NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

1.6. navodno idući Takeover, HHH će uskoro na Twitteru objaviti i gdje

bilo bi dobro da uzmu neku malu dvoranicu, ne baš Full Sail, ali da se malo maknu od velikih prostora i vrate nas u čar onih prvih Takeovera kad već ovako kasno najavljuju ga
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

@Maki jel Kushida zadrža finisher iz NJPW-a?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Je.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je.
:dance:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:jel Kushida zadrža finisher iz NJPW-a?
ako misliš na Back To The Future za sada je odgovor ne, Ohnoa je pobijedio Hoverboard Lockom
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la DVW »

Iz čiste dosade sad u krevetu pogledao zadnji NXT. Tri sjajna matcha i opuštanje uz kratki kompaktni show. Ne mogu se zakleti jel pratim, ali volio bi jer su mi WWE main roster showovi u toku jedne sedmice malo.

Ovako stoje stvari. 6 Man Tag Team match dobra zajebancija. Storytelling unutar samog matcha sjajan. Team work Forgotten Sonsa i high flying aktivnosti Meksikanca kao i tehnička potkovanost ćelavog lika što je ostao sam obilježili match. Ni na trenutak mi nije bilo dosadno, sve je bilo prilično brzo i uživao sam. Shayna govori o piratima. Zar Sane nije na SmackDownu? I u čemu je fora sa interviewima na cesti?

Dijakovic vs Mansoor još jedan brutalan match. Ovako se bookira tehnička powerhouse mašina koja je budući izazivač za mid-card titulu. Mansoor je izveo onaj cool spot koji ću sigurno zapamtiti kao fan wrestlinga lijepog za oko. Inače je Dominik dominirao većinu matcha i zakucavao protivnika. Finisher mu je predobar. Biće dobar feud njega i Velveteena. Takođe bi pohvalio i dizajn North American titule.

Pred main event debut Japanca recapaju Garganovo i Riddleovo ownanje Undisputed Ere i malo nam buildaju tenzije među ovima. Kushidin debut match ništa manje dobar od ostalih premda sam ja bio već umoran. Hrvački zahvati i postepeno ohrabrivanje Kushide da izvodi ludorije nesvojstvene liku njegove građe su mi se svidjele. Facebuster u ćošku i onaj punch na samom kraju pogotovo. Ovaj dečko bi trebao biti budućnost ako ničega onda NXT-a.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ovaj dečko bi trebao biti budućnost ako ničega onda NXT-a.
bojim se kako će on teško biti budućnost, pogotovo kada dođe na main roster. Za tjedan dana će napuniti 36, ostat će cca godinu dana u nxtu, kada dođe na main roster bit će proglašen prestarim i čekat će ga 205 sudbina
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I da je mlađi KUSHIDA nije neka karizma i bia je ace divizije za koju Vincea boli živi kurac.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Mia Yim vs Bianca Belair
Zabavan meč. Bilo je tu par dobrih kickova od Yim, nekoliko dobrih izmjena. Trash talk je bio kul, pogotovo kad je Yim šutnula Belair u guzicu. Isto tako mi se svidjelo što smo imali nekakvu progresiju u meču. Recimo Belair je prvi put uhvatila Yim nespremnu sa Splashom, no sljedeći put je Mia bila spremna i kontrirala je. Kraj je bio prilično inovativan i odličan. I Yim i Belair su zaštićene, Belair je dobila, ali nije bilo čisto pa se ovo može i nastaviti dalje. Dobro su to odradili.

Ovaj napad Forgotten Sonsa na Raiderse je bio presmiješan. Izgledalo je kao scena iz nekog B filma. Ryker se autom stvorio tačno da bi baš prepriječio put Raidersima, a Cutler i Blake su se teleportirali iza šampiona sa oružjem. Onda su ih udarali nekih 10 sekundi i odvezli se autom. Toliko smiješan segment iz nekog razloga.

Segment sa Io i Shaynom onako. Koliko se meni ne sviđa što će Shirai možda uzeti titulu Shayni.

Raul Mendoza vs Riddick Moss
Meč je bio onako. Mendoza je imao par kul high flying poteza, kraj meča je bio solidan. Mendoza je uzeo pobjedu, ali je meni Moss ostavio daleko jači utisak. Odličan gimmick lika koji je opsjednut vježbanjem, kako je samo koristio Mendozu umjesto tegova. Riddick Regimen je bio jedan od highlightova epizode. Samo naprijed.

