NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sake »

Ovosedmični segmenti sa BroserWeightsima su nešto neopisivo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Kako neuvjerljiv promo Stronga.

Lio Rush vs Jordan Devlin
Vrlo dobar opener. Vidjeli smo dosta stvari. Devlin imao lijep Elevator Backdrop, pa onda Rush pokazao svoje high-flying umijeće. Bilo je kul i kad su se rokali Spinning Kickovima. Svidio mi se i Devlinov Standing Spanish Fly i to što su igrali na to da je Rusha sjebala njegova agresivnost. Dobro odrađeno i dobar meč.
9/10

Lol Nox-Kai se nastavlja?

Ciampin promo i napad na Theorya super odrađen. Pošto je Ciampa rekao da on ne može ostvariti svoj cilj sa Garganom u NXTu, mislim da ćemo imati Loser Leaves NXT stipulaciju.

Grizzled Young Veterans vs Joaquin Wilde/Raul Mendoza
Okej za tipični NXT TV meč. Lijepa Backbreaker kombinacija GYVa na ringsideu, bilo je kul i kad je Drake preko Mendoze roknuo Wildea na apronu. Tako da...zadovoljan sam.
7/10

Broserweights vs Oney Lorcan/Danny Burch
Prejak Riddleov promo o suspendovanom peharu. Meč je bio solidan, no ja se ne mogu uživit u Lorcanove i Burcheve mečeve jer ih odmah asociram sa filler mečevima. Lorcan i Burch su imali lijepe STF submissione na Riddleu, bilo je kul i kad je Riddle no-sellao Burchu a ovaj ga samo pokosio Clotheslineom. Dunne standardno, lomljenje prstiju itd. Sve u svemu okej.
7/10

Joj zar stvarno idu sa ovom America pričom za Forgotten Sonse? Joj...

Keith Lee vs Kona Reeves
Ahahaha, kako prejako. Jedan od zabavnijih squasheva.
N/A

Okej, Lee-Dijakovic ćemo izgleda opet imati. Moraju ipak biti oprezni da to ne preforsiraju i da se publika ne zasiti.

Chelsea Green vs Kayden Carter
Ništa posebno. Bilo je eto pamtljivo kad je Green stala Carter na kosu i tako je spriječila da je Roll Upa.
5/10

Bianca-Charlotte će biti dobar meč, ali će Bianca izgubiti. To mi se ne sviđa, no to mogu reći za čitavo ovo uvezivanje Charlotte sa NXTom.

Roderick Strong vs Velveteen Strong
Sviđa mi se tok ovog feuda. Dream nikad nije bio pravi face pa je dobro da idu sa tom malo sivljom pričom. Vrlo dobar meč. Odmah od početka se vidjela ta mržnja npr. kad je Dream roknuo Stronga glavom od stepenice. Onda je bilo moćno kad je Dream namjerno forsirao Backbreakere kako bi još više ponizio Stronga. Holy shit trenutak je bio Strongov Backbreaker Dreamu kad ga je posadio na top turnbuckle. Strong imao i lijep Stronghold. Kraj je dobro odrađen. Očekivana pobjeda Dreama, ali TUE napad mi govori da se feud nastavlja.
9/10

A onako...ništa nije bilo loše, ali je dobar dio showa bio prazan.
7/10
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la SwitchBlade »

Ovo mi daje predosjećaj da će se Bianca uplesti u trenutnu Rhea/Charlotte priču pa bi mogli dobiti triple threat za titulu na Maniji.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ovo mi daje predosjećaj da će se Bianca uplesti u trenutnu Rhea/Charlotte priču pa bi mogli dobiti triple threat za titulu na Maniji.
Ne vjerujem. Charlotte će vjerovatno dobiti čisto ili će eventualno biti neki prljav kraj i Charlotte-Belair će se onda razriješiti na nekoj drugoj epizodi ili eventualno na TakeOveru pred Maniju jer svakako tu neće biti ženskog title meča.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo je čisto da Charlotte dobije pobjedu u NXT-u pred meč za titulu. Solidan izbor protivnika.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

#rejtingz
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheViper »

Nek je NXT-u srecan 10-ti rodjendan :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ovo mi daje predosjećaj da će se Bianca uplesti u trenutnu Rhea/Charlotte priču pa bi mogli dobiti triple threat za titulu na Maniji.
Mislim da neće mešati Baincu, izgubila je meč za NXT titulu, a trenutno je i jasno da je iza Rheae, mislim da će više poslužiti Flairovoj za taj meč.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Po meni ne bi to bilo dobro. Nema Bianca dovoljno kredibiliteta pored njih dvije jer je izgubila meč na Takeoveru.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Tampa

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »





NXT will take place at the WWE Performance Center in two weeks. It was announced on tonight’s episode by Triple H that the March 11th episode will take place from the Performance Center and will be a “Fan Appreciation Night.”

