Malakai Black

aka Aleister Black

All Elite Wrestling
Odgovori
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Aleister Black

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST U NXT-u Black mi nije nimalo bio smor, tamo je imao neku auru oko sebe i pružio je hrpu odličnih mečeva (Dream, Cole, Almas,...), imao onaj uzbudljivi "who attacked Aleister Black" storyline, on i Ricochet su pri kraju NXT runa imali zabavan tag tim, itd... Eh, main roster je druga priča, tu mi je već krenuo ići na qrac zbog načina na koji su ga bookirali, sa onom mračnom sobom gdje je rezao zamorne promoe i gdje je čekao da mu netko pokuca na vrata. Jedina solidna stvar koju smo dobili od njega na main rosteru su oni mečevi protiv Murphya.
Problem je što na NXTu svi imaju dobre mečeve tako da to nije ništa posebno. Imao je dobre feudove ali u većini tih feudova akcenat je bio na protivniku a ne na samom Blacku. U feudu sa Dreamom Dream je iznio taj feud prejakim character workom. Naravno nije ni Aleister tu bio eto tek prisutan, ali je Dream ostao upečatljiviji i fokus je bio na njemu jer se on morao dokazati vrijednim Blackove pažnje. U feudu sa Garganom akcenat je bio na tome da je Ciampa iskvario Gargana, dakle tu je Black bio u pozadini Ciampa - Gargano feuda.
Da, Black nikada nije bio top guy u NXT-u, to se pogotovo primjetilo dok je bio NXT prvak, ne njegovom krivicom naravno, jednostavno nije imao sanse protiv Gargana koji je tad bio van ovog svijeta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Sherpa »

Dave

''There were reports Aleister Black asked to go back to NXT and was turned down. That’s basically true as far as smoke and fire but not exactly true. We were told he didn’t directly ask and get turned down, but he did float the idea around and nobody seemed interested when he did so''
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la The A-Lister »

Nije pokopan, ali nije ništa postigao. Mislim da je čak njego najveći problem taj što su ga stavljali na show svaki tjedan, pogotovo tamo početkom godine, u puno nebitnih mečeva. Hype je nestao oko njega. Trebali su mu dat schedule sličniji Lesnaru. Ne part time, ali ne ni da ga gledamo svaki tjedan, to bi pojačalo taj mystery aspekt koji ima i imao bi neke bitnije feudove. Ovako nije postigao ništa.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Aleister Black

Post Postao/la ante »

Bookali ga da kao kreten ceka tjednima da mu netko pokuca na vrata, sta reci vise.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la The A-Lister »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Bookali ga da kao kreten ceka tjednima da mu netko pokuca na vrata, sta reci vise.
E i to isto, baš sam razmišljao kako je to debilno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Naša sam na redditu tako da mora bit istinito :mrgreen:
[WOR] The new people in charge don't see anything in Aleister Black

Dave talks about it the 1hr 06 min mark of today's WOR during a mailbag question.

He also mentioned months ago that the 2 people most in danger of getting depushed with Heyman gone were Andrade and Aleister Black and it did turn out this way. Both weren't even part of the Survivor Series pre-show battle royal.

He noted that Aleister Black feels forgotten by creative and the people in charge.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Markovic619 »

Ma bolji je Corbin i Miz kao Mr. MITB od Blacka i Andradea

Punooo punoo bolji :snooty: :snooty: :palica:
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la SwitchBlade »

Ma, Andrade će biti dobro. Punac Ric će se pobrinuti za njega. Uostalom, poprilično sam siguran da je ozlijeđen.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ma, Andrade će biti dobro. Punac Ric će se pobrinuti za njega. Uostalom, poprilično sam siguran da je ozlijeđen.
Ništa dok ne bude svadba :D
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Dynamite 7 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ma, Andrade će biti dobro. Punac Ric će se pobrinuti za njega. Uostalom, poprilično sam siguran da je ozlijeđen.
Nikad isti bez Vege :cry:.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la The A-Lister »

emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la emirates »

Ne znam bas koliko je 'thankfully'. Ovo ce valjda biti treci puta da imaju planove za njega. Ako je pratiti iskustvo od prije, nece to potrajati.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Dalmatian »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam bas koliko je 'thankfully'. Ovo ce valjda biti treci puta da imaju planove za njega. Ako je pratiti iskustvo od prije, nece to potrajati.
Bolje da ode,kad jedan Andrade koji će oženit Charlotte Flaira nije bio bitan,onda neće ni Aleister Black,onaj njegov theme song i ulazak mi je jeben
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la SwitchBlade »

Huh, interesantno. Preživio proljetno čišćenje.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Aleister Black

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Preživio
Ja baš imam suprotni dojam :mrgreen:
slika
Odgovori