Kushida opet u meču. Okej.

Matt Riddle vs Adam Cole
Odličan main event. Svega je bilo. Riddleovi Gutwrench Suplexi, kickovi. Dobili smo sick Fireman's Carry into Backstabber nakon kojeg smo dobili najbolji izraz lica ikad od Riddlea. Fenomenalna stvar. Onda smo imali i callback na TakeOver NY. Cole se isto skotrljao u Bromissionu kao i Dream, ali je Riddle ovaj put bio spreman. Ne smeta mi ni što je Riddle kickoutao iz Last Shota jer je to očito dio priče i callback na Gargana. Bilo je dakle svega, Riddle mi polako postaje draži. Sviđa mi se što svaki put neko iskoristi to što je bos, pa je eto i Cole iskoristio. Kickova je bilo tona, ali su svi bili odlični, pogotovo onaj zadnji Riddleov kad je nokautirao Colea. Mislim da su Riddlea ovdje dobro predstavili, pogotovo u onim situacijama kad je izubijao Colea. Kraj je isto tako odlično odrađen, mada baš ne vidim zašto je Strong kriv za Coleov poraz. Preporučujem ovaj meč, pogledajte ga.

Sviđa mi se što su O'Reilly i Fish glasovi razuma u TUE, ali ne želim da ih razdvoje pošto ima neke podloge za to (Kyle je uz Colea, a Fish uz Stronga). Nadam se da ćemo dobiti Cole-Strong feud.

Odlična epizoda sa fenomenalnim main eventom i jednim kul novim gimmickom
9/10
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

@Maki Znao sam da ćeš početi da gotiviš Riddlea :citam:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (8.5.2019.)

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

A new report from the WON contains some perspective on whether NXT makes money for WWE overall. While Triple H has said in the past that the brand is profitable, the site reports that if you were to look at the numbers as if NXT was a separate company it would not be pulling in a profit for the company, though it’s not entirely because of the brand itself.

The site reports that the average NXT star makes $80,000 a year and that because of this, their hotels are paid for on the road unlike main roster talent who make much more and pay for their own lodging. The NXT crew’s travel costs are also paid for by the company and that the total cost of talents is about $8 million a year. That compares with $6.4 million in ticket gross and $1 million in merchandise, meaning that talent salaries alone don’t even get covered, much less marketing, promotion, rentals, TV taping costs, etc..

That said, part of the problem is that unlike Raw and Smackdown, NXT does not bring in any TV revenue. (You could conceivably factor in a portion of WWE Network sales, but not much when you consider all the other shows, PPVs, etc.) In addition, the costs of the Performance Centers in Florida and the UK are part of the greater company’s developmental costs. The gist here is that while it may be a bit much to say the brand is profitable on its own, it likely isn’t any sort of financial concern at this time.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa zna se da NXT ne zarađuje, ništa novo tu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST A new report from the WON contains some perspective on whether NXT makes money for WWE overall. While Triple H has said in the past that the brand is profitable, the site reports that if you were to look at the numbers as if NXT was a separate company it would not be pulling in a profit for the company, though it’s not entirely because of the brand itself.

The site reports that the average NXT star makes $80,000 a year and that because of this, their hotels are paid for on the road unlike main roster talent who make much more and pay for their own lodging. The NXT crew’s travel costs are also paid for by the company and that the total cost of talents is about $8 million a year. That compares with $6.4 million in ticket gross and $1 million in merchandise, meaning that talent salaries alone don’t even get covered, much less marketing, promotion, rentals, TV taping costs, etc..

That said, part of the problem is that unlike Raw and Smackdown, NXT does not bring in any TV revenue. (You could conceivably factor in a portion of WWE Network sales, but not much when you consider all the other shows, PPVs, etc.) In addition, the costs of the Performance Centers in Florida and the UK are part of the greater company’s developmental costs. The gist here is that while it may be a bit much to say the brand is profitable on its own, it likely isn’t any sort of financial concern at this time.
Jebe mi se jel zarađuju pare, trilion puta je zabavniji od main rostera na kojem se nešto dobro desi jednom u 500 vijekova. Kad bi MR imao feudove kao Gargano-Ciampa, Baszler-Sane ili mečeve kao Gargano-Cole ili TUE-Moustache Mountain?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

NXT im i služi za dobro feudove i mečeve, a sa bogatijom scenom upravlja dekica.
Odgovori