The change in venue is due to the fact that the Full Sail Hall of Fame week takes place that week.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Dominik Dijakovic vs Cameron Grimes
Dijak imao lijep Discuss Kick pa i lijep Moonsault. Bilo je dobro i kad je preokrenuo Grimesa Clotheslineom. Neočekivan rezultat. Nije bilo čisto, ali nisam vjerovao da Grimes ima šanse.
8/10

Balorov promo je bio dosta loš, pa je ulazak Imperiuma bio spas za segment.

Mia Yim vs Xia Li
Potrošili su jedan potencijalno dobar meč da bi imali interference. Ali hajde drago mi je da heel Kai više ne reda samo neuspjehe.
BRET HART

Tommaso Ciampa vs Austin Theory
Bilo je brutalno kad je Ciampa bacio Theorya u stub. Theory je super ispao. Imao lijep Blockbuster pa je bilo dobro i kad je Ciampu bacao u barikade isto kao što je i Ciampa njega prošle sedmice, ali šteta što se nisu na to duže fokusirali. Sve u svemu dobar meč. Pružili su što su trebali.
8/10

Garganov upad sjajan. Ovo je promjena koja je trebala Garganu.

Moram priznati da očekujem malo više tenzije u Undisputed Eri. Nekako mi previše lagano podnose to što su izgubili 3 pojasa. Strong-Dream sljedeće sedmice će biti dobro, ali ne očekujem nikakvo iznenađenje: Dream dobija i ide na Colea.

Killian Dain vs Bronson Reed
Kul hoss meč. Dain imao lijep Samoan Drop, Reed kul DDT sa konopaca, malo su se rokali i tjt. Zabavno je bilo.
7/10

Forgotten Sons vs Grizzled Young Veterans
Nisam se mogao uživiti. Ova USA priča mi je glupa a i meč je većinom bio generični tag. Eto spomenuću da je Cutler imao fin Double Underhook Backbreaker i Fisherman Driver. Bilo je dobro i kad su GYV bacili Rykera u stepenice. Ali overall, ništa specijalno. Generični tag sa očekivanim pobjednikom.
6/10

Jej Nox-Kai opet. Bezveze mi je to što eto Nox sad vjeruje da se ova Gonzalez ne može umiješati jer je kavez kao da većina Steel Cage mečeva nema interferencea.

Charlotte Flair vs Bianca Belair
A joj...jedno 80% meča se nije ništa dešavalo. Tek kad je meč postao bolji je na samom kraju kad je Charlotte kontrirala Biancine podignute noge u Boston Crab. To je bio lijep spot. I Spearovi su bili lijepi mada je kraj bio abruptan dosta. Iskreno ovo je dosta podbacilo. Očekivao sam da će se više potruditi sa Flairin prvi meč nazad u NXTu.
7/10

Okej, najgori dio showa. Jebote Flair ima Belairinu nogu u stolici, a Ripley ulazi i radi svoje tauntove na ringsideu. I onda naravno Flair ubije boga u Belair (ajde makar nije samo pustila stolicu i gledala u Ripley). Majko mila kako glupo. Ovaj story će biti takvo sranje.

Prilično meh epizoda, dosta isprazna i iako je bilo dobrih trenutaka, sveukupno je moglo dosta, ali dosta bolje.
6/10
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

WALTER/Balor ima moje interesovanje
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Balor neka beži od mikrofona, jednostavno nije za njega.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Ova brojka nine tako loša, ali mislim da nije dovoljna da nxt ne generira gubitke. Pogotovo kada pogledaš koliko ljudi je na nxt ugovorima, preko 100 ih kao hrvači, uključujući one koji još nisu nastupili te samo treniraju. Dodaj trenere, kamermane, produkciju... I dalje mislim da ne pokriva minus. Premda uz merch, možda i pokriva

slika
Odgovori