinu, a onda napraviti postere i za najavljene mečeve. Jer ovako izgleda jadno da tag šampiona nema. Plus ne znam ni da li Baszler ima išta najavljeno za prvu epizodu pa je na posteru.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jer ovako izgleda jadno da tag šampiona nema.
govoriš o komapniji kojoj tag tim nikada nije bio važan

plus, pitanje je koliko je bilo razmišljanje vezano uz aew koji ima turbo jak fokus baš na toj diviziji
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

NXT je uvijek tag timovima posvećivao više pažnje nego main roster i uvijek im je davao prostora da pokažu umijeće. Ima i NXT tag divizija problema naravno, ali tag timovi se u NXTu ipak poštuju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

slažem se i ne osporavam, neki od najboljih nxt mečeva su mi tag tim mečevi (diy revival), ali sada odlaze na tv. I koliko god neki pokušavaju tvrditi suprotno, mislim da će napraviti korak bliže main rosteru nego indy sceni.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

– Despite moving to a traditional TV provider later this month, NXT will not be treated like a “main roster” brand. The WON reports that the idea of bringing people from NXT to Raw and Smackdown as main roster callups will continue, and there are plans for people to be called up as was noted in an earlier report about the planned draft special in October.

The announcing teams for the three shows are expected to be separated for now, which would likely mean Corey Graves would no longer be on both shows. The draft is planned for the second week of Smackdown’s move to FOX Sports in order to try and keep the ratings momentum going.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

U ovo će bit super

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Vrijeme je da konačno nakon dugog vremena pogledam čitavu NXT epizodu, ne hajlajte. :naughty:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Pro Wrestling Sheet said recently that NXT TakeOver won’t take place over Royal Rumble weekend next year. There’s speculation that WWE will air TakeOver events the same nights as AEW pay-per-view shows.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Opsjednuti su AEW-om
Odgovori