Sami Zayn

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Sake »

Drago mi je da je Sami sretan svojom pozicijom :D Ali nažalost je nevoljen zato jer je previše pozitivan :doh:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Sake »

Translation from French Canadian:
Kevin: "I fucking hate you." (implicitly: thank you, that meant a lot)
slika
pikepaja
Rank 1
Rank 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16 tra 2017, 00:08
6
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la pikepaja »

Sami je fantastican i zasluzuje title push, ali ga grozno bookiraju.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la TheViper »

#BigRant

Evo kao sto sam obecao na SD temi. Mene iskreno pocinje da nervira konstantno pokopavanje Zayna. On mi je jedan od najdrazih wrestlera i zao mi je sto ne dobija nikakav push. Da, on ima underdog gimmick, ali biti underdog ne znaci da treba da gubi svaki match i da bude lose bookiran. Sami je prosle godine odradio 3 matcha koji su po meni bili u top 5 najboljih u godini, a to su protiv Nakamure sa Takeovera Dallas, protiv Owensa sa Battlegrouda (ovo je meni MOTY prosle godine) i F4W sa Extreme Rulesa i kao "nagradu" za to je zavrsio na preshowu SummerSlama. Fuck logic? Sami je jedan od najboljih performera u kompaniji, main event potencijal koji moze bilo kada da odradi classic, ali dzabe sve to kada nemaju nikakav plan za njega. Nadao sam se da ce na SD-u dobiti nesto vise, ali i tu gubi i to od jebenog Mahala. Na sta je spala kompanija kada im je veciti jobber vazniji od coveka koji je rodjena zvezda, ali to je posledica toga sto Vince misli samo na pare. Razumem, pobeda sa poslednjeg SD-a je Mahalu potrebnija da bi ga buildali kao jakog contendera za naslov, ali zasto Sami uvek mora da jobbuje kada nekome treba momentum? Za sada mi sve ovo ne obecava da ce Sami na SD-u da iskoristi sav svoj potencijal, sada ulazi u feud sa Corbinom i tu ce tesko izaci kao pobednik. Voleo bih da me bookeri demantuju i da Sami do kraja godine dobije push kakav zasluzuje.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 03 svi 2017, 20:28, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la AlenB »

Ne mogu se ne složiti s tobom, iako mislim da bi na SmackDownu moglo biti nešto bolje nego na Rawu, samo mislim da treba proći određeno vrijeme, ovo je tek početak.

Iako opet ne mislim da će pobijediti na Backlashu jer Corbin dobiva push. No nakon toga zaista trebaju pritisnuti reset button i krenuti ga graditi kako treba.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Rio146 »

Za njega postoje dvije opcije. Prva - da se vrati na indy scenu, i bude najjači. Druga - heel turn i Ambrose gimmick
Yes Sir!
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la emirates »

I dalje mislim da ce cuvati Zayna za Daniel Bryan type push, i da ga buildaju kao underdoga za tu pricu, ali na los nacin. Daniel Bryan je bio underdog ali nije gubio ni blizu kao sto gubi Zayn. Ili imam lose pamcenje?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la TheViper »

Bryan je pre te legendarne WM 2 puta osvojio WWE titulu, WHC titulu, MITB ugovor, US titulu, sa Kaneom je bio tag team prvak i uz sve to pobedio Cenu clean. Tako da je Bryan imao mnogo vise uspeha.

@Rio146 ne mogu da zamislim Samija kao heela, on je prirodni babyface.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la AlenB »

A ono. Bilo je pomalo frustrirajuce ono vrijeme između SummerSlama 2013 i WM30 kad je gubio na svakom PPVu i kada je na svakom Rawu Authority ga prebijao Pak prije nego je krenula ta cijela priča s njim i prije nego je bio u main eventu SummerSlama je imao taj Team Hell No dio karijere gdje je pobjeđivao i već je izgradio karijeru donkle. Kasnije je eto gubio u PPV mečevima, no ako postoji ikakva razlika, to je da je Bryan uvijek bio aktualan i uvijek je bio u glavnom feudu.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Rio146 »

Je da je prirodni face, ali jedan period od mjesec dana bi ga mogao zamisliti kao heel-a, kojem je svega dosta, i hoće samo ono što je zaslužio.
Yes Sir!
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la emirates »

Ali je od SummerSlama do Manije i pobijedjivao u tonu handicap i gauntlent matchevima na Rawovima, dok bi ga na PPVu prikazali dovoljno jakim da niticjedan od njegovih poraza nisu bili clean. Meni se svidjao njegov build i tada.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Wulf7X »

Zašto na WWE sajtu postoji slika Zayna sa WWE titulom? :think: :whistle: :pray: :pray:

http://www.wwe.com/f/2017/04/20170412_z ... c28910.jpg
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Zašto na WWE sajtu postoji slika Zayna sa WWE titulom? :think: :whistle: :pray: :pray:

http://www.wwe.com/f/2017/04/20170412_z ... c28910.jpg
je l' su vjerovatno radili listu mogućih šampiona u 2017/2018.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Melloo »

On treba da dobije titulu na jakom ppv protiv nekog ultra heela
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Sami Zayn

Post Postao/la Rio146 »

Corbina. Corbin cash-ina svoj MITB ugovor i postane champ, a onda izgubi titulu od Zayna.
Yes Sir!
slika
Odgovori