Seth Rollins

The Man

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Master of darkness
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Možda je Drip master dobar gimmick koji već dugo traži :mrgreen:
Mozda mu je to gimmick koji ce zapravo da bude dobro i pravilno bookiran za razliku od ostalih :mrgreen: :cool:
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Rollins mi je dosta loš trenutno, čak ga na pauza nije osvežila. Gimmick mu je dosadan, potreban mu je nešto jači i konkretniji booking.
Meni je on neko kona papiru ima jako uspešnu karijeru, ali ne i tako dobar i zanimljiv. Kompanija je večito pravila kikseve sa njim, pa su na taj način njegov potencijal bacili u senku. Izgleda da je najbolji Rollins bio MR-MITB Rollins, sve ostalo su bili promašaji. Mada nije bio loš ni 2018 kao face.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

Ništa s njim od 2018. nisu pretjerano kvalitetno napravili. Pred kraj 2018. imao je slab feud sa Ambroseom. Onda je osvojio RR i imao slab feud sa Lesnarom. Ne kažem da nije bilo hypea ali Lesnarovo nepojavljivanje je baš oštetilo feud. Osvaja na WM (ne čisto ali s obzirom na okolnosti prihvatljivo donekle) pa ima slab reign u kojem feuda s Corbinom. Gubi titulu od Lesnara koji je na neku foru osvojio MITB i vraća tri tjedna kasnije. Drugi reign i sramoćenje u HIAC meču s Wyattom. Gubi na CJ-u. Nakon SSeriesa je heel i postaje Mesija. Na putu do WM ima faction sa Murphyjem i AOP te feuda sa Owensom koji ga pobjeđuje na WM. Usuđujem se reći da mu je to najbolji dio karijere još od 2018. Onda ima meč za WWE titulu, malo kopa oči Reyu, pa malo ničega, pa izdaje tim na SS-u. Vraća se na Rumbleu ove godine i ima solidan feud sa Cesarom.
Iskreno, Rollins mi je nekako bolji kad ne drži world titule. Radio je ok posao sa tag team titulama, bio odličan IC prvak. Imao je 4 world title reigna. U prvom je bio slabo predstavljen, drugi je bio kratak ako se ne varam jer je Dean keširao, treći je feudao sa Corbinom, a 4 tragikomedija.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

2015 je samo trebao da ima čiste pobede. Onaj meč kada je dobio Cenu i postao WWE i US champ mu ništa nije značio, dobio je meč na jako glup način, a kasnije izgubio čisto od Cene za US titulu. Posle je i počeo čisto da pobeđuje, ali se povredio i nije se baš proslavio.

2018 je bila daleko veća prilika da se pogura kao face i da mu se da titula i mislim da bi izgledao dosta bolje.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

2018 je bila daleko veća prilika da se pogura kao face i da mu se da titula
Na WM?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
2018 je bila daleko veća prilika da se pogura kao face i da mu se da titula
Na WM?
Da. Imao je onaj meč gde je dobio Romana i Cenu, publika je postala luda za njim, bio je daleko bolja opcija od Romana tada. Lagano su mu mogli dati EC i meč sa Lesnarom.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

Svi su bolja opcija od Reignsa bili. I još Reigns izgubio pa smo još 2 meča njihova morali gledat :lol: Ne bih imao ništa protiv da je Seth dobio.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Svi su bolja opcija od Reignsa bili. I još Reigns izgubio pa smo još 2 meča njihova morali gledat :lol: Ne bih imao ništa protiv da je Seth dobio.
Bilo je silovanje gledati Romana i Lesnaru te godine, a gledali su da na svaki način Roman izgleda kao žrtva, pa im ni to nije upalilo. Lesnaru se pojavljivaovretko, tako da je Rollins tada bio kao glavni champ sa MC titulom.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

Slažem se. Iako je debitirao gimmick pred kraj 2019., Rollins je bio Monday Night Messiah kroz cijelu 2018. Najbolji je bio na Rawu te godine.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la The A-Lister »

Prođimo malo, međutim, kroz njegova postignuća karijere. Koje je od ovih najveće? :lol:


slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Prođimo malo, međutim, kroz njegova postignuća karijere. Koje je od ovih najveće? :lol:


slika
Ostaje upamćen kao neko ko je Lesnaru prekinuo 3 vezana reigna, WM31, WM35 i SS 2019. Definitivno je onaj trenutak na WM31 nešto najbolje što mu se desilo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Seth danas puni 35 godina. Što bi mogli reći da je neko doba kada je wrestler u svom primue (iako zavisi od osobe do osobe). dal ga je wwe bezveze potrošio u zadnjih par godina? ili nije zaslužio više?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Dynamite 7 »

Na početku sam mislio da Messiah gimmick može biti zanimljiv,ali Seth izgleda kao neko za koga ne znaju šta bi sad sa njim. Daju mu neki feud i razvlače do maximuma. Feud sa Cesarom je trebao završiti pogotovo kada je Cesaro izazvao Reignsa.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

On je uspešan, ali ne i dobar. Kompanija ga je svaki put unazadila, pa tako nismo videli njegov vrhunac. Mogli su daleko bolje da ga iskoriste.
Odgovori