Sami Zayn

Zabava ponedjeljkom
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la TheViper »

Nije bas nedelju dana kasnije. Taj njihov Raw mec bio mesec dana nakon Battlegrounda, ali poenta ostaje ista. To je bila glupost i morali su da ih razdvoje. SD-u tada falili face wrestleri jer smo imali Wyatta, Ortona koji mu se pridruzio, Stylesa, Corbina, plus Ziggler turnao na pocetku 2017...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel na Battlegroundu bia meč kad je Zayn opalia Owensa s dva finishera za kraj meča?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la TheViper »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jel na Battlegroundu bia meč kad je Zayn opalia Owensa s dva finishera za kraj meča?
Da, to je bio sjajan mec sa odlicnim storytellingom.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jbt kako je to bia dobar meč, baš se sićam da sam razmišlja kad je završilo kako su savršeno postavili Zayna za gurnit ga visoko uz card. Bolja vremena :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la HunterDX »

On ni u NXT-u nije dobio što zaslužuje, tamo je mogao daleko bolje da se izgradi kao face champ, na MR sceni je sve vreme bio van neke ozbiljne priče, onda su ga turnali... sa njim je naoravljena greška od starta i nekako imam utisak da ga nikad nisu ni gledali kao nekog ko će im biti preterano značajan.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST On ni u NXT-u nije dobio što zaslužuje
Ne mogu se složit, Sami je underdog babyface kojem ne triba titula, niti je realno materijal za top lika. Bio je savršen odabir da bude tranzicionalni prvak između PAC-a i Owensa.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST On ni u NXT-u nije dobio što zaslužuje
Ne mogu se složit, Sami je underdog babyface kojem ne triba titula, niti je realno materijal za top lika. Bio je savršen odabir da bude tranzicionalni prvak između PAC-a i Owensa.
Zašto misliš da nije za top lika? On je danas jedan od retkih wrestlera koji mogu raditi kao čisti faceovi i biti interesantni. Dobar u ringu, dobar na micu, ima ono nešto kod publike i da dodam theme koji je fantastičan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sami Zayn

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST On ni u NXT-u nije dobio što zaslužuje
Ne mogu se složit, Sami je underdog babyface kojem ne triba titula, niti je realno materijal za top lika. Bio je savršen odabir da bude tranzicionalni prvak između PAC-a i Owensa.
Ne slažem se. Zayn je imao super underdog priču do pojasa koja je postala beznačajna onog trenutka kad se ispostavilo da je transitional champion. Za nijansu bolje od Garganovog "reigna" jer je makar skupio jednu odbranu, ali je sveukupno ispao kao neko kome se jednom posrećilo i odmah je izgubio na prvoj prepreci.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Sherpa »

ja bih rekao da čak ni to nije problem koliko to da svaki puta kada bi dobio owensa (kao arč nemesisa) to bi se pokazalo beznačajnim. a upravo je to poanta fejsa, taj veliki tren kada dobije heela.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST On ni u NXT-u nije dobio što zaslužuje
Ne mogu se složit, Sami je underdog babyface kojem ne triba titula, niti je realno materijal za top lika. Bio je savršen odabir da bude tranzicionalni prvak između PAC-a i Owensa.
Zašto misliš da nije za top lika? On je danas jedan od retkih wrestlera koji mogu raditi kao čisti faceovi i biti interesantni. Dobar u ringu, dobar na micu, ima ono nešto kod publike i da dodam theme koji je fantastičan.
Ma dobro odi će već bit stvar ukusa, meni je on puno bolji ka upper midcard koji se povremeno bori za glavnu titulu nego neko ko će dugo stajat na vrhu.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la ante »

Sami je svakako u cudnom mjestu sto se tice karijere trenutno, ovo mu je vrlo vjerovatno plafon sto se tice WWE-a. Ne bi me cudilo da je kontaktirao AEW, posto dosta ljudi u kompaniji vjerovatno vec je. Sad se postavlja pitanje jel ima zelju ozivjeti karijeru i ime ili ostati u WWE-u.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la TheViper »

Kad smo vec kod Samija.

Following SmackDown, Sami Zayn was interviewed backstage. Sami Zayn said that he was being sabotaged and silenced by management who didn't want him to tell the truth:
I'm requesting this interview so that I can speak to the people, the people that I represent with this Intercontinental Championship, the people of every country and every continent and I'm asking for this because I know I was purposely kept off your little list there. They are trying to silence me, they are trying to suppress me because I speak the truth. They don't want the truth being disseminated to the people. They don't and that is why they're going out of their way to sabotage me, every opportunity they get they're trying to sabotage me.
Sami Zayn also allegend that he was having rockblocks thrown in front of him repeatedly and detailed how he had still managed to hold on the to Intercontinental Championship:
Tell me who in recent memory has had to jump through the hoops and the obstacles being placed in front of them like me. Nobody. I'm here in the middle of a historic Intercontinental Championship reign and that is despite the odds. That is despite obstacle after obstacle being thrown in my way. They are trying to cut my knees out from under me. They don't want me representing this championship, they don't want me representing the people. They don't want it. You know what I've done? I've done something unprecedented with this championship. I am a two-time Intercontinental Champion who's never lost, never lost this championship. It's been 264 days since I won this championship and somehow I manage to win it again. Who's done that? Nobody. I pinned Braun Strowman for this championship. How many people have done that? Roman Reigns, Brock Lesnar... who's done that? A handful of people. I beat Braun Strowman for this championship and then I defeated Daniel Bryan at WrestleMania for this championship - a future Hall of Famer. I defeated AJ Styles - future Hall of Famer, Jeff Hardy - future Hall of Famer, both in the same match, twice. Two nights apart. That's what I did. Everything they throw at me, I'm able to swat away.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Wulf7X »

Pa ko će to nama biti pokopan na max :lol: :?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čisti work
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori