NXT Takeover: Brooklyn III

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Melloo »

:snooty: fanstastican show ovo Summerslam nece nadmasiti
ROH stable ce bitu prekul
Laku noc momci
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Sake »

Ovo je legit najbolji wrestling show koji sam ja ikad pogledao. Sve je imao. Odlične mečeve, šokantne trenutke i Cole je dobio nove Young Buckse! Ja sad neću moći spavati.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Wulf7X »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST fanstastican show ovo Summerslam nece nadmasiti
Pa samo Big Show vs Big Cass ima više potencijala od celog TakeOvera :lol: :lol:

What a fucking night..jednostavno ekstra :cool:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Sake »

Na Twitteru spekulišu da će se vratiti 3MB da se bori protiv Coleovog stablea. :lol:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la TheViper »

Odlican show! Bacam review cim rewatcham pojedine matcheve.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Melloo »

Ja sam odusevljen, mozda u kompletu najbolji show koji sma ikada gledao
I NXT ima dobre komentatore stvarno
Roode na main roster?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la ~MandyRose~ »

svidao mi se prvi match jako dobro je odarden! kako se zove Thea Trinidad u NXT-u? ima neko komplicirano ime
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la AlenB »

Zelina Vega se zove
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Sake »


najglasniji "Adam Cole BayBay" ikad?

Roderick izgleda toliko anti-karizmatično ovdje :lol:
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la FilipS »

Odličan show. :clap: :clap:

Prekrasan debi ROH stablea, prekrasan main event, prekrasni near fallovi u ženskom meču, prekrasan prvi meč(kraj mi je na prvu bio bezveze, al kad bolje sagledam situaciju, dobar je), prekrasno struktuiran tag team meč.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la TheViper »

Almas def. Gargano ****1/4

Mozda i najbolji opening match koji sam ikada gledao, Obojica su pruzila odlican performans i ispalo je odlicno, near fallovi su bili fantasticni. Iznenadila me je pobeda Almasa, ali je Gargano zasticen. Takeover nije mogao bolje da zapocne.

Sanity def. AoP ****

Ovo je bilo daleko bolje nego sto sam ocekivao, odlicno su ovo izgradili. Svidjalo mi se sto su teasali to da ce se boriti Dain i WOlfe, ali se na kraju borio Young. Nikki Cross je svoju ulogu odigrala odlicno, inace Wolfe me je ovde najvise odusevio. Drago mi je sto je Sanity pobedio i odlican beat down od strane Fisha i Reillya. Mogli bi da budu sledeci contenderi.

Black def. Itami ***1/2

Ovo je je malo razocaralo, jer sam imao prevelika ocekivanja. Bilo je odlicno na momente i cak je Black krvario. Ocekivana njegova pobeda, nakon ovoga Itami verovatno ide na main roster.

Asuka def. Moon ****

Ovo je za mene za sada zenski MOTY. Odlicno je ovo bilo. U nekoliko trenutaka sam bio siguran da Moon pobedjuje, ali na kraju Asuka pobedjuje submissionom sto me je iznenadilo. Ovo je po meni greska, ovo je bio idealan timing za prekid njenog streaka. Bas me zanima ko je sledeci contender.

McIntyre def. Roode ****1/2

Za mene najbolji Roodev match u WWE, i trenutno najbolji Drewov od kako se vratio. Ovo je preslo sva moja ocekivanja. Svaka im cast. Na kraju Drew pobedjuje sto me je malo iznenadilo, ali se ne zalim jer Roode treba na main roster. Debut Colea je odlicno odradjen i ovo bio mogao da bude jako dobar stable. Malo mi je glupa formula da svaki free agent iz indy scnee bude sledeci contender, al' ajde.

Nakon ovoga mi se ne gleda SummerSlam.

