NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Ovo je svakako bilo više od očekivanog, možda je bilo veće interesovanje zbog prve epizode, ali vreme će pokazati...
Imali su dobruepizodu, pa ne bi bilo iznenadjenje ako bi nastavili sa gledanošću iznad 1m.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bolje od očekivanog al triba vidit oće li uspit zadržat gledanost, doduše ako NXT bude dobar ko šta je i do sad ne vidim zašto ne bi imali solidne brojke.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Bolje od očekivanog al triba vidit oće li uspit zadržat gledanost, doduše ako NXT bude dobar ko šta je i do sad ne vidim zašto ne bi imali solidne brojke.
Mislim da bi Raw sa ovakvim stavom išao na 3m...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je svakako bilo više od očekivanog
nije, kladinoce su i stavile najniži koeficjent baš u ovom rangu, preko 1,25 je po njima bilo neočekivano
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je svakako bilo više od očekivanog
nije, kladinoce su i stavile najniži koeficjent baš u ovom rangu, preko 1,25 je po njima bilo neočekivano
Meni jeste, niti sam pratio te kladionice, niti sam očekivao toliko, ali iskreno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

ovdje je jedno razmišljanje o kojem nisam do sada razmišljao.

ova brojka su ljudi koji su došli gledati wrestling, a ne imena

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ovdje je jedno razmišljanje o kojem nisam do sada razmišljao.

ova brojka su ljudi koji su došli gledati wrestling, a ne imena

Pa lično ću gledati kada mi se pruži prilika, vredi izdvojiti vreme za NXT.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Wulf7X »

Vrlo je verovatno da će brojke malo opasti ali i sa druge strane ja npr nisam gledao ovu prvu epizodu tek po nešto na yt što mi se dopalo pa ću gledati ako budem mogao nadalje, tom logikom možda budu išli i gledaoci u Americi.

WWE treba neka imena sa Raw i SD prebaciti na NXT i tamo raditi nešto korisno i eventualno spasiti karijeru, evo primer Lio Rush bio je iritantni privezak Lashleyu dok nas je NXT podsetio da je on zapravo vrlo dobar u ringu :)
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

EC3 i Mojo Rawley, Ascension sam zaboravio da postoje. Svi oni bi trebali u NXT.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Bit će opet super epizoda

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Biće još sigurno neko iznenadjenje, neki return, nesto tako kao sto je bilo sa Rushom prosle sedmice.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Lee i Dijaković razvalili, kakav desetminutni sprint
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Koji vrag je ono bilo sa Undisputed Erom? Zašto nisu imali promo, već su se pojavili samo 5 sekundi?

Keith Lee vs Dominik Dijakovic
Nije bilo ni blizu njihovog prošlog meča, ali je bilo dobrih stvari. Dijakovic je imao brutalan Chokeslam na Apronu, obojica su pokazali da znaju napraviti dobar Moonsault, a naravno najbolji potez meča je bio onaj Dijakov Flip Powerbomb. Dobro su predstavili tu heavyweight borbu. Ako je Dijakovicev Powerbomb bio najbolji POTEZ meča, najbolji trenutak meča je bio Leejev kickout iz Dijakovicevog Moonsaulta. Prejebeno se digao i ubio Dijaka pogledom. Kroz cijeli meč je nekako išla priča da je Lee ovaj put jedan korak ispred i na kraju je i dobio meč očekivano.
8/10

Dakota Kai vs Taynara
Ništa specijalno, Kai je imala par kul kickova, pogotovo one kickove iz zaleta u corner. Očekivana Dakotina pobjeda i nadam se da gledamo sljedeću NXT žensku šampionku. I Taynara je dobila priliku da nešto pokaže i imala je i ona nekoliko kul kickova.
6/10

Matt Riddle vs Killian Dain
Ovo je bilo sjajno. Na početku smo imali pravi wrestling meč i vidjeli smo dobre stvari. Dainova Powerbomb - Elbow Drop sekvenca je bila kul, a Riddle je pokazao svoju snagu onim Alabama Slamom. Međutim, kad su prešli na one Street Fight stvari, meč je ušao u veću brzinu. Fenomenalno je bilo kad je Dain Crossbodyem probio Riddlea kroz onaj zid, pa kad je Riddle napravio Dainu Senton kroz sto. Napravili su i odličan throwback na njihov prošli meč kad je Dain dobio Vader Bombovima, ali ovaj put mu to nije pošlo za rukom. Riddle je imao prejeben Knee Kick Dainu kroz stolicu i naravno bilo je tu i makljaže kendo stickovima. Kraj meča je dobro odrađen. Komentatori su tokom cijelog meča isticali kako Riddle ima najveću prednost kod submissiona. I na kraju je baš dobio submissionom, Fujiwara Armbarom. Dobro je napravljeno.
9/10

Odličan segment sa Coleom. Uvijek volim kad neko sjebe arogantnog Colea lol.

