NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la ejdzejp1 »

meni se sviđa što će epizode trajati 2 sata, imaju dosta ljudi kao Lee i Dijak koje nisu koristili baš najbolje jer nisu imali prostora, a ovako će oni dobiti dosta više TV vremena
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

camera work je isti i na main rosteru i u NXTu, tako da se to ne može promijeniti na gore nikako
Maki je napisao/la:QR_BBPOSTIli je možda Meltzer pogriješio. :D
šta reče :o nema šanse da je Meltzer pogriješio, sigurno su planovi promijenjeni kao i svaki put kad on ne pogodi
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Ono... Ljudi sada uzimaju na zub to što se nije objavilo na rawu kako je rekao nego pol dana kasnije. Kog jebeno briga, pošto je sasvim moguće da je to bio plan kojeg su promijenili. Važno je da je rekao što će se najaviti, i što se na kraju najavilo.

Rađe se zapitajte koliko non wrestling novinara je znalo, a nije ništa reklo pošto wweu ljube dupe.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

Aew i nxt ce se preklapati samo na istocnoj obali
Ae ce ici lajv a nxt ce ici ko sd i raw u 8 u svim vremenskim zonama
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ono... Ljudi sada uzimaju na zub to što se nije objavilo na rawu kako je rekao nego pol dana kasnije. Kog jebeno briga, pošto je sasvim moguće da je to bio plan kojeg su promijenili. Važno je da je rekao što će se najaviti, i što se na kraju najavilo.

Rađe se zapitajte koliko non wrestling novinara je znalo, a nije ništa reklo pošto wweu ljube dupe.
samo mi je smiješno kako se Meltzer uvijek izvlači na promjene planova, nikad nije rekao da je bio u krivu. stoji to da je ovo za najavu NXTa bilo nebitno jer je objavljeno par sati kasnije.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Roman Empire »

slika

Imali su video o tome na YouZubeu i stavili su ga na privatno.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Roman Empire »

Vratili su... :clap: :dance:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Pa jel bio u krivu? Nemaš pojma, kao ni ja
Zato što neznamo dal su u bilo kojem trenu planirali to tada napraviti. To što su napravili pol dana ranije da pretpostaviti da jesu. Meltzer samo prenosi informacije koje dobije, a one su kazale kako su tada planirali. Nije ovo njemu palo ujutro na pamet te je odlučio govoriti o tome.

Osim toga,kada ga netko bude slušao sa odmakom od 10-15 godina... Kao što sada rade za one dvijetisućite ili gdjegod su... Neće biti važno dal je bilo na rawu ili ne, bit će važno da je konačna informacija bila točna.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Rađe se zapitajte koliko non wrestling novinara je znalo, a nije ništa reklo pošto wweu ljube dupe.
Ljubi i Meltzer AEWu dupe.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Rađe se zapitajte koliko non wrestling novinara je znalo, a nije ništa reklo pošto wweu ljube dupe.
Ljubi i Meltzer AEWu dupe.
Ni najmanje. Možda je pristraniji prema njima, ali ako si ga ikada slušao, čuo bi kako i njih kritizira kada to ima osnove. Plus, odnos wwea prema novinara i odnos aewa prema novinarima je itekako različit.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Rađe se zapitajte koliko non wrestling novinara je znalo, a nije ništa reklo pošto wweu ljube dupe.
Ljubi i Meltzer AEWu dupe.
Ni najmanje. Možda je pristraniji prema njima, ali ako si ga ikada slušao, čuo bi kako i njih kritizira kada to ima osnove. Plus, odnos wwea prema novinara i odnos aewa prema novinarima je itekako različit.
O daj molim te, još se sjećam kad je spinovao to što je AEW morao povući Pac-Hangman sa DoN u nešto pozitivno. Zar misliš da ne zna ko su Jerichovi tajni partneri? Kad je WWE u pitanju, uvijek spoila.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

Ne zna jer mu Bucksi ne govorie.Zadnji put kad su mu rekli to je bilo oko Paca i on je prenio prvi napravio im cijelu zbrku.Mislim da mu sad govore samo sto zele da zna.Al opet i od njega je uredu jer su mu oni kredibilni izvori bili zadnjih 5 godina.Ruka ruku mije
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Spin? Ajde molim te jedom uzmi i poslušaj što je govorio. Objasnio je što se dogodilo. Rekao da vjerojatno to nije isključilo buduću suradnju, premda da nije isključeno da ima zle krvi.

Dal zna, možda zna, premda je bilo i slučaja kada nije znao tko će se sve pojaviti za aew. Znaš koja je razlika? Ovdje mu vjerojatno kažu, bez skrivanja, i zamole da ne otkrije zato to žele dobiti reakciju. A znaš kako izgledaju wwe iznenađenja? Ili ti moram spomenuti tag tim partnera kojeg je braun imao na wm? Stvar je u tome da je jedno zbilja iznenađenje, a drugo mazanje očiju javnosti. (Kao lacey evens kao posebni sudac u nedavnom meču)

Aew njega tretira kao wrestling novinara, wwe ga ne tretira nikako. Iako vjerojatno nitko u toj jebenoj kompaniji nije pogledao proizvoda koje ista proizvodi koliko je on pogledao. Wwe će poslati na svaki retardirani jutarnji show svoje ljude, ali dati njemu nekoga za intervju?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

PA poznato je da niko od wwe wrestlera nema kontakta sa wrestling novinarima.Samo sa ovima iz tv kuca koji drze talk show emsiije.

SRS je pricao kako je na DON je bilo sve otvoreno prema njima
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Spin? Ajde molim te jedom uzmi i poslušaj što je govorio. Objasnio je što se dogodilo. Rekao da vjerojatno to nije isključilo buduću suradnju, premda da nije isključeno da ima zle krvi.

Ovo nije spinovanje? Odmah je okrenuo ploču na napad na WWE i krenuo hvaliti AEW kako oni nisu takvi kako bi umanjio činjenicu da skidanje jednog važnog meča sa velikog PPVa pred sam PPV nije dobra stvar. Da se desilo u WWE Meltzer bi ih prvi razapeo.
Dal zna, možda zna, premda je bilo i slučaja kada nije znao tko će se sve pojaviti za aew. Znaš koja je razlika? Ovdje mu vjerojatno kažu, bez skrivanja, i zamole da ne otkrije zato to žele dobiti reakciju.
Što znači da je pristrasan. Jednoj će kompaniji čuvati tajne, a drugima sve otkrivati.
Odgovori