Edit- Nakon rewatcha Asuka-Moon mi je bolji, ****1/4.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 20 kol 2017, 15:08, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la ejdzejp1 »

Review

Johnny Gargano vs. Andrade "Cien" Almas - ****
Ovaj meč je nadmašio sva moja očekivanja. Bio je odličan, te sjajan način za otvoriti show. I Gargano i Almas su pružili sjajne performanse, a imali su i odličnu publiku koja je sjajno reagovala na sve nearfallove u stretchu. Puno prelijepih kontri i tranzicija. Kraj sa DIY majicom mi je bio odličan, uklapa se u priču a i to je odličan način da Almas uzme pobjedu a Gargano ostane zaštićen.

SAnitY vs. Authors of Pain - ***3/4
Od ovog meča nisam očekivao ništa specijalno, ali dobio sam jedan vrlo dobar meč. Dobar brawl na početku, Youngovo ubacivanje u meč je bilo odlično, a i lijepo su izgradili završetak sa nekoliko jako dobrih nearfallova i sjajnim table spotom. Wolfe je po meni bio glavna zvijezda meča, imao je nekoliko sjajnih poteza i pozitivno me iznenadio. Pobjeda SAnitYa me jako iznenadila. Reunion reDragona nakon meča je bio odličan, ali samo preview za ono što će se desiti kasnije.

Aleister Black vs. Hideo Itami - ***1/2
Moram priznati da sam od ovog meča očekivao najviše, i to je jedina stvar na ovom showu koja me malo razočarala. Svejedno, meč je bio jako dobar sa dosta odličnih izmjena puncheva, kickova i chopova. Svidjelo mi se što nisu krenuli sa mat wrestlingom na početku, već su odmah krenuli sa kickovima. Ono što mi je malo zasmetalo jeste Hideovo skupljanje heata, što je znatno usporilo meč u nekim trenucima. Falilo je više napetosti u stretchu da bi ovaj meč postao odličan, ali šta je tu je. I da, umalo da zaboravim, Aleisterov ulazak je bio odličan.

Ember Moon vs. Asuka - ****
Još jedan odličan meč na ovom showu, a ništa manje nisam ni očekivao. Bilo je bolje od njihovog prošlog meča. Odlično su izgradile meč, arm work Asuke je bio odličan, a ni Ember ga nije ništa slabije sellala. Storytelling mi se svidio. Završni stretch mi je bio sjajan sa dosta uvjerljivih nearfallova, od kojih je najbolji bio onaj na Eclipse. Mislio sam da će Ember uzeti pobjedu ovdje, ali se na kraju to nije desilo. Asukina sljedeća protivnica će vjerovatno biti pobjednica MYC turnira.

Bobby Roode vs. Drew McIntyre - ****1/4
Ovaj meč mi je bio sjajan, najbolji na showu, a valjda i najbolji Roodeov otkad je u NXTu. Odlično su izgradili meč, neck i back work Roodea je bio odličan, a psihologija je bila sjajna. Završetak mi se jako svidio, kontra u prvi Glorious DDT je bila vrhunska. Drew je dobar izbor za šampiona, a Roode i Strong sada idu dovršiti svoj feud. Debut Colea nakon meča je sjajno odrađen, on mi je jako drag i nadam se da će ovdje uspjeti. Stable sa Fishom i O'Reillyem za sada izgleda odlično.

Apsolutno sjajan show, tri odlična meča, a najlošiji meč je bio jako dobar, to dovoljno govori. Bilo je i nekoliko sjajnih trenutaka. Prosto je nevjerovatno kako u NXTu uvijek uspiju nadmašiti sami sebe, mislio sam da ništa neće moći biti na razini Chicaga, a ovaj show je bio, ako ne i bolji.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la emirates »

Pogledah prva dva matcha - jebo te kakav pocetak. Najbolji start nekog showa ikad u wweu.

Gargano v Almas - ****
Tag match - ****1/2

Tacno me strah nastaviti da ne pokvarim dojam.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Wulf7X »

Sledi sad blagi pad :lol: :lol:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn III

Post Postao/la Sake »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Tag match - ****1/2
da nisi greškom stavio zvjezdicu više :lol:

nastavi gledati, nisi još vidio meč večeri.
slika
Odgovori