Bryan Danielson

aka Daniel Bryan

All Elite Wrestling
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la emirates »

Ja navijam za Bryan vs Joe i neki ozbiljni Bryan vs Styles.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la HunterDX »

Bryan vs Rollins, Bryan vs Gargano, Bryan vs Balor.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

to znacida cemo imat taj meč
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

ovo je jako škakljiva situacija. on možda razmišlja 'pokažite mi bookingom da mislite na mene pa ću potpisati novi ugovor', dok oni misle 'potpiši ugovor pa ćemo početi bookirati za tebe'.

htjeli oni priznati ili ne, odlazak DBa bi bio veliki udarac, pokazatelj kako velike zvijezde gledaju kako raditi drugdje, ne zaboravite da je jericho to napravio

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Melloo »

Mnogo zayebana situacija.On sigurno odugovlaci jer se premislja.Nije djaba rwzmisljao o Rohu i japanu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

čak nemam niti ideju koliko okvirno ima, al mislim da nije u top 10 ljudi po plaći u kompaniji

tako da bi za njega odlazak na indy scenu mogao znaciti manje rada, a veću plaću.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

On bi, da sad ode u RoH ili NJPW, mlatia veliku lovu. Ima pravo šta ramišlja, pogotovo nakon Codya.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la emirates »

Vjerujem da bi lahko usao u top 5 po placi kada bi potpisao novi ugovor. Ipak se u ove dvije godine vodio kao non-performer pretpostavljam, sto automatski znaci manje para.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Vjerujem da bi lahko usao u top 5 po placi kada bi potpisao novi ugovor.
Praktički bi to značilo kako mu moraju dati oko 5 milja godišnje, uz novi ugovor s tv kućama oni to mogu napraviti, no pitanje je žele li? meni je sve izglednije kako oni njega ne vide kao veliku zvijezdu, čak ni kao top 5 osobu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

S obzirom da je iz feuda s Cassom najvjerojatnije na putu u feud s Mizom, umisto da zakače na njega raketu i guraju do miseca, ne vidim mu svijetlu budućnost u WWE-u.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Vjerujem da bi lahko usao u top 5 po placi kada bi potpisao novi ugovor.
Praktički bi to značilo kako mu moraju dati oko 5 milja godišnje, uz novi ugovor s tv kućama oni to mogu napraviti, no pitanje je žele li? meni je sve izglednije kako oni njega ne vide kao veliku zvijezdu, čak ni kao top 5 osobu.
Ma ja vjerujem da vide. Iako ono sve na WM 30 nije bio inicijalan plan, nema sanse da bi to napravili za nekoga koga smatraju midcard-4-life, pa previse su tvrdoglavi da za takvo nesta. A ako smo ista naucili iz zadnjih godina, njima nije toliki belaj da se izbooa main event Manije. Jos da ne zaboravimo da su isli Michaelsu sa prijedlogom da izadje iz penzije za match sa Bryanom. Ja sam siguran daoni vide veliku vrijednost u njemu, samo sto to nije #1 pozicija.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Igor »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST čak nemam niti ideju koliko okvirno ima, al mislim da nije u top 10 ljudi po plaći u kompaniji
2012 je potpisao trogodišnji ugovor na 620.000$ a 2015 isto trogodišnji na 2 milijuna plus bonusi, predujam za putovanja i postotak od mercha, solidno je to. Mislim da njemu ne igra uloga da će negdje dobiti više nego želi kvalitetnii izazov. naravno da će potpisati novi na nekih 3-4 milijuna garant jer misliš stvarno da bi mu Brie dopustila da se vucara okolo? :lol:
Realno je cifra sa obzirom da fucking Jinder ima 1 milijun, Ambrose 2, Seth 3...
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Sherpa »

Igor je napisao/la:QR_BBPOST Brie dopustila da se vucara okolo
ovo je zapravo najveće pitanje, ako nju nagovori, onda mi se čini da je realnije da ode.

sam, di si našao podatak o plaći, onaj zadnji leak koji je izašao s plaćama, on nije bio na njemu. no dobro, nije bio wrestler tad
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan

Post Postao/la Igor »

Da to je zapravo škakljivo, predzadnji leak o plaćama za njega je govorio da je imao od 2012-2015 620.000. Na zadnjem leaku su bili samo aktivni wrestleri, part timeri i vucibatine kao Kevin Dunn. Ali sam kasnije taj info pročitao na forbesu mislim. Odnosilo se na njegov potpisani ugovor od 2015-2018, a sa obzirom da mene takve nebitne financijske stvari zanimaju kao i njihove dionice onda sam zapamtio.
GENERALNI MENAĐER
Odgovori