NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Priest je protiv Dunnea imao bolji nastup od svega što je uradio kao Punishment Martinez.

inače jako dobra epizoda sa tri vrlo dobra meča (Lee/Dijaković, Dunne/Priest i Imperium/Burch&Lorcan), te dobrim buildom za War Games
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Tegan Nox se proljepšala
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Nisam uspio danas pogledati pa će moj review izostati danas. Sutra ću Dynamite pogledati, pa vidjeti NXT onda preko vikenda.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

712k su imali
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST 712k su imali
A AEW?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Napisao sam u njihovoj temi, 1.014 m
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Jesu izašlu podatci o demografiji. Iako je vjerojatno median prilično gledatelja preko 50
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

evo

AEW drew a 0.44 rating in the 18-49 demographic, topping the 0.20 that NXT drew in the same demo by 120%. Last week's AEW episode drew a 0.46 in that demographic while NXT drew a 0.22
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Je li bio neki baseball ove sedmice? Znam da su govorili da je bio pad u toj 18-49 demografiji zbog toga prosle sedmice, a evo i ove su oba ponovno dozivljeli blagi pad u toj demografiji.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Ne, mislim da nije bilo

Al bila je neš košarka preseason il tak neš
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kul, samo skupis par stotina iljada ljudi da gleda i imas rat.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

NXT je ponovo pružio dobru epizodu, nastavili su da grade priče i doneli par zanimljivih mečeva.

Show su otvorili Ciampa i Garza, solidan meč, nije bio toliko dobar, koliko je bilo fora i nadmudrivanja u meču, gde je Garza pokušao da se sprda sa Ciampom, skinuo pantalone, pa su ga one na kraju i koštale, Ciampa ga je nadmudrio na kraju i pobedio.
Nakon meča dolaze članoviTUE i opkoljavaju ring, ali ih Ciampa nije dočekao prazni ruku, te opet pokazao mozak i ostao u ringu kao pravi Babyface.
I svidja mi se dominacija UE, pristaje im, umeju da da se nose sa svim postignutim, a da pritom nisu dosadili fanovima.

Nakon svega u ring ulaze Lorcan i Burch koji su dočekali Imperium. Jedan dosta zanimljiv meč, gde smo dobili očekivane pobednike, moram da napomenem da Imperium izgleda kao odličan faction, te da imam velika očekivanja od njih, bar dok budu bili na NXT-UK i NXTu.

Shirai kasnije dobija Kayden Carter, te nakon meča izjavila da je ona ta koja treba ići na Shaynu, gde je prethodno navela da Rhea i Bianca nisu te, i upravo je prekida Rhea koja joj je ukratko objasnila neke stvari, pa mislim da će njih dve pre ili kasnije imati feud.

Usledio je meč izmedju Leea i Dijakovica gde bi pobednik išao na Stronga za NA titulu, meč je očekivano bio dobar, ali se nije završio nečijom pobedom, već ih Strong prekida i izaziva DK, sve u nadi da ga niko od njih neće izazvati... Ni ta radost nije dugo trajala jer je Regal uzeo stvari u svoje ruke i najavio TT meč izmedju Stronga,Dijakovica i Leea za NA titulu, što je kod Stronga izazvalo veliki bes.

Matt Riddle je imao povratni meč nakon poraza za NXT titulu, protivnik mu je bio Bronson Reed, Roddle dobija meč, gde smo videli i njihov pozdrav nakon istog.
Takodje je i Nox imala povratni meč protiv Conti o očekivano dobila. Nakon meča smo videli kraće prepirke izmedju nje i Shayne.
Balor je imao interesantan deo, možda ga jesu ponizili na glavnoj sceni, ali je Demon Balor totalno zaštićen, drago mi je što je i on deo NXTa.
Imali smo i meč izmedju Boa i Killiana Daina koji je Dain dobio.

Onda je usledio ME izmedju Pete Dunnea i Damiana Priesta, prvo je Dain prekunuo Dunnea dok je ulazio u ring, gde mu je Dunne usputno odgovorio na svoj način, onda ulazak Damiana Priesta koji mi se jako svideo.
Sve bi palo u vodu da nisu odradili dobar meč, meni najbolji meč ove NXT epizode, Priest je mnogo pokazao u ovom meču, mada to i nije čudno kada imate protivnika kao što je Dunne, dosta dobrih tačaka i dosta kontri, gde je Priest na heel način došao do pobede.
Značajna pobeda za Priesta, Dunne zaštićen u porazu, sve su odradili kako treba.

Nije bilo nekih mečeva za 4+ ili 5*, mada mislim da i nije moranje videti takva mečeve na nedeljnim epizodama, mečevi su bili ok i dobri za TV standarde, bilo je par segmenata, prezadovoljan sam epizodom.

Imamo najavljen TT meč na NXT NA titulu izmedju Stronga,Leea i Dijakovica, kao i meč izmedju Rheae i Biance, ovi mečevi obećavaju i imaju veliku vrednost, bar za sam NXT, radujem se sledećoj epizodi.
Zadnja izmjena: HunterDX, dana/u 18 lis 2019, 10:26, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

dave

Dunne/Priest -- 4
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (16/10/2019)

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

upravo sam pogledao epizodu i moram kazati da je bila vrlo dobra uz nekoliko vrlo dobrih mečeva, ali i dvije mane, koje su zapravo dio istog skupa

imao sam osjećaj kako nikada neće zavšriti, kada je riddle bio u ringu mislio sam da je ostalo još 10 minuta, ono tek prešo pola epizode. imao sam osjećaj kao da je trajala 3 sata. a dio razloga je nedostatak promoa, danas ih je bilo, više nego u prošle dvije epizode zajedno. ali i dalje je to premalo. pošto ništa od onoga što se mikrofonu govorilo nije bilo baš pretjerano dobro i zanimljivo, osim regala koji mi je bio sjajan. nxt (za moj ukus) trbea malo bolji tempo, pošto imam osjećaj da gledam takeover bez takeover razine kvalitet
slika
Odgovori