NXT TakeOver: Toronto II

10.08.2019.

Razvojni program pun hottest free agent ljudi
TheBesir
Rank 9
Rank 9
O meni: It's all about game.
Status: Offline

PostPostao/la TheBesir » 12 kol 2019, 20:25

Velveteen Dream vs Pete Dunne vs Roderick Strong - Jako dobar meč, al imam 2 primjedbe. Prva je pobjednik a druga je način na koji je pobjednik uzeo pobjedu. Znači Dream da retaina nikako mi se ne svidja, a pogotovo ne na onaj način. Osim ako ne žele nastavit priču sa Strongom pa da on uzme. Da je Strong uzeo na onaj način ne bi se bunio, čak bi to bilo i odlično, ali Dream? NE.

Shayna Baszler vs Mia Yim - Sranje meč. moram se tako izraziti. Shayna je negledljiva. Mia je bila okej, ali samo okej, ništa više. Obavezno nek skidaju titulu sa Shayne, što prije to bolje, i nek je šalju na RAW, može feudat sa Becky nekad kasnije. Publika u čitavom meču mrtva, zamalo sam zaspo.

Adam Cole vs Johnny Gargano - Fenomelana meč. Nakon prvog falla je počela ludnica. Prvi fall je bio zabavan ali NI BLIZU Street Fightu. Publika odlična, komenttaori odlični. Kraj sam predvidio, baš sam znao kakav će bit. Mislio sam da će Cole uradit nešto kao Rock Bottom i pritom zadržati ruku na Garganu, ovako se malo morao približit da ga pina, ali sve u svemu ODLIČAN MEČ. Ovako nešto nismo vidjeli dugo u WWE-u a i nećemo kako rade.
slika

KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!

PostPostao/la KOMANIA » 13 kol 2019, 03:15

Street profits vs. UE - 4.25
Shirai vs. Candice - 4.50
Dream/Strong/Dunne - 4.75
Shayna vs. Mia Yim - 3.50
Cole vs. Gargano - 5.00

Prosek - 4.40 - Odlično kao i uvek, slažem se @
Maki
NXT je najbolji!
slika GROBAR DO GROBA!!!

TheBesir
Rank 9
Rank 9
O meni: It's all about game.

PostPostao/la TheBesir » 13 kol 2019, 16:51

Zanima me, jel Regal odlučio da u ME prvi fall bude Coleova stipulacija tj običan meč a druga Street Fight? nisam pratio nxt u zadnje vrijeme.
slika

AlenB
Administrator
Administrator
Status: Online

PostPostao/la AlenB » 13 kol 2019, 17:18

Regal je rekao da Cole bira jednu, a Gargano drugu stipulaciju. Te ako bude potrebno a bilo je potrebno Regal je sam izabrao treću.
slika
"If I was in a hot dog eating contest, I'd win, which is more than you can say about wrestling matches." Kevin Owens to Dolph Ziggler

Natrag na “NXT”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.