NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Fallen »

Dovoljno da sruši Punkov reign :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
Nepročitan postod Fallen » pre manje od minuta

Dovoljno da sruši Punkov reign
Bork je to već napravio.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la ante »

Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Heel Gargano.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Riddle
Lee
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Heel Gargano.
Da, ali ne znam kako bi funkcionirala heel Cole/heel Gargano dinamika (inace sam za to da world title mecevi bude face/heel kombinacija). Ali bilo bi dobro da Gargano osvoji sto prije, jednostavno mora iskoristit momentum koji sad ima.
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Fallen »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
Nepročitan postod Fallen » pre manje od minuta

Dovoljno da sruši Punkov reign
Bork je to već napravio.
To se ne računa. Brock je branio pojas dva puta u pola godine. Ovde je reč o pravom prvaku.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Riddle
Lee
A dobro, ja sam vise mislio na main event scenu. Riddle i Lee su trenutno zauzeti sa svojim pojasevima ali bi mogli preci na NXT titulu u bilo kojem krenu, Lee pogotovo, a sto se Riddlea tice volio bi da ostane s Dunneom jedno duze vrijeme, meni su oni super tim ali steta sto je Dunne zapeo u Engleskoj. Mislim da im je korona pobacala dosta planova u vodu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Heel Gargano.
Da, ali ne znam kako bi funkcionirala heel Cole/heel Gargano dinamika (inace sam za to da world title mecevi bude face/heel kombinacija). Ali bilo bi dobro da Gargano osvoji sto prije, jednostavno mora iskoristit momentum koji sad ima.
Pa imali smo već heel Cole/heel Balor. Čini se da NXT nekad zna napraviti i heel/heel. Realno ne bih Leeja gurao u priču za NXT pojas, on mi je u ovom trenutku savršen kao NA champion.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ako Dream ne uzme titulu, nemam blage veze tko bi mogao. Cole je prosao kroz maltene svakoga.
Heel Gargano.
Da, ali ne znam kako bi funkcionirala heel Cole/heel Gargano dinamika (inace sam za to da world title mecevi bude face/heel kombinacija). Ali bilo bi dobro da Gargano osvoji sto prije, jednostavno mora iskoristit momentum koji sad ima.
Pa imali smo već heel Cole/heel Balor. Čini se da NXT nekad zna napraviti i heel/heel. Realno ne bih Leeja gurao u priču za NXT pojas, on mi je u ovom trenutku savršen kao NA champion.
Pa znam, meni je to super ispalo ali Balor je u tom mecu ipak vise vukao na tweenera. Nije ni sad nesto drugacije, po meni je on totalno neutralan, ima feudove s faceovima i heelovima. NXT-u trenutni fali jedan jak face kojeg bi mogli ubacit u main event scenu, mozda Dijakovic ali nisam siguran.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Pa to mogu biti Riddle, Lee, Dijakovic. Imaju opcija.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Johnny Gargano vs Dominik Dijakovic
Stvarno nisu morali mijenjati Garganov theme song. Onaj stari mu je mogao biti i heel theme. Ono "all heart no soul" je glupo i toliko tryhard i cringy. Meč je potpuno podbacio. Bilo je nekih kul stvari od Dijakovica tipa lijepi Cyclone Kick i Chokeslam, ali to je to. LeRaeino uplitanje očekivano i ništa posebno, naravno onda je Gargano dobio meč. Drago mi je, ali ništa nismo vidjeli iskreno.
5/10

Promo Imperiuma mi je bio super. Realno je to bio generični promo, ali kad simfonija dere u pozadini odmah i promo izgleda važnije.

Jack Gallagher vs Akira Tozawa
Malčice bolje od openera, ali dosta kratko. Lijep Tozawin German Suplex na početku i onda lijepa kontra Pop Upa u Frankensteiner. Eto to je otprlike to. Tozawa dobio što me ne čudi, ali neće on osvojiti turnir sigurno.
6/10

Xia Li vs Chelsea Green
Ovaj Robert Stone mi je kao neka parodija Tony Khana. Meč je bio kratak i bezveze, eto možda će Aliyah biti sa Stoneom to no mi je ono potpuno svejedno.
2/10

Dreamov promo generični Dream promo.

Karrion Kross vs Leon Ruff
Kakav ulazak Krossa i Scarlett. Kupljen sam. Squash je meč bio.
N/A

Riddle i Thatcher su imali okej promo, mada ništa specijalno.

Charlotte Flair vs Io Shirai
Meč je bio hit and miss. Shirai je imala lijepu Top Rope Hurricanranu i lijep Double Foot u corneru, Charlotte je imala solidan Big Boot, ali ništa specijalno. Kraj je bio užasan. Charlottin meltdown je došao ni iz čega, nije toliko bila ni ugrožena pa da se kaže eto DQala se jer je vidjela da ne može ništa protiv Shirai. Ali nije bilo tako. Upravo suprotno. Rekao bih da je Charlotte imala prednost tokom većine meča. Baš bezveze. Nadam se da je Ripleyin povratak ubio priče kako joj je WWE morao skinuti pojas zbog vize. Loše odrađeno sve u svemu.
5/10

Shirai je ispala baš nekako jadno jer je šepala za Ripley i derala se na japanskom da joj privuče pažnju, a ova joj je hladnokrvno rekla da zašuti. Ali eto pobile su se. Jej.

Jake Atlas vs Kushida
Hej konačno nešto dobro. Kratko je trajalo no vidjeli smo stvari. MOTN rekao bih. Bilo je kul kad je Atlas stajao na rukama a Kushida ga samo roknuo Kickom i oborio. Pa onda lijep Sommersault Senton od Kushide i kasnije lijep Jumping Neckbreaker od Atlasa. I kraj je bio solidan i očekivano dobio Kushida. No trebali su dobiti makar još 3-4 minute.
7/10

Balorov promo mi je bio meh iskreno. Tipični "badass" promo.

Cameron Grimes vs Denzel Dejournette
Opet squash jebote.
N/A

Konfrontacija Balora i Grimesa na mene nije ostavila nikakav utisak. Ionako će to služiti samo da Balor vrati momentum.

Adam Cole vs Velveteen Dream
A ono, solidno, ali ništa wow. Na početku je Dream imao lijep Dream DDT, Cole kasnije lijep Backstabber. Cole imao dobre Superkickove takođe, no ništa što bi meč stavilo na viši nivo. No ajde pohvaliću prelijep visual kad je Lumis izletio ispod ringa pred Stronga i Fisha. Spot sa Ref Bumpom tipični WWE ref bump. Cole odbranio. Ne znam ni ko će mu skinuti taj pojas. Sve u svemu, okej, ali daleko više mogu i jedan i drugi.
7/10

Jedna od lošijih epizoda. Ništa se zanimljivo nije dogodilo, većina mečeva su bili dosta loši. Highlight showa entrance Krossa i Scarlett. Kad je to highlight znate da nije dobra epizoda.
4/10
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Fallen »

I ja sam očekivao više, ali nije mi ni tako loše bilo. Zadovoljan sam.

Meni je Gargano/Dijaković bio vrlo zabavan meč. Akcija u ringu sasvim solidna.

Bilo je očekivano da će Charlotte ostati prvakinja, ali mi se sviđa što su zaštitili Io i nije pokopana u meču. Feud sa Rhipley će biti zanimljiv.

Dobra odluka da Cole ostane prvak. Reign ne treba da se prekine u običnoj NXT epizodi, u praznoj areni.

@Maki što misliš da Tozawa neće osvojiti turnir? Po meni je on glavni favorit.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Tipujem na Mavericka, eventualno Kushidu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Tipujem na Mavericka
Zar on nije otpušten? :think:
slika
Odgovori