Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To je istina. Nije trebala potpisivati novi ugovor bez čvrstih garancija o bookingu.
I bila bi naivna kad bi povjerovala. Svatko moze obecati brda i doline a na kraju ne ispuniti ama bas nista. Jako jednostavno, trebala je znati u sta se upusta kad je potpisivala.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la SwitchBlade »

Ovako smo nešto isto gledali i prošle godine,deja vu žešći.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ko da bi njoj WWE išta obeća crno na bilo, nije Goldberg ili Lesnar. Tribala je bit pametna ko Mox, šutit i pustit ugovor da istekne i otić ća. Zbog ovog njenog ronjanja da sam ja u WWE-u prvi bi je katastrofalno booka idućih za koliko je već potpisala.
Ima i ovoga. No opet moguće je da nije baš htjela čekati da ugovor istekne jer bi u tom periodu vjerovatno izgubila sav kredibilitet zbog lošeg bookinga. Ambrose nikad nije bio bookan nebitno kao Sasha. To je doduše čini glupljom jer se vratila i potpisala novi ugovor.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ko da bi njoj WWE išta obeća crno na bilo, nije Goldberg ili Lesnar. Tribala je bit pametna ko Mox, šutit i pustit ugovor da istekne i otić ća. Zbog ovog njenog ronjanja da sam ja u WWE-u prvi bi je katastrofalno booka idućih za koliko je već potpisala.
Ima i ovoga. No opet moguće je da nije baš htjela čekati da ugovor istekne jer bi u tom periodu vjerovatno izgubila sav kredibilitet zbog lošeg bookinga. Ambrose nikad nije bio bookan nebitno kao Sasha. To je doduše čini glupljom jer se vratila i potpisala novi ugovor.
Podsjetnik, 6 mjeseci prije odlaska, Jon Moxley je se cijepio u dupe, nosio cernobilsku masku i dobivao batine od Nie Jax, mislim da je to gore nego ne biti na TV-u kao Sasha. Ako je Mox nakon onakvog bookinga bio red hot kad je dosao u AEW, mogla je i Sasha, bez obzira gdje otisla.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ko da bi njoj WWE išta obeća crno na bilo, nije Goldberg ili Lesnar. Tribala je bit pametna ko Mox, šutit i pustit ugovor da istekne i otić ća. Zbog ovog njenog ronjanja da sam ja u WWE-u prvi bi je katastrofalno booka idućih za koliko je već potpisala.
Ima i ovoga. No opet moguće je da nije baš htjela čekati da ugovor istekne jer bi u tom periodu vjerovatno izgubila sav kredibilitet zbog lošeg bookinga. Ambrose nikad nije bio bookan nebitno kao Sasha. To je doduše čini glupljom jer se vratila i potpisala novi ugovor.
Prvo to šta joj je booking svakako upitan, a drugo nije ko da je Mox na izlasku dobia sjajan booking. Jebiga za očekivat je da ako ideš ća da će te tit pokopat, srećom fanovi bi pripoznali šta WWE radi i bilo bi ih briga. Uostalom ako jebeni Stardust može od tog gimmicka se pretvorit u jednog od najpopularnijih ljudi u hrvanju onda Sasha nema izgovor.
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ovako smo nešto isto gledali i prošle godine,deja vu žešći.
Otprilike i u isto vrime, ona (nažalost izmšljena) ipriča da su ona i Bayley ležale na podu hotela i prigovarale nakon WM :lol: :lol: :lol:
ante je napisao/la:QR_BBPOST I bila bi naivna kad bi povjerovala.
Bobby Lashley i program s Lesnarom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ko da bi njoj WWE išta obeća crno na bilo, nije Goldberg ili Lesnar. Tribala je bit pametna ko Mox, šutit i pustit ugovor da istekne i otić ća. Zbog ovog njenog ronjanja da sam ja u WWE-u prvi bi je katastrofalno booka idućih za koliko je već potpisala.
Ima i ovoga. No opet moguće je da nije baš htjela čekati da ugovor istekne jer bi u tom periodu vjerovatno izgubila sav kredibilitet zbog lošeg bookinga. Ambrose nikad nije bio bookan nebitno kao Sasha. To je doduše čini glupljom jer se vratila i potpisala novi ugovor.
Podsjetnik, 6 mjeseci prije odlaska, Jon Moxley je se cijepio u dupe, nosio cernobilsku masku i dobivao batine od Nie Jax, mislim da je to gore nego ne biti na TV-u kao Sasha. Ako je Mox nakon onakvog bookinga bio red hot kad je dosao u AEW, mogla je i Sasha, bez obzira gdje otisla.
Isto tako je osvojio i IC titulu, a počeli su ga ponižavati tek kad je objavio odlazak. No i tada se Roman uključio i to je stalo. Ambrose je na kraju ipak dostojanstveno ispraćen.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Sasha nikako ne može biti potpuno diskreditovana, njena pojava u drugoj kompaniji bi joj dala mnogo momentuma, da ne pričam o bookingu. Ja ću kao fan uvek gledati realnu sliku, znam u kakvoj je kompaniji, ali znam i koliko je kvalitetna, to što će je WWE možda gaziti mi neće promeniti mišljenje o njoj.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sasha nikako ne može biti potpuno diskreditovana, njena pojava u drugoj kompaniji bi joj dala mnogo momentuma, da ne pričam o bookingu. Ja ću kao fan uvek gledati realnu sliku, znam u kakvoj je kompaniji, ali znam i koliko je kvalitetna, to što će je WWE možda gaziti mi neće promeniti mišljenje o njoj.
A pazi njene reakcije danas nisu ni 20 posto onih iz 2016. Oštetio je nju booking.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sasha nikako ne može biti potpuno diskreditovana, njena pojava u drugoj kompaniji bi joj dala mnogo momentuma, da ne pričam o bookingu. Ja ću kao fan uvek gledati realnu sliku, znam u kakvoj je kompaniji, ali znam i koliko je kvalitetna, to što će je WWE možda gaziti mi neće promeniti mišljenje o njoj.
A pazi njene reakcije danas nisu ni 20 posto onih iz 2016. Oštetio je nju booking.
Stoji da ju je oštetio, ali to je wrestling, pa se sve može ispraviti. Stavi se u situaciju da gledaš uživo SD epizodu, ulazi Sasha, pa u redu. Ako bi uživo gledao AEW epizodu, gde bi se ona iznenada pojavila, reakcija bi bila daleko jača.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sasha je vidjela koliko je jadna AEW ženska divizija, pa nije imala druge opcije nego ostati. Iako pošto AEW obećava equal paycheck, ona bi bila među top main event kalibra, pa bi barem imala plaću na razini Jericha i Ambosea
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Sasha je vidjela koliko je jadna AEW ženska divizija, pa nije imala druge opcije nego ostati. Iako pošto AEW obećava equal paycheck, ona bi bila među top main event kalibra, pa bi barem imala plaću na razini Jericha i Ambosea
Nije da je Sasha nešto bitna i u WWE ženskoj diviziji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To je istina. Nije trebala potpisivati novi ugovor bez čvrstih garancija o bookingu.
U ugovoru traži te stvari. Te pravo raskida ako se ne ispune.

No, to je sve bilo prije aewa. Sada kada je on tu, mislim da nas čeka prilično drugačija situacija oko samih ugovora.

Mox je imao sreću što mu je ugovor isticao u najpovoljnije vrijeme. Kadasu odavno kružile glasine o novoj kompaniji
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Sasha je vidjela koliko je jadna AEW ženska divizija, pa nije imala druge opcije nego ostati. Iako pošto AEW obećava equal paycheck, ona bi bila među top main event kalibra, pa bi barem imala plaću na razini Jericha i Ambosea
Apsolutna neistina. Aew nije postojao tada kada je potpisala ugovor
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Sasha je vidjela koliko je jadna AEW ženska divizija, pa nije imala druge opcije nego ostati. Iako pošto AEW obećava equal paycheck, ona bi bila među top main event kalibra, pa bi barem imala plaću na razini Jericha i Ambosea
Apsolutna neistina. Aew nije postojao tada kada je potpisala ugovor
Potpisala je novi ugovor kad se vratila prošle godine.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Prije nego je aew krenuo, prije nego se znalo tko je dio rostera.
slika
Odgovori