Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la TheViper »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nove razine seethanja :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Trebala je tužiti wwe i tvrditi da contractori ne mogu raditi na način na koji ih wwe zapošljava. Nije. Onda šuti i odradi ugovor do kraja. A wm i dobro mjesto na njoj zaboravi, iako si kvalitetnija od 90% ženskog rostera
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Nemoj više da pada ni istu foru, niko je nije terao da potpisuje novi ugovor. U svakoj kompaniji bi bila jedna od top cura, opet ću reći kako bi ona i AEW imali obostranu korist.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Muka mi je od ovog njenog teasanja, ista stvar i s Revivalom, da su htjeli napustiti otisli bi prosli godine. Ili otidji ili zacepi.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Muka mi je od ovog njenog teasanja, ista stvar i s Revivalom, da su htjeli napustiti otisli bi prosli godine. Ili otidji ili zacepi.
Još ajd da nije potpisala novi ugovor nedavno :roll:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Muka mi je od ovog njenog teasanja, ista stvar i s Revivalom, da su htjeli napustiti otisli bi prosli godine. Ili otidji ili zacepi.
Još ajd da nije potpisala novi ugovor nedavno :roll:
Zato i kazem. Svatko ide di ce mu biti bolje. Izabrala je sto je izabrala i sad ce pojesti govno zbog toga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Muka mi je od ovog njenog teasanja, ista stvar i s Revivalom, da su htjeli napustiti otisli bi prosli godine. Ili otidji ili zacepi.
A pazi, nije se lako izvući iz WWE ugovora. To jest, pravno bi ti ugovori pali, ali kečeri se rijetko žele zamjeriti najvećoj kompaniji. Pa i Ambrose je čekao da mu ugovor istekne iako je već dugo vremena bio nezadovoljan WWEom, nije ih vodio na sud. A što se Sashe tiče, pa ono, trebala je vidjeti da sve ide po starom kad je izgubila od Becky. I ona i Bayley bi trebale otići, da ne govorimo o Asuki i Kairi. U AEWu bi imale dobre pozicije i imali bi obostranu korist jer i All Eliteu treba jakih ženskih zvijezda.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

A jbg, nije ni njima lako, obećaju im bolji tretman, daju jak ugovor i wrestleri pristaju na dalju saradnju. Samo mislim da je wrestlerima bitno da shvate da danas postoje kompanije u kojima se može dobiti i dobar novac i jak tretman.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

A mislim, trebala je tražiti da dobije pojas. Da, to bi joj donijelo heat od drugih koleginica, ali u kečerima rijetko ko uspije bez backstage politikanstva.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A mislim, trebala je tražiti da dobije pojas.
I onda ga izgubiš u prvoj obrani od Charlotte :roll:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Muka mi je od ovog njenog teasanja, ista stvar i s Revivalom, da su htjeli napustiti otisli bi prosli godine. Ili otidji ili zacepi.
A pazi, nije se lako izvući iz WWE ugovora. To jest, pravno bi ti ugovori pali, ali kečeri se rijetko žele zamjeriti najvećoj kompaniji. Pa i Ambrose je čekao da mu ugovor istekne iako je već dugo vremena bio nezadovoljan WWEom, nije ih vodio na sud. A što se Sashe tiče, pa ono, trebala je vidjeti da sve ide po starom kad je izgubila od Becky. I ona i Bayley bi trebale otići, da ne govorimo o Asuki i Kairi. U AEWu bi imale dobre pozicije i imali bi obostranu korist jer i All Eliteu treba jakih ženskih zvijezda.
A tko ju je tjerao da potpise novi ugovor? Ne znam, mozda je potpisala da bude blize muzu ili su pare bile bolje, sta ja znam, ali sudeci po njenim izjavama ne bi rekao da joj je toliko do para. Sama je odlucila sta hoce, odabrala je 5(?) godina u WWE. Sad neka uziva.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Ne znam koliko bi skupi penali bili u slučaju prekida ugovora pre vremena?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

To je istina. Nije trebala potpisivati novi ugovor bez čvrstih garancija o bookingu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ko da bi njoj WWE išta obeća crno na bilo, nije Goldberg ili Lesnar. Tribala je bit pametna ko Mox, šutit i pustit ugovor da istekne i otić ća. Zbog ovog njenog ronjanja da sam ja u WWE-u prvi bi je katastrofalno booka idućih za koliko je već potpisala.
slika
Odgovori