Rhea Ripley vs Kayden Carter
Ovo je zapravo bilo ful zabavno. Odmah smo imali eksplozivan početak meča onim Dropkickovima. Ona Carter mi je čak ispala bolje nego Ripley, imala je 2 kul Hurricanrane, pogotovo onu drugu. Ripley je dobila na kraju, nije bilo ništa posebno, ali sam se zabavio što me začudilo. Ocjena će biti malo viša nego što je realna.
7/10

Oney Lorcan/Danny Burch vs Ever-Rise
E ovo je bilo dosadno. Generični WWE tag. Na početku nekoliko izmjena, heelovi preuzmu inicijativu, dominiraju, faceovi naprave comeback i dobiju. No, ajde, fokusiraću se na dobre stvari. Oni Kanađani su imali kul Backbreakere i timske kombinacije tipa Backbreaker - Knee Kick, a kraj meča sa onim urlanjem Burcha i Lorcana je bio kul. I eto, kad je Burch ovu dvojicu posložio, pogotovo kad je onog jednog rokno Headbuttom. No, sveukupno bezveze.
5/10

Cameron Grimes vs Raul Mendoza
Užasno je zamorno ovako gledati mečeve zaredom bez ikakvih segmenata između, pogotovo ako mečevi nisu nešto. Ni ovaj nije bio nešto. Ajde početak je bio sjajan, Grimes je opet htio sve završiti u prvih par sekundi, no Mendoza je bio spreman. Svidjelo mi se kad je Grimes okrenuo onaj Mendozin pokušaj Crossbodya u nekakav kvazi-Moonsault. No, onda smo upali u dosadniji dio meča gdje se Grimes fokusirao na Mendozinu ruku. Zadnji dio meča je bio opet nešto bolji, Mendoza je pokazao svoj high-flying, svidjelo mi se kad je napravio zvijezdu i onda puknuo Grimesa koji je bio na konopcima. Vidjeli smo i kul Mendozin Avalanche Frankensteiner i da, Grimes ima taj eksplozivni finisher koji eto doprinese da kraj meča bude eksplozivan. Nešto bolje od prošlog meča, no publika je bila mrtva.
6/10

Imperium vs Kushida/Breezango
Bilo je dobrih stvari, tipa kad je Barthel ubio Breeza na ringsideu i generalno Imperium je imao dobar teamwork na Breezu. Svidjeli su mi se i stereo Dropkickovi Aichnera i Barthela. Imperium nije imao neke flashy poteze no mislim da to odgovara njihovom gimmicku. Imperium je imao i jednu od boljih "povlačenje protivnika sa aprona dok protivnik u ringu treba tag" sekvenci. Nekako je kul izgledalo i bilo mi je žao Breeza. No, mislim da su previše vremena potrošili na dominaciju Imperiuma nad Breezom. No, makar smo dobili presmiješnu situaciju kad je publika booala Imperium jer udaraju Breeza u facu. Fandango je imao kul sekvencu kad je sam počistio cijeli Imperium, no Kushida se nije puno pokazao. Da, na kraju je uzeo pin i to lijepom kombinacijom i kul coverom, no najmanje je pokazao od svih u meču. Ne znam koliko je pametno što je Imperium odmah izgubio u svom NXT debutu. Bolji meč od prošla dva, ali isto ništa vau.
7/10

Očekivan napad Waltera.

Joj, prvi sat je bio dosta dobar sa dva veoma dobra meča, no drugi sat je bio skoro pa potpuna katastrofa. Bolje da su ubacili neki promo segment, nego da su samo redali heat-less mečeve koji ničemu nisu puno valjali.
7/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (25.9.2019.)

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori